הייר סיטי

תוספות שיער סוגים ואיכויות

תוספות שיער המשמשות מעצבי שיער מגיעות מכמה אזורים בעולם ובמגוון איכותיות מקובלות. למשל המזרח הרחוק, סין והודו, אירופה ועוד.כל אזור מתאפיין באיכות המסויימת של תוספת השיער. לפניכן הסבר מפורט בנושא.

השיער הסיני – אינו מתאים לרוב תוספות השיער

למרות השיער הסיני שניתן למצוא בכמויות גדולות, סוג זה של השיער שלא מומלץ להשתמש בו משום שיש לו סיבוב חוצה בסעיף לעומת הצורה האליפטית של שיער לבן, מה שהופך אותו עבה מדי ונוקשה כדי להיות תואם עם השיער האירופי. שיער סיני מקובל להכנת פאות toupes, שכן אלה הם רק בניקוי יבש, מה שמאפשר לשכבת הסיליקון ומראה השיער להישאר מבריק.

השיער בתחילה נראה נוצץ ויפה, אבל אחרי כמה רחצות שכבת סיליקון מתחילה להישטף השיער הופך עמום ושביר שוב, ובכך וכתוצאה מכך דרושות מחצלות נוחות רציניות. זה שיער מעורב וחייב לעבור טיפול כימי קשה שהורס את שכבת הקוטיקולת השיער, להשאיר אותו אטום ושברירי. השיער מכוסה בשכבת סיליקון המעניקה לו מראה בריא. אבל להגנה הזאת יש חיים קצרים.

השיער ההודי  – שיער המקדש

השיער ההודי מוברש: מתאים לרוב תוספות שיער.

מאות ואלפים נשים הודיות אוספות את השיער כי הוא נאסף מהמברשות שלהם, השיער באורכים, העובי והצבע שונים אך לא במידה משמעותית. שיטה זו של תוצאות איסוף הכדורים עם חוט שבו השיער קשור ומאורגן לכל הכיוונים.

בגלל שהשיער בכיוונים שונים הוא שוכב, ועל מנת שיהיו מסוגלים להשתמש בשיער, יש צורך לשלוח אותו לטיפול בחומצה אגרסיבית להפשיט את שכבת הקוטיקולה שלו, ולמנוע ממנו להסתבך.על מנת לדלל את השיער ההודי המוברש ולתת לו מרקם רך יותר.

שיער אירופי – מתאים לתוספות שיער
סוגי שיער שיער אירופאי מגיע לישראל גם מאירופה אך לא רק מאירופה, יכול מאוד להיות שסוגי השיער הם בעלי אותו מבנה לכן על סדרת השיער האירופאי נמנים גם שיער הודי, גם שיער דרום אמריקאי, וכמובן גם האירופאי.

השיער האירופאי הוא עדין מאוד וניתן למצוא בשוק רק בכמויות קטנות מאוד וזאת בגלל שלמרות נשים אירופיות יהיו מוכנות לוותר על השיער שלהן למען חברות שיער, סביר מאוד להניח ששיערן עבר טיפול כימי, מה שמבטל את האפשרות של מכירת השיער.

איכויות של תוספות שיער

כאמור תוספות שיער גם עוברות חלוקה שניה לאחר חלוקה המוצא, לחלוקת איכות.

שיער בתולי – מציין שמדובר בשיער שלא עבר צביעה ושום תהליך של עיבוד.

רמי  Remy – רמי הוא מונח מקצועי בתחום השיער הבא לתאר את אגד השיער האנושי יחד עם שיער מלאכותי שמסודר בצורה כזו כאשר על השורשים בצד אחד וכל קצוות השיער בצד שני.  שיער רמי מחזיק מעמד באופן כללי לזמן רב יותר מאשר שיער שהוא לא רמי בהגדרתו והוא נוטה גם להישאר עם ברק וללא קשרים לזמן רב יותר.

יתרונות אלו מבוססים על העובדה שכל שיערה אמיתית (לא סינטתית) בנוי בצורה כזו שתאי העור עם הקרטין מסודרים בצורה של שכבות שדומה לקשקשים, מה שמעניק לשיער גם גמישות ועמידות והשימוש בו הוא יותר רבגוני מאשר בשימוש בתוספת שיער אחרת. אפשר להבריש, לסלסל ולצבוע ללא חשש.

השיער הבתולי נאסף על-ידי קשירה של השיער בכדי לשמר את כיוון החיתוך.  לאחר החיתוך והאיסוף השיער יכול להישאר בצורתו החתוכה והמאוגדת או להישזר לפיאה.

תוספת שיער מסוג רמי שוקלת יותר מאשר תוספות שיער רגילות.

שיער רמי הוא היחיד שמגיע עם שכבות שנותרו מהעור המקורי של בעלת השיער המקורי . הדבר מאוד חשוב לכמה דברים: 1 . כאשר מחברים את התוספת לשיער בעייתי. 2. אריכות תוספת שיער. 3. לאיך שהשיער יבריק.
כאשר העור עדיין מחובר לתוספת, השיער יכול להחזיר אור, וכך להבריק.

:סה"כ צפיות 187 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x