הייר סיטי

איפור קרקפות קבוע במיקרופיגמנטציה

המלצה לאיפור קרקפת באופן קבוע בראש נועדה לדמה זקיקי שיער בעיצוב מודרני קלאסי וחדשני יחסית ומותאם אישית ללקוח.

המאפר/ת מטפל בדרך כלל מאייר שרטוט קל על גבי המצח היכן שבעבר היה השיער הטבעי צומח וממלא את העיצוב מחדש, כל זה נעשה ע”י מיקרופיגמנטציה בהחדרת צבעים מקוריים המושתלים בעור הקרקפת ומיפים את הראש כאילו ישנו שיער צפוף.

מחט עדינה תחדיר גוון פנימי לעור הקרקפת התואם בדיוק רב אחד לאחד לזקיק השיער הטבעי של הלקוח ובשלב מאוחר יותר ישתמש הלקוח עם ערכה ביתית לשימור הפיגמנט. תמונות של הלקוח ישוו בסופו של תהליך בין התוצאה הסופית לבין המראה שלפני הטיפול.

האלמנט האסתטי החשוב ביותר שמאזן את מבנה הפנים הוא השיער בכלל וקו המתאר שבו בפרט (קו הסיום) ככל שהוא חד יותר ומלא כך הגיל נראה צעיר יותר.

אצל גברתנים אפשר ליצור קו מתאר קידמי לשיער ע”ימיקרופיגמנטציה ~ הדמיית שיער עם תיקון פגמנטים קטנטנים סימטריים. בשיער דליל אצל גברים, מילוי זקיקי פיגמנט הסובבים את זקיק השערה יוצרים תחושה של שיער מלא ומעניקים לא עיבוי וצפיפות יתרה לעומת הדלילות הקיימת.

גם תיקון צלקת בראש אחרי השתלות שיער ניתן לבצע דרך מיקרופיגמנטציה ובמקרה כזה אפשרי ליצור אפקט טשטוש. קעקוע שונה מאוד ברמת החדירה של תהליכי מיקרופיגמנטציה לאזור הקרקפת וטיפולי הדמיית שיער מתאימים גם לנשים וגם לגברים.

המרכז להדמיית שיער עוסק בטכניקות המתקדמות ביותר לדימוי זקיקים בראשי גברים ומאוד קשה וכמעט שלא ניתן להבדיל בין השיער הטבעי להדמיה. המומחים של בית הספר יודעים ליצור את המראה טבעי והקרוב ביותר בשיטת וירטואל הייר “שיער וירטואלי” שמעניק אפקט היילייטס לצורך מטרה ברורה אחת – זקיקי שיער.

כמה זמן מחזיקה מעמד מיקרופיגמנטציה?

מיקרופיגמנטציה באיפור קבוע לקרקפת מחזיקה מעמד בדרך כלל כשנה עד לשנתיים. הגוון שנקלט אינדיבידואלי מלקוח ללקוח ומשתנה ביחס לעור הקרקפת. למטופל אשר חופף כל יום או אחד שנחשף המון לשמש יכולה להיות ירידה מואצת של דהיית הפיגמנטים ואם שפשוף של פילינג קיימת דהייה משמעותית עוד יותר.

שימוש בתרופות, ותכשירים אלכוהוליים לצורך קוסמטיקה עם מרכיבים כימים וכן חומצות למינהם רצוי להתרחק על מנת שלא ידהה הפיגמנט.  כדי לשמור על אפקט המיקרופיגמנטציה שי צורך לתחזק את איפור הקרקפת ולחדשו אחת לשנה ע”י טיפול תחזוקתי תפזורתי. אם תחליט שלא לחדש את הטיפול לאחר שנה גוון המיקרופיגמנטציה ילך ויעלם לא אט אט וימחק לחלוטין לאחר כשנתיים עד ארבע שנים.

מי הם המומחים לבצע מיקרופיגמנטציה?

רצוי לפני שמפקירים ראשים לטיפולי מיקרופיגמנטציה אצל כל מעצב שיער או קוסמטיקאית לצורך הדמיית שיער פנות למקצועני מיקרופיגמנטציה במכון רפואי עם וותק ונסיון עשיר בתחום כולל המלצות על בית העסק מלקוחות מרוצים ואף לפגוש אותם. מעסיק שמחזיק מאפר/ת מקצועית (איפור קבוע) לא תמיד מומלץ משום שלא לכל אחד/ת יש את הנסיון בקרקפות. עדיף לתור אחר מכון שמתמחה בתחומי מיקרופיגמנטציה ומציג תיק עבודות נרחב.

לא פחות חשוב להתייעץ לפני הטיפול עם המומחה ולתאם ציפיות כולל הדמייה ממוחשבת אם ישנה או לכל הפחות שרטוט קל לקבלת אינדיקציה. בד”כ המטפל מבקש למלא טופס הצהרה בריאותית כדי שלא יהיו תקלות בזמן טיפולי מיקרופיגמנטציה בהדמיית זקיקי שיער.

בנוסף מומלץ לבצע בדיקת אלרגיה קלה לחומרי האלחוש על מנת להקל על עיקצוצים במהלך הטיפול. צפיה בגלריית תמונות אף היא מומלצת משום שחלק מעבודות המטפל לא ימצאו חן בעינך וחלק כן, כך שמאפר/ת טוב שקורא לעצמו מומחה יחזיק בגלריה עשירה

לאיזה שכבה חודרת מיקרופיגמנטציה?

מיקרופיגמנטציה חודרת אל השכבה העליונה ביותר בעור הקרקפת הנקראת דרמיס חדירה תוך דרמופיגמנטציה,  מתייחסת לפעולות השתלת הפיגמנטים (מן גווני צבע) לשכבה העליונה בעור ומדמה זיפי שיער קצוץ באותו גוון סוג הפיגמנט בהחדרת מיקרופיגמנטציה במרכז להדמיית שיער נבחר ע”י המומחים של המרכז בקפידה רבה.

מיקרופיגמנטציה לצלקות

:סה"כ צפיות 202 ,  1 

5 1 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x