הייר סיטי

מומחים למילוי שיער

מומחים למילוי שיער

מילוי לשיער עם שיער 100% טבעי לנשים וגברים הסובלים מחוסר ודלילות בשיער!

הייר סיטי הינו המכון הישראלי הראשון לשיקום שיער אשר הוקם כדי לתת פתרון לבעיית שיער דליל אצל גברים ונשים, בעזרת השלמה עם מילוי שיער על ידי הטכנולוגיה המתקדמת בעולם הנקראת הלחמת שיער בלייזר או אינפרא לייט. טכניקה זו מתאימה לנשים וגברים לבעלי  שיער קצר,דליל, קרחים , אשר מעוניינים/יות בשיער מלא עבה ארוך ובריא. הלחמת השיער באינפרא לייט  מתבצעת במלחם הבלעדי והחדיש ביותר בארץ אשר מבצע הלחמת תוספת שיער קרה.

למי עוד זה מתאים?

מילוי בשילוב הארכת שיער בקראטין (הלחמת תוספות שיער בלייזר) מהווה  פיתרון מעולה לנשים אשר נמצאות במהלך טיפולים כימותרפיים.  כמו גם לנשים אשר מעוניינות להיפטר מפיאה שעל ראשן , נשים אשר נמאס להן להבהיר את שיערן פעם אחר פעם אצל ספר, ולנשים אשר רוצות  טיפול תוספות שיער בזמן קצר יחסית.  ( טיפול תוספות שיער אורך זמן רב)

תוספות שיער בעזרת קראטין

חיבורי התוספות למילוי שיער בקרטין המוספים לשיערך עשויים חלבון, והינם החיבורים הקטנים והאיכותיים בארץ ובעולם. בהייר סיטי המרכז הישראלי בירושלים לשיקום ומילוי שיער דליל מעניקים תעודות אחריות מלאה! הן לתוספות השיער (מילוי) והן לחיבורי הקראטין למשך 12 חודשים.

במרכז מעניקים טיפול מחדש כל תקופת חודשיים לצורך טיפול תקופתי המקנה בדיקה כללית ללא תשלום נוסף.

אזהרה

הייר סיטי הינם חלוצים בכל הנוגע להלחמת שיער בעזרת קראטין, אנו מיבאים חיבורי קרטין טהור ומומחים בנושא. כיום הטכניקה כבר די נפוצה, אך הנושא די פרוץ. כיום מעצבי שיער רבים טוענים שהם מבצעים מילוי בעזרת הלחמה עם קראטין טהור, אך בעצם הם משתמשים בדבק.

מומחי השיער של הייר סיטי ממליצים לכם ולכן, לבדוק את הנושא שוב. לרוב מעצבי שיער אלו מחזיקים פריט העשוי פלסטיק צהבהב הנראה כמו  ציפורן, אך לא בהכרח עשו מראש קרטין.

לקוחה שלא עשתה מעולם הלחמת קרטין למילוי שיער לא יודעת להבדיל בין דבק לבין קראטין. בהייר סיטי המרכז הישראלי לשיקום השיערTMיודעים להבחין היטב האם זה דבק או קרטין. מלחם הלייזר או האינפרא לייט מזהה מייד אם מדובר בקראטין טהור או שמא מדובר בדבק. מה גם שהדבק נדבק לאצבעות ולא נותן אפשרות לעבד אותו כמו בקראטין, הקרטין לא נדבק כלל וניתן לעבד איתו איך שרוצים.

בקרטין יש חלבון אשר גורם לשיערה הטבעית לצמוח ולא גורם לשיער הטבעי הקיים נזק, השמפו והמרכך לא נספגים בתוך חיבור הקראטין כמו שסופגים הדבק והחרוזים ולכן השיער לא נשבר במקום שהקרטין חבוק בשיער.

לקוחות שעברו מילוי שיער בעזרת קראטין טהור יכולים להעיד, שתוספת השיער אשר הוספה לראשן הינה רכה ונעימה למגע, כמו גם קלה ולא מסורבלת לעיצוב, אפילו לאחר תקופה של שנה וחצי. כמובן שבזמן מסויים צריך לעבור טיפולי תיחזוק אשר בהם מבצעים הפרדה בין יחידות מתוספת השיער לבין מילוי השיער שהתחברו במשך הזמן.

:סה"כ צפיות 208 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x