Hair City

המרכז הישראלי להדמיית זקיקי שיער

המרכז הישראלי המקורי! הזהרו ממתחזים…

המרכז הישראלי להדמיית שיער ®  – וירטואל הייר®  מסביר לכל המעוניינים למי מתאימה השיטה וכייצד נותנים הלימודים במרכז יתרון עצום על המתחרים בתחום.

 

ישנה אפשרות להרשם כעת לאחת המקצועות המבוקשים ביותר בקרב מעצבי שיער והקוסמטיקה בישראל ולהתחיל להרוויח המון כסף!

 

באקדמיה המובילה בישראל מתקיימים לימודי הדמיית זקיקי שיער ומיקרופיגמנטציה לקרקפות גברים ונשים העונים לבעית הדלילות ועוזרים לחסוך ריצות וכסף רב למטופלים.

מעצבי שיער הבאים ללמוד עוד היום הדמיית שיער מרוויחים מבצע חסר תקדים המקנה הכנסה נוספת ומכובדת ביותר כל שנה.

במרכז הישראלי המקורי (בירושלים + תל אביב + ראשון לציון) הפתרונות הבלעדיים בטכניקה מציעים טשטוש צלקות לאחר השתלת שיער וטשטוש וקרחות.

צוות מדריכים מוכשרים מלמדים את אחת הטכניקות הסודיות ביותר ברזי המקצוע – וירטואל הייר – (הזהרו מחיקויים זולים גם בפייסבוק) השיטה המתקדמת ביותר בעולם בעלת סימן מסחרי רשום המשלבת מיקרופיגמנטציה תוך סימולציית שיער ומשחזרת מראה טבעי של השיער שנשר והקריח, מעלימה ויוצרת העלמת צלקות ומטשטשת קרחות ע”י צפיפות מירבית לשיער הקיים ובאמצעות אשליה מדמה זקיקי שיער המשולבים באותו גוון של השיער באומנות רבה.

הטרנד הגדול הגיע כבר לישראל ואנו מנהלי המרכז ללימודי וירטואלהייר הדמיית שיער מציעים לכם:

  • נסיון מקצועי לכל מעצבי השיער ולכל מי שחפץ במקצוע
  • הקורס מתבצע בכיתת לימוד אחד על אחד כך שכל תלמיד יקבל את היחס האישי ואת הקצב שלו.
  • טכניקות הלימוד של הצוות במרכז הייר סיטי הינו ע”י מכשור והחומרים הטובים ביותר והעמידים ביותר לעור הקרקפת.
  • אנשי קשר צמודים כולל הדרכה במקום גם לאחר סיום הקורס ומענה אנושי תמידי.

הדמיית שיער אלופציה אראטה – הדמיית זקיקי שיער על משטחי אלופציה: תוצאה מושלמת!

הדמיית זקיקי שיער לגברים לנשים הינו המקצוע המבוקש ביותר עם ההכנסה הגבוהה ביותר ללא חסרונות ברגע שלומדים אצל המומחים! בניגוד למכונים ומעצבי שיער ואף מדריכים חובבנים ומתחזים היוצרים שם גרוע בתחום, האקדמיה להדמיית שיער בירושלים בתל אביב ובראשון לציון מכשירה אותך בכל ואינה מסתירה את סודות המקצוע למתלמדים במרכז.

ההדרכה הנכונה ביותר איך להימנע מטיפולים כושלים כגון כתמים ונקודות גדולות וכמו כן התלמידים מבצעים תרגול חי ע”י תיקון לטיפול לקוי.

ביה”ס להדמיית שיער מכשיר את תלמידיו ומשלב לימוד עיוני על עור האדם והרכבו כך שכל תלמיד יוכל לבצע את הטיפול ברמת הבנה מקצועית ביותר. לאחר הקורס יקבל התלמיד תעודת גמר מטעם Hair City ~ המרכז הישראלי להדמיית זקיקי שיער שתקנה לו הסמכה לביצוע מיקרופיגמנטציה.

חברת הייר סיטי ®  מקפידה על שמירת הקשר באופן קבוע עם אותם תלמידים לאחר התקופה הראשונה של סיום הלימודים ומעניקה ליווי מקצועי בעתיד.

הצוות במרכז הישראלי ישמחו לעמוד לשירותכם בכל הנוגע להדמיית זקיקי שיער ולימודי מיקרופיגמנטציה מקצועית.

קורס הדמיית שיער במרכז הישראלי להדמיית שיער – המקורי

מדריכי הלימודים מטעם Hair City ישראל הינם המומחים הראשונים בארץ ומפתחי הדמיית זקיקי שיער לגברים לנשים גם יחד אשר מעניקים מידי יום ביומו קורסים והשתלמויות גם מחוץ לגבולות ישראל. במרכז מבוצעים טיפולי מיקרופיגמנטציה ע”י צוות רשת הייר סיטי ישראל בראשון לציון בתל אביב בבאר שבע ובירושלים.

במי אבחר שידריך אותי בתחום קורס מיקרופיגמנטציה?

בחירת המדריך בקורס מיקרופיגמנטציה מחייב אותי לבדוק היטב מי עומד מאחורי הקורס המקצועי הזה ומי מדריך את הקורס ואם יש לו או להם רזומה כזה או אחר. עבור הקורס אני משלם/ת כסף רב ולאחר השתלמות ארצה לעסוק בתחום ולכסות את הקרן בהקדם ואף להרוויח.

לאחרונה קורסים רבים ללא שום ביסוס נפתחו וכל מעצבת שיער או קוסמטיקאית שלמדה כמה שעות כבר הופכת להיות מומחית! חייבת להיות איזו מדיניות כאן ומרוב עצים כבר לא רואים יער… גננת שעבדה כל חייה בגני ילדים הופכת להיות מומחים במיקרופיגמנטציה תוך כמה ימים ואמינות אמיתית בעלת תואר אצילה איבדה צלם אנוש חסר אמצעים.

בכדי להעביר קורס מקצועי בהדמיית שיער ומיקרופיגמנטציה יש ללמוד על תורת העור – דרמטולוגיה ולהבין לעומק על מחלות וחיידקים בעור, תפקודי העור ושכבות הגנה, אברים פנימיים ושמירה על טמפרטורה נכונה.

כדי להמנע מקורסים אצל חובבנים להדמיית שיער ברשתות המפרסמות את עצמן ע”י שיווק מאסיבי במקומונים ובראש האינטרנט המקודם הטוענים כי “נפתחים אחת לשבוע קורסים” יש לשים דגש על העבודה בעיינים על הקהל הרחב שחפץ ללמוד את רזי המקצוע ובמקום הדמיית זקיקי שיער מקבל סטירת לחי עם מדריך צמוד שמאוד רוצה להיות סלב שמפיץ מפיו אשר לו הבלעדיות ומעתיק סימני מסחר ואף מנסה לגנוב קרדית למפתח השיטה בישראל – מר רביבו אילן.

כידוע לכם (ואם לא צפו בגלריות תמונות), לרביבו רקורד עשיר ומפואר עם הנסיון הגדול ביותר בארץ (מוכח) מומחה לטיפולי הדמיית שיער לגברים מיקרו פיגמנטציה לגבר איפור קרקפות קבוע וירטואל הייר.

סמנכ”ל בית הספר להדמיית שיער בראשון לציון אילן רביבו מבית המרכז הישראלי להדמיית זקיקי שיער®  של הייר סיטי ישראל

יעניק בסוף הקורס ערכות עבודה מהודרות ותעודות מקצוע יוקרתיות לתלמידים אשר סיימו בהצלחה והוכיחו כי הקורס להדמיית שיער נתן להם ידע מעמיק בתחום. בנוסף, חמישה תלמידים מצטייני מחזור חודשים אפריל/מאי/יוני יזכו במשרה מלאה לנהל את הסניף המרכזי של חברת הייר סיטי בתל אביב.

אילן רביבו – לא מתיימר להיות סלב בתוכניות טלוויזיה! רשת הייר סיטי ישראל – היזהרו ממתחזים.

הגב

תהיה ראשון

קבל התראות
avatar
סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
03-7328383
רח' כצנלסון 7