Hair City

תסרוקות כלה

המראה המושלם לחתונה: תסרוקות כלה

עיצוב שיער הוא אחד האלמנטים המשפיעים ביותר על המראה, הדבר נכון הן ביום יום והן ביום החשוב ביותר שלך, יום החתונה. עיצוב שיער לכלה הוא בעל חשיבות עליונה בדיוק כמו שמלת הכלה עצמה, כשלמעשה, אלו שני מרכיבים שמשלימים אחד את השני.

להחלטה על תסרוקת כלה, כמו למשל, תסרוקת אסופה או פזורה, משמעות מרכזית על המראה שלך ביום המאושר בחייך ולכן, חשוב מאד לבחור במעצב שיער בעל ניסיון וידע רב בתחום וגם במי שיודע לתת שירות אמין, אדיב וכמובן, מקצועי.

מומחי השיער של מרכז הייר סיטי עיר השיער רשת הייר סיטי ריכזו עבורך כמה טיפים חשובים שיעזרו לך להשיג את עיצוב השיער המושלם עבור היום החשוב ביותר עבורך.

תסרוקות כלה – איך מתחילים?

השלב הראשון, שהוא אולי השלב בעל החשיבות הגדולה ביותר על כל התהליך של עיצוב תסרוקת לכלה, הוא בחירת מעצב השיער. בחירת תסרוקות כלה אינה החלטה פשוטה, ישנם אלמנטים רבים שצריך לקחת בחשבון וכדי לעזור לך לבחור את התסרוקת המתאימה ביותר, על מעצב השיער שלך להתחשב בכולם. תסרוקת כלה צריכה להתאים לסוג השיער שלך, למראה הכללי שלך, לשמלת הכלה, להינומה, למזג האויר והכי חשוב, תסרוקת כלה צריכה להתאים לך. את צריכה לאהוב אותה, להרגיש בה נוח ולהרגיש איתה כמו מלכה, כי ביום החתונה שלך את מלכה.

לכן, בשלב ראשון עוד לפני שאת מחליטה על התסרוקת, כדאי לבחור מעצב שיער. מומחי מרכז השיער של HairCityממליצים לבחור במעצב בעל ניסיון רב שיוכל להתאים לך תסרוקת יחודית שלך, כזאת שלא נעשתה אף פעם ולא תעשה יותר לעולם, אלא מיועדת אך ורק עבורך.

ישנם מעצבי שיער שעובדים לפי תבניות מסוימות ומציעים מגוון מצומצם של תסרוקות. אך, ישנם מעצבים אשר ממש יודעים לפסל את השיער ולעצב אותו באופן יחודי ואישי, כך שאפילו אם תבחרי, במודע, בתסרוקת קיימת, הם ידעו לשלב בה אלמנטים שיהיו יחודיים רק לך.

איזו תסרוקת כלה לבחור?

בדומה לאיפור כלה ולשמלות כלה, גם לתסרוקות כלה יש מגוון רחב של אפשרויות, ישנו את המראה הרומנטי, הטבעי, הדרמתי, המראה הפשוט, המראה הסקסי וכן אלאה. אז באיזו תסרוקת לבחור? כמו שהזכרנו קודם, ישנם מספר אלמנטים שצריך לקחת בחשבון כאשר הולכים לבחור תסרוקת כלה. הראשון והחשוב ביניהם הוא שאת תרגישי נוח עם התסרוקת ושתאהבי את מה שאת רואה במראה. לכן, כדאי להסתכל בקטלוגים של תסרוקות ולהביא לפגישה עם המעצב תמונות לרעיונות שאהבת, כך תוכלי לתת לו את הכיוון והוא יקח אותו קדימה.

חשוב לזכור שלא כל תסרוקת מתאימה לכל אחת, לכל סוג שיער ולכל מזג אויר.

אם את בעלת שיער חלק, למשל, ואת מעוניינת בתסרוקת מתולתלת מאד -רולים, או בייביליס- עלייך לקחת בחשבון שבמזג אויר חם ולח התסרוקת עלולה לא להחזיק מעמד. למי שיש שיער קצר ומעוניינת לשנות מראה, יכולה לבצע הארכת שיער שתמשיך איתה גם אחרי יום החתונה, או למי שמעוניינת רק בתוספת שיער ליום החתונה עצמו ניתן לבצע תוספת שיער זמנית באמצעות סיכות מיוחדות אשר ניתן לשחרר בתום האירוע. בכל מקרה, מומלץ לא להסתפר לפני, כי כל סנטימטר של שיער הוא משמעותי ויכול לעזור למעצב בעיצוב, ולך בהוצאה הכספית על הארכת שיער.

איך לשלב בין תסרוקת כלה לשמלת הכלה?

לפני שרצים לעשות תוספת שיער כדאי לזכור שגם תספורת קצרה שחושפת צוואר מעניקה מראה מאורך ואצילי ויכולה להתאים מאד לנשים נמוכות. כמו כן, אם לא בצעת עד היום הארכת שיער, כדאי לשקול את העניין טוב, כדי להמנע ממצב שבו את מרגישה לא טבעית. לבעלות שיער ארוך, או מי שמבצעת הארכת שיער, קיימות מגוון אפשרויות וגם כאן חשוב ללכת אל הכיוון שבו את מרגישה הכי טבעי ונוח.

למי שרגילה ואוהבת ללכת עם שיער אסוף, ניתן לבחור בכיוון של שער מורם לאחור, או אסוף חלקית ולקבל מראה אצילי ואלגנטי, בו ניתן לשלב קישוטים עדינים, כמו חרוזים, פרחים, קריסטלים קטנים ועוד. מי שלא אוהבת שיער אסוף, יכולה לבחור בלוק פזור עם סלסולים עדינים בקצוות, או ללכת על מראה מסולסל מהשורש. ככלל, שער אסוף מעניק מראה יותר דרמטי ואצילי, ואילו שער פזור נותן מראה שובבי ומתוק.

הזכרנו קודם שתסרוקת הכלה צריכה להתאים לשמלת הכלה ולהשלים אותה. זה גם המקום להדגיש שההתאמה הזו צריכה לקחת בחשבון גם את ההינומה, לכן כדאי לבחור את ההינומה לפני ההחלטה על התסרוקת ולהביא אותה למעצב. הצגי למעצב השיער גם את שמלת הכלה, כך שיוכל לתכנן את התסרוקת בהתאם. לשמלה חשופה, או סטרפלס, מתאים בדרך כלל שיער פזור ואילו לשמלת קולר התסרוקת הנכונה תהיה שיער אסוף.

נחזור ונדגיש שהדבר הכי חשוב בבחירת תסרוקת כלה הוא, את. את צריכה להרגיש הכי נוח עם התספורת ולאהוב את המראה שלך ואם את מרגישה שמעצב השער שלך לא נותן לך פתרון מושלם, אל תהססי להתייעץ גם עם מישהו נוסף, והעיקר שתהיה מאושרת ושמחה. מזל טוב.

הגב

תהיה ראשון

קבל התראות
avatar
סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
03-7328383
רח' כצנלסון 7