הייר סיטי

הלחמת שיער

הלחמת שיער באמצעות קראטין מבטיחה תוצאות מושלמות ואיכותיות, הן למגע והן למראה. השימוש הוא בשיער 100% טבעי והתוצאה משתלבת באופן מדוייק במראה ובטקסטורה של השיער המקורי, כך שלא ניתן להבחין בכלל שעברת הלחמה. חשוב לציין שההלחמה מתבצעת ללא דבק וללא כאבים.

אז זה לא הכל, להלחמת שיער קרה יש יתרונות רבים מלבד המראה הטבעי שהיא יוצרת והנוחות בה היא מתבצעת. אחד היתרונות הבולטים לטכניקת הארכת שיער זו, הוא האפשרות לשימוש החוזר והמומלץ באותן תוספות שיער, כמה וכמה פעמים גם אחרי תקופה של עד שנה וחצי ומיום ההלחמה המקורית.

בלאי השיער הוא שולי (כ – % 15 בלאי מזערי במהלך פירוק תוספות שיער בנוסף לקיצור של סנטימטר באורך התוספת שיער).

מדובר בחידוש בתחום, כיוון שעד עכשיו לקוחות היו צריכות לבצע פירוק והרכבה של תוספות השיער פעם בחצי שנה ועכשיו אפשר להחזיק עם תוספת השיער לתקופה של מעל לחצי שנה ובנוסף להשתמש באותו שיער.

הלחמת שיער בעזרת קראטין

הלחמת השיער מתבצעת על ידי קראטין, החומר המושלם ביותר לביצוע הארכת שיער. הייר סיטי הם היבואנים היחידים בארץ לקראטין, כך שביצוע הארכת שיער על ידי הלחמה בהייר סיטי יכולה לחסוך לכן הרבה כסף מכמה סיבות:

  • את לא צריכה לרכוש בעצמך את הקראטין.
  • את מקבלת הלחמה במקום המקצועי ביותר בישראל לנושא.

קבלת לקוחות וזמן הטיפול

אנו מקבלים לטיפול מס’ לקוחות מוגבל בכל יום לפי הזמנה מראש! כל טיפול אורך בין שעה לשלוש שעות בהן את מקבלת את מלא תשומת הלב. במהלך הטיפול מסבירים ללקוחה את הבסיס ועוברים איתה על כל תהליך הטיפול, החל מהלחמת השיער הראשונית, ועד לחידוש ההלחמה לאחר פרק זמן, הוספת שיער ותיקון על פי הצורך.

עד 50% הנחה על תוספות שיער! מלאי פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד.

:סה"כ צפיות 213 ,  3 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
1 Comment
הכי חדש
הכי ישן פופולארי
Inline Feedbacks
View all comments
‪ORLY TIMSIT‬‏
‪ORLY TIMSIT‬‏
5 years ago

מעוניינת בפגישה

סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x