הייר סיטי

החלקת שיער יפנית – יתרונות

נשים רבות קבלו מן הטבע שיער מתולתל או גלי והן נאלצות לטפל בו כמעט מדי יום. רבות מהן אינן אוהבות את העיסוק המתמיד הזה בשיער והיו רוצות לשנות את מראה השיער לצמיתות. נשים אלו ואחרות יכולות לעשות זאת באמצעות החלקה יפנית שהינה שיטה נהדרת ובטוחה המספקת תוצאה מרהיבת עין. הרצון לשינוי מראה השיער נועד גם לרענון והתחדשות ואז המוטיבציה להחלקת שיער גוברת. בנקודת זמן כזאת טוב להגיע לאחת מקליניקות “הייר סיטי” שלנו הפזורות בארץ לשם קבלת ייעוץ והסברים על השיטה. יש מספר סוגים של החלקות כאלו ואחת בוודאי תתאים.

יתרונות ההחלקה

צריך להדגיש כי ההחלקה היפנית לא מתאימה לשיער שעבר טיפול כימי, למסולסל או צבוע, ולרוב, מתאימה לשיער באורך של לפחות 3 ס”מ. היא מספקת מספר יתרונות חשובים. לא רק שהשינוי הוא קבוע אלא שאל השערות מחדירים חומרים אשר מזינים אותן ומתקבל שיער חלק, זוהר ובריא. הפורמולה המיוחדת מכילה חומרים טבעיים שכולם מאושרים על ידי רשויות הבריאות הבינלאומיות. מייד לאחר ההחלקה אין לחפוף את השיער במשך כמה ימים, מומלץ להמעיט בשימוש בפן, וכן, באיסוף השיער. לאחר מכן, ניתן להתנהל רגיל, ומשמעות הדבר שניתן לחפוף, להיכנס לבריכה, לג’קוזי ולמקומות דומים ללא חשש. ניתן לצבוע את השיער אבל צריך להמתין תקופת מה על פי המלצת המומחים. ניתן לבצע החלקה משלימה לאחר כחצי שנה כדי לטפל בשיער הצומח שליד השורשים. בכל מקרה, מומלץ להשתמש במוצרי שיער מטפחים.

תהליך הטיפול

את הטיפול מבצעים במספר שלבים. חופפים את השיער בשמפו מתאים, לאחר מכן, מורחים את חומר ההחלקה לאורך השיער וממתינים עד שיבצע פעולתו. שוטפים את השיער ומורחים חומר מנטרל ושוב שוטפים. כל זאת נועד להבטיח שמתבצעות שתי פעולות – פירוק מבנה השערה הקודם והחדרת חומרים חדשים שתפקידם להחליקה. השלב האחרון הוא יבוש השיער והחלקתו באמצעות מחליק שיער. מבחינים בהחלקות יפניות בסגנונות שונים כגון: החלקת “יוקוס סיסטם” שהיא המקורית שפותחה ביפן, “קוואנטום” והחלקת “רזיסטיב מבית אינדולה”. קיימות טכניקות החלקה שונות שאחת מהן, “קליאופטרה” פותחה אצלנו ב”הייר סיטי”.

שירות מקצועי מבית “הייר סיטי”

מומלץ לכל מי שמעוניינת לבצע החלקה יפנית להגיע אל אחת מהקליניקות שלנו כדי לקבל טיפול מהמומחים לנושא. כל קליניקה שלנו הינה בעלת תשתית שכוללת את מיטב הציוד והמכשירים המודרניים, וכן, צוות של מומחים לטיפולי שיער שונים כולל החלקות יפניות לסוגיהן. אנו משתמשים בחומרים תקניים, איכותיים ומאושרים על ידי משרד הבריאות. חומרים אלו מבצעים פעולתם בצורה הטובה ביותר ומחזיקים מעמד זמן רב. יש צורך להשתמש במינון נכון של חומרים, ולהקפיד על תהליך קבוע, מובנה ונכון, אחרת ההחלקה שתתקבל לא תהיה טובה. כל השירות מלווה בחיוך, בתשומת לב מרבית ובאווירה נינוחה ונעימה. אנא פני אלינו באמצעות האתר או הטלפון לקבלת פרטים ושירות.

:סה"כ צפיות 115 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x