הייר סיטי

מיתוסים על השיער

נשים רבות מאמינות למיתוסים שונים שסיפרו להן על השיער שלהן. לעתים דווקא טריקים שסיפרו להן שיגרמו לשיער שלהן להיות בריא יותר ויפה יותר, למעשה מחלישים את השיער ושוברים אותו ולעתים אין להם השפעה כלל על בריאות השיער לא חיובית ולא שלילית. למשל, סירוק השיער לא גורם לו להראות בריא יותר ומבריק.

ברגע שהשערה נחלשת בנות רבות ממהרות אל המספרה לגזור את השיער, ואולי להוסיף תוספות שיער. הן מאמינות כי תהליך הגזירה מבריא את השערה. למעשה, תספורת חדשה אולי יכולה להיות יפה יותר אך השיער ממש לא מבריא בעקבות תספורת. שיער מורכב מתאים מתים ולכן שיער לא בריא זהו מיתוס נוסף שכלל לא קיים והוא בכלל לא נכון.

לכן בפעם הבאה שהספר יטען שאתן מוכרחות להסתפר כדי להבריא אותו דעו שזה בלוף. עם זאת, ישנן כמה דרכים שכן ניתן באמצעותן לגרום לשיער להראות יפה יותר ולהראות מבריק יותר (בעיקר על ידי החלקות שיער למינהן , או תכשירי שיער באמת טובים ולא תכשירים ממש זולים) אך זכרו: השיער לעולם לא יהיה באמת “בריא” יותר.

מיתוסים נוספים הקשורים לטיפוח השיער

ישנו מיתוס מסוים הגורס שכדאי לרחוץ את השיער במים רותחים או חמים מאוד דבר שלמעשה כלל אינו מומלץ. כמו כן, זכרי שגומיות לשיער ואביזרים שונים יכולות לשבור את השערה ולמתוח אותה מה שיגרום לה לנשור בקלות. מיתוס נוסף בקשר לשיער הוא שימוש בתכשירים זולים מה שיכול לפגוע במראה השיער.

כיצד לשפר את מראה השיער?

אחת השיטות לשפר את מראה השיער היא להפטר מקצוות מפוצלים אצל הספר. קצוות מפוצלים לא משפיעים בכלל על צמיחת השיער אך הם לא כל כך נעימים לעין ומעידים על הזנחה ועל חוסר טיפוח. דרך נוספת לשפר את מראה השיער היא על ידי אכילת מזונות מסוימיים. דבר זה בהחלט משפיע על המראה החיצוני של השיער.אילו מזונות כדאי לאכול כדי להנות משיער מבריק וכדי למנוע נשירה של שיער? ובכן, דברים בריאים כמובן!

על מנת לשמור על השיער חשוב לאכול סוגים שונים של אגוזים שהינם בריאים מאוד וגם ירקות ופירות. מזונות אלו הם בריאים מאוד לא רק לשיער אלא גם לגוף כולו. כדאי גם להקפיד לשתות כמויות גדולות של מים בכל יום.

:סה"כ צפיות 77 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x