הייר סיטי

פתרונות החלקת שיער מודרניים מומלצים

עם כל הכבוד לתלתלים קופצניים וחמודים, יש משהו בשיער חלק וגולש שפשוט מסובב אחריו ראשים. נשים רבות מפנטזות על שיער חלק ומבריק שיתנפנף על כתפיהן בעת כניסה לאירוע, לפני דייט מרגש ומבטיח וסתם ככה ביום-יום, לכל מקום אליו תלך. לכן, אין כל פלא שנשים רבות כל כך נוהרות לרשת הקליניקות של הייר סיטי ומבקשות שירותי החלקה מתקדמים. כדי לסייע לך לקבל את המראה שתמיד רצית, אנחנו מעמידים לרשותך כמה מאשפי השיער המובילים בישראל ומציעים טכניקות החלקה מתקדמות וחדשניות. בעזרת טכניקות אלה ניתן ליהנות משיער חלק בתהליכים פשוטים יותר, בטוחים יותר לשערך ושמספקים תוצאות יעילות ומרגשות יותר מאי פעם. אנו מזמינים אותך לבחור מתוך מגוון השירותים אותם אנו מציעים ולבקר אותנו בהקדם או להשאיר פרטים באתר.

החלקה ברזילאית

אחת מטכניקות ההחלקה המבוקשות אשר ניתן לבצע בקלות גם על שיער צבוע או פגום. בשיטה זו, נמרחת על שיערך תרכובת חומרים המצפה את מעטפת השיער, מזינה אותו בקרטין ובאמצעות מגהץ, מתקשה על השיער ומיישרת אותו. חשוב לזכור כי רבות מתרכובות ההחלקה מכילות כמויות מסוכנות של פורמלין ולכן משרד הבריאות אסר בשנים האחרונות על מוצרים רבים המשמשים להחלקה. הייר סיטי מקפידים להשתמש אך ורק במוצרים המאושרים על ידי משרד הבריאות המכילים כמות זניחה ביותר של פורמלין.

החלקה יפנית

היתרון המשמעותי ביותר של ההחלקה היפנית הוא שהיא משלבת מערך שלם של חומרי הזנה המטפחים את השיער ומספקים לו תגבורת להתגוננות מפני החומרים הכימיים של ההחלקה. תערובת עשירה של ויטמינים, מינרלים, מולקולות זהב וחלבונים המחזקים את מבנה השערה יסייעו לך לקבל החלקה יפהפייה משולבת בהגנה איכותית.

אם בשיטה הברזילאית משמש החומר כציפוי חיצוני, בשיטה זו מוחדר חומר ההחלקה אל תוך מבנה השערה והופך את השיער לאלסטי ונוח לעיצוב מחדש על ידי פירוק קשרי החלבון בשערה. כאשר השערה מגיעה למצב נוח לעיצוב, היא עוברת תחת הגיהוץ המעודדת את היקשרות החלבונים מחדש ומתיישרת.

החלקה יפנית דורשת יד אמן מיומנת ומנוסה. שטיפה של חומר ההחלקה מוקדם מדי מהשערה עשויה לפגוע ביעילות ההחלקה ואילו שטיפת החומר מאוחר מדי עלולה לגרום לקשרי מבנה השערה להיחלש מאוד ולהסתיים בשבירת השערה. זוהי בדיוק הסיבה שאיננו מתפשרים על פחות מאנשי המקצוע המובילים בתחום ההחלקה עם שנות ניסיון רבות והכשרה נרחבת, כדי לספק לך החלקה לשיער יפנית ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

כל הטוב של הטבע – החלקת סברה

ההחלקה היחידה שכל חומריה 100% טבעיים. באמצעות תרכובת המכילה צמחים ומינרלים הטחונים לאבקה, מכינים משחה הנמרחת על השיער ובנוסף לאפקט ההחלקה, תהפוך את שיערך לרך ומשיי ותשווה לו צבע שחור כפחם. לעתים נדרש לבצע מספר טיפולים עד הגעה לתוצאה הרצויה, אך היתרון הגדול ביותר הוא שמדובר בשיטה טבעית לחלוטין שאינה פוגעת במבנה השערה ותספק לך את השיער החלק הנחשק שתמיד רצית.

:סה"כ צפיות 114 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x