Hair City

העלמת צלקות

כאשר מדברים על העלמת צלקות מתכוונים למעשה למחיקה או טשטוש סימנים שנוצרו על גבי העור ומתחתיו, ישנן צלקות סימטריות וישנן צלקות מפותלות. לא קשה לזהות את הצלקות היות והמרקם אינו אחיד ומחוספס ברוב המקרים והופך לבליטה או שקע בעור.

צלקות שטחיות ניתן להעלים בצורה מוחלטת אך צלקות מעווותות ועמוקות קשה יותר לטשטש עם טכניקת קעקוע רפואי לצלקת הנקרא: מיקרופיגמנטציה.

מי סובל מצלקות בראש?

תופעת צלקות נפוצה מאוד בישראל ובעולם בעיקר בקרב גברים שעברו ניתוחי השתלת שיער או כאלו שהיו חפצים להעלים ולטשטש קרחת.

עבור גברים אלו, צלקות מלוות את מהלך חייהם והם צריכים להתמודד עם בעיית “הכיסוי” של הצלקת.

בעניין הקוסמטי, עבור אותם אנשים יכולה הטכניקה בהעלמת צלקות לגרום מהפך בנוחות ואף ביכולת לקצץ את השיער בתספורת “מרינס” ולהוביל לשיקום הצלקת במראית עין ובתחושה רפואית.

חשוב לציין כי ישנן עבודות חמורות אשר יצרו קעקועים על הצלקות ועשויות לאותת על סיכון גבוה יותר כתוצאה מבעיות אחרות במחזור הדם אין צורך לבצע קעקוע על צלקת (שכבת האיפודרמיס המכילה נימי דם) די בכך לחדור לשכבה העליונה של העור הנקראת אפידרמיס ובכך ליצור הדמיית שיער מקצועית שהוא הליך הנקרא קעקוע רפואי לצלקת.

הטיפולים להעלמת צלקות

הטיפול בהעלמת צלקות בשיטת מיקרופיגמנטציה מחייב לכלול אמצעים סטריליים לטיפול יעיל ולא די בכך. בטיפולי העלמת צלקות נצטרך להגיע אל הטוב ביותר! מומחה בתחום העלמת צלקות אשר לו רקורד עשיר בטיפולים הנ”ל.

הליכים אלו המבוצעים לצורך העלמת צלקות בראש וכן בפנים על ידי המומחים באים לידי ביטוי בהצלחה מסחררת, הטשטוש הינו מירבי בצלקת וכדי לסגור או להעלים את הצלקות ע”י הדמיית שיער ניתן לפנות אלינו למרכז.

אנו מבטיחים איכות בדיסקרטיות מלאה, יוקרה במכשור חדיש, וסטייל ברמה שעוד לא פגשתם.

יעוץ חינם והתמונות מראות מצב לפני ואחרי טשטוש והעלמת צלקות. הייר סיטי מספקת לכם פתרונות לצלקות מהמתקדמים שיש בעולם.

הגב

2 תגובות ב "העלמת צלקות"

קבל התראות
avatar
סינון לפי:   חדשים | שינים | הכי פופולאריים
תיקון השתלת שיער בטורקיה FUT
Guest
תיקון השתלת שיער בטורקיה FUT

תיקון השתלת שיער בטורקיה FUT – בטכנולוגיית השתלת שיער DHI המתקדמת בעולם עדיין לא הצליחה לספק לי את התוצאה המיוחלת שאילן רביבו הצליח!
התיקון האחרון היה ביוני 2018 לאחר שעברתי 4 השתלות שיער בכל הטכנולוגיות האפשריות: החל משנת 1988 בבית החולים אלישע ועד לדוקטור סרקן המדובר בטוקריה!
אסביר במילים פשוטת כדי שכל אחד יבין – אחרי השתלת שיער, ולא חשוב בכלל באיזו שיטה תבחרו – לא יהיה קיים יותר שיער מאיפה שלקחו, קיים במקום השערה חור שמגליד כלומר נסגר ונשארת צלקת לכל החיים!
מה שבאמת חשוב לדעת היא התוצאה של הצלקת/ות אחרי ניתוח להשתלת שיער. במידה וביצעו את ההשתלת שיער בשיטת FUE סביר להניח שהתיקון באמצעות הדמיית שיער יהיה טוב יותר מאשר הדמיית שיער על השתלת שיער שבוצעה עם חיתוך גס הנקרא “סטריפ”.
הטיפול בשיטה הבטוחה זאת אחרי השתלת שיער בטורקיה הינו פשוט, לא נסובך כמו השתלה וללא התערבות כירורגית. התיקון עורך כ20-40 דקות והוא נערך באופן שטחי וללא כאבים מיותרים.
המלצה: היתרון של אילן שהוא מתעסק עם הדמיית שיער כבר למעלה מעשור ורוב התיקונים של השתלות שיער שנעשו בטורקיה ולא צלחו או שנשארו צלקות הוא שילב בצורה מדהימה את האומנות שלו ונתן אפקט חדש מלא ורענן לתיקון של השתלת שיער DHI המתקדמת ביותר בעולם! שעתלה לי 2.900 יורו סתם. לכן אני חייב לפרסם אם אתם רוצים להגיע לציפיפות שיער מקסימלית

דרור
Guest

המלצה! המרכז להדמיית שיער מטפלים בטשטוש והעלמת צלקות בקרקפת בעיקר לאלו שעברו ניתוחי השתלת שיער שנשארו להם צלקות מאחורי הראש. אני אישית טופלתי אצל דניאל רביבו מתמחה להעלמת צלקות שעשתה עבודה נפלאה והסתיר לי את הצלקת באופן מוחלט!!! אני ממליץ בחום כי אחרי הצעד הראשון שבחרתי לעשות אצלה להעלמת הצלקות יתבצעו לפני כן כמה ביקורים על ידי פניה לרופא מומחה לצורך אבחנה אישית של הצלקת ואותו רופא המליץ לי להגיע לדניאל. תאמינו לי שזוהי הדרך היחידה להיות בטוחים בבחירת מטפל להעלמת צלקות.

תודה רבה דניאל

סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
03-7328383
רח' כצנלסון 7