הייר סיטי

קורס להלחמת ריסים

קורס הלחמת ריסים מדגיש לימוד מקצועי מרתק לקוסמטיקאיות ולחובבי האיפור ואף לאלה העוסקות בתחום היופי והקוסמטיקה, לספריות, קוסמטיקאיות, פדיקוריסטיות ומובא באופן קל יחסית.  הקורס יוצר חוויה בלתי נשכחת ומעניק ללקוחות של המתלמדים/ות בו מראה עדין למסגרת העין באופן טבעי. הלחמת ריסים היא פתרון אולטימטיבי למי שהטבע מנע ממנה ריסים מלאים וארוכים.

שיטות בקורס להלחמת ריסים מיועדות למי שמעוניינת לרכוש טכניקה וידע בשיטת הלחמה או למי שעבדה פעם עם שיטת הדבקה.

כיצד פועלת השיטה?

ריסים עם הלחמת ריסים מוסיפים חן והבעת פנים זוהרות לעיניים. אורך נכון של ריסים יעניק עיקול חיוני וישדרג את יופי הפנים.

אם כיוון הריסים הוא נכון ביחד עם סידור גבות מתאים, תינתן הבעה בלתי נשכחת לצורת העיניים וכמו כל אישה שרוצה להראות טוב יותר תוכל להגיע לתוצאה מירבית בשיטת הדבקה/הלחמת ריסים.

בישראל למדו כבר לפני כן שבמזרח ובמערב תחום זה נפוץ ביותר בקרב נשים וכבר למעלה משנה החלו גברים לבצע הלחמות ריסים בעינייהם. ריסים ארוכים לגברים גורמים למראה בעל עוצמה! העיניים פתוחות יותר ונוצר רושם שהם גדולות. ריסים ארוכים ובולטים נחשבים אצל גברים  לחלק ממראה אידיאלי מסוקס.

הלימודים בקורס להלחמת ריסים מאפשרים לכל תלמיד/ה להיתמקצע באופן שותף ע”י תרגול מעשי. תחום זה יכול להועיל בהכנסה נוספת גבוהה מהמצופה ולעזור לכל מי שמעוניית/ן בהארכת/עיבוי/מילוי ריסים.

תחזוקה להלחמת ריסים

התקופה בה נדרש לבצע חידוש של הריסים המולחמות היא כשל שלושה שבועות לערך ומילוי הריסים הכרחי לאחר נשירה טבעית. במהלך הלימודים בקורס, צוות המדריכים והמדריכות של HairCity מעניקים כלים מוחשיים לביצוע טכניקות חדישות לצורך הלחמת ריסים חזקות יותר, ומעבירים את הידע שנרכש בעיוני ומעשי על כל רבדיו.

בסיום ההכשרה המקצועית להלחמת ריסים התלמידים/ות מקבלים/ות תעודה מקצוע בסמכות Hair City אשר הכשירה את התלמיד/ה לבצע הלחמת ריסים מעוצבים ארוכים או קצרים המעניקים מילוי ועיבוי ריס.

:סה"כ צפיות 196 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x