הייר סיטי

הדמייה לשיער – סימולציה

הדמייה לשיער עוסקת בחיקוי תואם המדמה מציאות זקיקים קצוצים ומאפשרת זווית ראיה מתקדמות ואף יוצרת אשליה דימות בדלילות שיער. הדמיה שהיא סימולציה עוסקת בחיקוי מציאותי המדמה זיפי שיער טבעי לגברים ולנשים.

המטרה הכללית של אותה סימולציה (הדמיה) היא להציג מאפיין מסוים המחקה במראה מדוייק בלבד את זקיקי השיער. הסימולציה והדמיית שיער תוך מילוי קרקפות אינה מוכרת לגברים רבים ובתקופה האחרונה ישנה התעוררות בקרב גברים קרחים.

הדמייה לשיער נחשפת לאט עם הזמן והופכת להיות פופולארית בקרב גברים אשר חפצים לבצע טשטוש קרחות, העלמת צלקות לאחר השתלות שיער, וכו’

ישנן דוגמאות נוספות למצבים שבהם הדמיית הסימולציה מועילה לטשטוש וסגירת מפרצים.

הדמיית שיער לאילן רביבו – שלום רב! שמי אילן, אילן רביבו. ברצוני להזמין אתכם למסע וירטואלי מרתק אשר ימחיש לכם עד כמה ניתן לשנות את המראה בשיטה שלי – “וירטואל הייר”.

הדמיית שיער אצלנו בחברה היא לא עוד “טיפול מתקדם” אלא טיפול שמשנה לחלוטין את ההרגשה ואת המראה גם יחד. בדף זה (האמין ביותר ברחבי האינטרנט) תוכלו למצוא אין ספור דוגמאות של קווי מתאר שונים ומסוגננים היטב על פי בקשת הלקוח כולל התאמה מושלמת בגוונים. בחרנו לחרוט על דגלנו ולשים דגש אל אמינות תוך הצגת פרטי יצירת קשר עם הלקוחות (בהסכמה) ללא כל התערבות מצידנו.

 

 

:סה"כ צפיות 498 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
1 Comment
הכי חדש
הכי ישן פופולארי
Inline Feedbacks
View all comments
יהונתן
יהונתן
6 years ago

שלום רב, הייתי במכון לשיער מאוד מוכר פה בישראל ונפגשתי עם מטפל די מוכר אך לא אזכיר את שמו.
התרשמתי מאוד מהאתר שלו כי הוא בנוי בצורה יפה וכתוב גם באופן מסודר ויפה, אך יחד עם זאת אין הרבה דוגמאות של הדמיית שיער כמו כאן באתר. יש לו אולי שלוש או ארבע זוגות תמונות של מטופלים שעברו אצלו טיפול.
מה שהפתיע אותי – שכאשר הגעתי לפגישת ייעוץ, שאלתי האם אוכל לראות עוד מטופלים שעברו הדמיית שיער אצלו?
התשובה הייתה: בוודאי! פתח את המחשב שלו ואמר לי “הינה! אתה רואה את כל אלה? כל הלקוחות שעדיין לא העלתי לאתר!”

זכרתי ממש את הלפני ואחרי בצבע כחול מאיפהשהו… וידעתי בתוך תוכי שאלה כמובן לא התמונות שלו! (שלא הוא ביצע את העבודות בהן) אחרת מה הבעיה לפרסם אותם באינטרנט???
בכל מקרה רק רציתי לעורר את תשומת לבכם.
מקווה שעזרתי 🙂

סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x