Hair City

תוספות שיער למפורסמות

הראשונות להשתמש בתוספות שיער יהיו תמיד נשים מפורסמות. בעיקר שחקניות, זמרות, דוגמניות, וכל אישה שנמצאת רוב הזמן תחת אור הזרקורים. הסיבה היא ידועה, הן צריכות תמיד להיראות במיטבן, ולשם כך נדרש תדיר לחדש ולעדכן את הלוק הכללי בתחומים, ביגוד, גוף, ועיצוב שיער.

כידוע שיער הוא תחום בעייתי. לא כל אישה התברכה בשיער יפה, מלא ומבריק. ומה לעשות, לעיתים צריך חיזוקים מלאכותיים. ואצל נשים מפורסמות הדבר נדרש בתדירות גבוהה, בעיקר בגלל העובדה שקצב גדילה של שיער היא די איטית. לשם כך קיימות תוספות שיער בכמה שעות אישה יכולה לקבל שיער ארוך מלא ומבריק.

ונסה הדג’נס – Vanessa Anne Hudgens

ונסה הדג’נס המוכרת לנו בעיקר כגבריאל מונטז מסדרת הילדים היי סקול מויזיקל, נצפתה בתאריך 5 בספטמבר באירוע הוליוודי עם שיער שופע שלדעת רבים הוא לא שלה, ובעצם מדובר בתוספות שיער. הדבר קיבל משנה תוקף לאור הידיעה שהדג’נס החליטה ממש להסתפר ולחתוך את רעמת שיערה לצורך גילום הדמות “אפל” בסרט ג’ימי שלטר Gimme Shelter.

איימי ווינהאוס – Ammy Winehouse

אימי ויינהאוס היא דמות נוספת שהביאה את תחום תוספות השיער לרמות גבוהות ואף מטורפות במיוחד. כידוע המוסיקה של הזמרת מושפעות בעיקר מזמרות נשמה שחורות משנות ה – 50 וה – 60 . אך ווינהאוס לא הושפעה אך ורק מהמוסיקה אלא גם מהמראה ותסרוקת הבופון בעיקר של הזמרות, והחליטה שהיא הולכת על הלוק המלא. נשים בשנות ה – 50 וה – 60 נהגו לייצר רעמת שיער גדולה במרכז הראש בעזרת סירוק הפוך של השיער. סגנון זה נקרא בופון Bouffant  או Hive. שיטה נוספות ליצירת הבופון היה בעזרת פאות . במקרה של ווינהאוס מדובר בתוספות שיער. אך כידוע ווינהאוס היא דמות קיצונית במיוחד שהולכת רחוק מאוד ועד הקצה בכל הקשור בחייה ( סמים גברים שתייה ועוד.. ), עד שיום היא נצפתה יוצאת מביתה עם בופון על ראשה בגובה של בערך 30 סניטמטר.

הילרי דף – hilary duff

הזמרת והשחקנית הילרי דף ידועה כחובבת תוספות שיער, בעיקר כדי להבליט את נפח שיערה הבלונדיני.

ג’ניפר אניסטון – Jennifer Joanna Aniston

הידועה לנו מהסדרה חברים, החליטה לחבר תוספות שיער לאחר שבתום צילומי הסדרה חברים, החליטה לשנות לוק,  להסתפר קצר והתחרטה במהירות אחרי. תוספות השיר שחוברו החזירו לה את הלוק הבלונדיני והשופע שהכרנו מהסדרה חברים.

פריס הילטון – Paris Whitney Hilton

בעוד שאצל שחקניות שונות כל סיפור התוספות שיער לעיתים הוא די במסווה, והן לא ממש מודות בדבר, אצל הסלבריטי פריס הילטון אי אפשר ממש לשמור בסוד. בעיקר בגלל שהילטון היא לא ממש טיפוס שמסתיר דברים, ומבט אחד בשיער הבלונדיני הגולש יאמר לנו שמדובר בתוספות שיער מדהימות במיוחד. פריס הילטון ידועה בשיער הבלונד הגולש ומלא הנפח שלה. נראה שפריס הילטון מאוהבות בתחום עד שייצרה לעצמה ליין מיוחד של תוספות שיער.

ג’ול – jewel

בשונה מהמראה המוחצן של פריס הילטון שצועק בראש תוספות שיער. ישנם דמויות /זמרות שעוטות מראה ביישני ומופנם שלא ממש מרמז שהשיער המושלם שלהם עשוי מתוספות שיער של אחרות. למשל הזמרת ג’ול שנתפשת כבת השכנים החמודה עם השיער שבטח לא עבר שום תהליך כימי מעולם, היא גם אחת ממליוני שנים שנעזרות בתוספות שיער על מנת להוסיף איפה שהטבע לא נתן. השיער שלה למשל, חוזק בתוספות שיער הודיות מסוג רמי.

גניפר לאב יואיט – Jennifer Love Hewitt

השחקנית שמפורסמת בשינוי תספורת בכל פעם שהיא מחליפה חבר, נצפתה מבלה 8 שעות ארוכות במספרה בווסט הוליווד שלאחריהן יצאה עם כ – 30 סנטמטר תוספת שיער.

 

הגב

תהיה ראשון

קבל התראות
avatar
סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
03-7328383
רח' כצנלסון 7