הייר סיטי

מרכז החלקה יפנית – החלקה יפנית בירושלים

כשאנו הישראליות שמענו על החלקת שיער יפנית לא האמנו שיש חומר כזה אשר מחליק את השיער לצמיתות, ולא רק זאת, אלא גם שמותיר את השיער רך ובוהק כמשי. החלקה יפנית נקראת היום בשמות שונים, על פי שם החברה שמייצרת אותה. אך ריבוי השמות לא משנה את העובדה שכל אישה שעוברת החלקה משפרת את מראה באלף אחוזים.

אנו במרכז החלקה יפנית ראינו לנכון לתת כמה נקודות לנוחות הגולשים והגולשות המעוניינות לבצע החלקה יפנית.

כמה זמן נשארת החלקה יפנית על השיער?

החלקה יפנית נשארת בשיער לצמיתות אך כל תקופה של בין 6 או 8 חודשים ניתן לחדש את שורשי השיער שצמח. לאחר תהליך ההחלקה שיערך יהיה במרקם טבעי ועשיר, חלק זוהר מבריק רך ונעים למגע. לאחר פעולת החלקה יפנית ניתן להשתמש בשמפו ומרכך המיוחדים לאחר החלקה יפנית אשר יזינו את שיערך לאחר טיפול כימי בשיערך.

לאחר פעולת ההחלקה יפנית תיאלצי להתרחק ממגע עם מים למשך 72 שעות – 3 ימים מלאים. על מנת למנוע לחות וזיעה לא לעשות פעולות ספורטיביות ולא להתקלח עם מים חמים מדיי כדיי שהאדים לא יגרמו לשיער להיספג בלחות של המקלחת.

טיפים לבחירת מעצב שיער – מימה צריך להיזהר

מומלץ לבחור במעצב שיער שיש לו מוניטין טוב וניסיון עשיר בביצוע החלקה יפנית. בעת בחירת התכשיר צריך לזכור כי ישנן המון חברות אשר מספקות החלקות יפניות וחלקן גם החלקות מזוייפות אשר יכולות לגרום נזק עצום ובלתי הפיך לשיערך.

מקום אשר ניסיונו עשיר צריך להחזיק בכל סוגי החברות שמייצרות החלקה יפנית, כגון : החלקה יפנית קוואנטום, החלקה יפנית יוקו סיסטם, החלקה יפנית Q8, החלקה יפנית רזיסטיב. מעצב שיער אשר לא מתעסק עם כל סוגי ההחלקות עלול למרוח על שיערך חומר אשר לא מתאים לסוג שיערך.

לבעלות שיער לבן

אם יש לך שיער לבן, ואת רוצה לצבוע את שיערך לפני ההחלקה, ניתן לצבוע את שיערך אצל מעצב שיער שימרח את הצבע בקפדנות, ולא יפספס שערה אשר לא נמרחה בצבע. מכיוון שאם צביעת השיער לא תעשה מקצועית, ההחלקה היפנית לא תצא טובה מסיבה אחת פשוטה!

בכל חברה אשר ייצרה החלקה יפנית ישנן 2 סוגים של החלקה, החלקה יפנית לשיער טבעי והחלקה יפנית לשיער צבוע, לכן אם נמרח חומר טבעי על שיער צבוע לא נקבל תוצאה טובה ולהפך. לכן מומלץ שאם צבעת את שיערך הצביעה צריכה להיות מדויקת ואחידה.

לאחר פעולת ההחלקה אין לצבוע את שיערך למשך שבועיים ימים. רק לאחר שבועיים ניתן לצבוע את השיער עם אחוז חמצן נמוך מהרגיל. אם את רוצה תוצאה טובה של צביעת שיער מומלץ לעשות צבע אצל מעצב השיער.

:סה"כ צפיות 219 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x