הייר סיטי

המרכז הישראלי להדמית זקיקי שיער

המרכז הישראלי המקורי! הזהרו ממתחזים…

המרכז הישראלי להדמיית שיער ®  – ויוו (אילן) מסביר לכל המעוניינים למי מתאימה השיטה וכיצד נותנים הלימודים במרכז יתרון עצום על המתחרים בתחום.
ישנה אפשרות להרשם כעת לאחת המקצועות המבוקשים ביותר בקרב מעצבי שיער והקוסמטיקה בישראל ולהתחיל להרוויח המון כסף!
באקדמיה המובילה בישראל מתקיימים לימודי הדמית זקיקי שיער ומיקרו-פיגמנטציה • סדנה לקרקפות גברים ונשים העונים לבעית הדלילות ועוזרים לחסוך ריצות וכסף רב למטופלים.

מעצבי שיער הבאים ללמוד עוד היום הדמיית שיער מרוויחים מבצע חסר תקדים המקנה הכנסה נוספת ומכובדת ביותר כל שנה.

במרכז הישראלי המקורי (בירושלים + תל אביב + ראשון לציון) הפתרונות הבלעדיים בטכניקה מציעים טשטוש צלקות אחרי השתלת שיער וכן הסתרת וקרחות מהשתלה.

צוות מדריכים מוכשרים מלמדים את אחת הטכניקות הסודיות ביותר ברזי המקצוע – הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה – (הזהרו מחיקויים זולים גם בפייסבוק) השיטה המתקדמת ביותר בעולם בעלת סימן מסחרי רשום המשלבת מיקרופיגמנטציה תוך סימולציית שיער ומשחזרת מראה טבעי של השיער שנשר והקריח, מעלימה ויוצרת העלמת צלקות ומטשטשת קרחות ע”י צפיפות מירבית לשיער הקיים ובאמצעות אשליה מדמה זקיקי שיער המשולבים באותו גוון של השיער באומנות רבה.

הטרנד הגדול הגיע כבר לישראל ואנו מנהלי המרכז ללימודי שיער וירטואלי הדמית שיער מציעים לכם:

  • נסיון מקצועי לכל מעצבי השיער ולכל מי שחפץ במקצוע
  • הקורס מתבצע בכיתת לימוד אחד על אחד כך שכל תלמיד יקבל את היחס האישי ואת הקצב שלו.
  • טכניקות הלימוד של הצוות במרכז הייר סיטי הינו ע”י מכשור והחומרים הטובים ביותר והעמידים ביותר לעור הקרקפת.
  • אנשי קשר צמודים כולל הדרכה במקום גם לאחר סיום הקורס ומענה אנושי תמידי.

הדמית שיער לאלופציה אראטה – הדמית זקיקי שיער לתיקון חורים בשיער מאלופציה: תוצאה מושלמת!

הדמית זקיקי שיער מיקרופיגמנטציה לגברים ולנשים הינו המקצוע המבוקש ביותר עם ההכנסה הגבוהה ביותר ללא חסרונות ברגע שלומדים אצל המומחים!

בניגוד למכונים ומעצבי שיער ואף מדריכים חובבנים ומתחזים היוצרים שם גרוע בתחום, האקדמיה להדמית שיער בירושלים בתל אביב ובראשון לציון מכשירה אותך בכל ואינה מסתירה את סודות המקצוע למתלמדים במרכז.

ההדרכה הנכונה ביותר איך להימנע מטיפולים כושלים כגון כתמים ונקודות גדולות וכמו כן התלמידים מבצעים תרגול חי ע”י תיקון לטיפול לקוי.

ביה”ס להדמית שיער הראשון בישראל הוקם ע”י מר אילן רביבו – הלוחש לקרחות מכשיר את תלמידיו ומשלב לימוד עיוני על עור האדם והרכבו כך שכל תלמיד יוכל לבצע את הטיפול ברמת הבנה מקצועית ביותר. לאחר הקורס יקבל התלמיד תעודת גמר מטעם Hair City ~ המרכז הישראלי להדמית זקיקי שיער שתקנה לו הסמכה לביצוע מיקרופיגמנטציה.

חברת הייר סיטי ®  מקפידה על שמירת הקשר באופן קבוע עם אותם תלמידים לאחר התקופה הראשונה של סיום הלימודים ומעניקה ליווי מקצועי בעתיד.

הצוות במרכז הישראלי ישמחו לעמוד לשירותכם בכל הנוגע להדמית זקיקי שיער ולימודי מיקרו-פיגמנטציה מקצועית.

קורס הדמית שיער במרכז הישראלי להדמיית שיער – המקורי

מדריכי הלימודים מטעם Hair City ישראל הינם המומחים הראשונים בארץ ומפתחי הדמית זקיקי שיער לגברים ולנשים גם יחד אשר מעניקים מידי יום ביומו קורסים והשתלמויות גם מחוץ לגבולות ישראל. במרכז מבוצעים טיפולי מיקרופיגמנטציה ע”י צוות רשת הייר סיטי ישראל בראשון לציון בתל אביב בבאר שבע ובירושלים.

במי אבחר שידריך אותי בתחום קורס מיקרופיגמנטציה?

בחירת המדריך בקורס מיקרופיגמנטציה מחייב אותי לבדוק היטב מי עומד מאחורי הקורס המקצועי הזה ומי מדריך את הקורס ואם יש לו או להם רזומה כזה או אחר. עבור הקורס אני משלם/ת כסף רב ולאחר השתלמות ארצה לעסוק בתחום ולכסות את הקרן בהקדם ואף להרוויח.

לאחרונה קורסים רבים ללא שום ביסוס נפתחו וכל מעצבת שיער או קוסמטיקאית שלמדה כמה שעות כבר הופכת להיות מומחית! חייבת להיות איזו מדיניות כאן ומרוב עצים כבר לא רואים יער… גננת שעבדה כל חייה בגני ילדים הופכת להיות מומחים במיקרופיגמנטציה תוך כמה ימים ואמינות אמיתית בעלת תואר אצילה איבדה צלם אנוש חסר אמצעים.

בכדי להעביר קורס מקצועי בהדמית שיער ומיקרופיגמנטציה יש ללמוד על תורת העור – דרמטולוגיה ולהבין לעומק על מחלות וחיידקים בעור, תפקודי העור ושכבות הגנה, אברים פנימיים ושמירה על טמפרטורה נכונה.

כדי להמנע מקורסים אצל חובבנים להדמית שיער ברשתות המפרסמות את עצמן ע”י שיווק מאסיבי במקומונים ובראש האינטרנט המקודם הטוענים כי “נפתחים אחת לשבוע קורסים” יש לשים דגש על העבודה בעיינים על הקהל הרחב שחפץ ללמוד את רזי המקצוע ובמקום הדמית זקיקי שיער מקבל סטירת לחי עם מדריך צמוד שמאוד רוצה להיות סלב שמפיץ מפיו אשר לו הבלעדיות ומעתיק סימני מסחר ואף מנסה לגנוב קרדית למפתח השיטה בישראל – מר רביבו אילן.

כידוע לכם (ואם לא צפו בגלריות תמונות), לרביבו רקורד עשיר ומפואר עם הנסיון הגדול ביותר בארץ (מוכח) מומחה לטיפולי הדמית שער לגברים מיקרו פיגמנטציה לגבר איפור קרקפות קבוע וירטואל הייר.

מייסד בית הספר להדמית שיער הראשון בישראל בראשון לציון אילן רביבו מבית המרכז הישראלי להדמית זקיקי שיער®  של הייר סיטי ישראל יעניק בסוף הקורס ערכות עבודה מהודרות ותעודות מקצוע יוקרתיות לתלמידים אשר סיימו בהצלחה והוכיחו כי הקורס להדמית שיער נתן להם ידע מעמיק בתחום. בנוסף, חמישה תלמידים מצטייני מחזור חודשים אפריל/מאי/יוני יזכו במשרה מלאה לנהל את הסניף המרכזי של חברת הייר סיטי בתל אביב.

Vivo – הייר טאטו לסלב בתוכניות טלוויזיה! רשת הייר סיטי ישראל – היזהרו מחיקויים זולים.

:סה"כ צפיות 131 ,  2 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x