הייר סיטי

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים

ניתוח פלסטי הוא מומחיות רפואית הכוללת בתוכה תיקון ושיקום של איברים חיצונים בגוף. אף על פי שניתוחיים פלסטיים קרויים ניתוחים אסתטים או ניתוחים קוסמטים , ניתוח פלסטי אינו הליך קוסמטי. ניתוח פלסטי כולל בתוכו סוגים רבים של ניתוחים כגון: טיפולים בכוויות ,שחזורים למינהם , תיקונים, ושינוי איברים חיצונים בגוף.

כירורגיה פלסטית ואסתטית, המכונה גם אסתטיקה רפואית, כרוכה בשיטות המיועדות לשיפור המראה באמצעות טכניקות כירורגיות ורפואיות,כאשר הדגש הוא על שיפור המראה בקווים טבעיים ,מעבר ליכולת הבסיסית של טיפולים אסטטים.

בשנים האחרונות גדלה המודעות במדינת ישראל בתחום ניתוחים פלסטיים, מספר הניתוחים הפלסטיים גדל בעשרות אחוזים ונעשתה מודעות גבוהה בנושא, הניתוחים הפלסטיים הנפוצים ביותר הינם הגדלת חזה, ניתוח אף, שאיבת שומן ניתוח עפעפיים ומתיחת בטן במאמר זה נפרט על ה2 הבולטות ביותר הגדלת חזה וניתוח אף.

הגדלת חזה הינה הכנסת שתל לשד להגדלת גודל או שינוי צורה או תחושה של השדיים.הגדלת חזה הוא ניתוח פופולארי מאוד הנעשה באמצעות שתל מי מלח או סיליקון, במשך השנים או במקרה של סיבוך יהיה צורך להחלפת השתלים. ההשפעות על צורת השד גודלו וכן גם על רקמת השומן תלויות מאוד בסוג השתל ומיקומו בשד, כמו כן ניתן לבצע שחזור שד לאחר כריתת שד, טיפול במומים מולדים של חזה שטוח או צורת חזה מעוותת, או כדי לשנות את הגודל או הצורה של השדיים לצרכים אסתטיים או סיבות אחרות.

ישנן שיטות חלופיות להגדלת חזה אשר מבוצעת ע”י הרחבת רקמות השד באמצעות מכשיר זמני להגדלת רקמות השומן בשד בנוסף לכך יש מכשיר ליצירת ואקום חיצוני להגדלת רקמות השד, דרך נוספת להגדלת חזה הינה הזרקת שומן לשד אך בכל התחליפים לניתוח הגדלת חזה התוצאות המושגות מועטות ואינן כמו בניתוח הגדלת חזה באמצעות שתלים.

ניתוח אף, הוא ניתוח פלסטי לתיקון ושחזור צורת האף, וכן שיפור אסתטי באף, על ידי היתוח פלסטי שמטרתו פתירת בעיות של מום מולד, ליקוי נשימתי,צורה,אף נשר,עצם בולטת. חשוב למצוא מנתח פלסטי המתמחה בניתוחי אף אשר יבצע עבודה מקצועית ויצור צורת אף פונקצינלית, אסתטית, ומתואמת לצורת הפנים ניתוח אף מתבצע בצורה הבאה : הפרדת עור האף והרקמות הרכות ממסגרת האף, תיקונם בהתאם לצורה והגודל המתאימים למנותח להתאמה מושלמת, תפירת החתכים, הזרקת חומרי הרגעה וציפוי האף בגבס לתמיכה על מנת להבטיח ריפוי תקין של החתך וניתוח אף מוצלח.

בנוסף לכך יש גם הליך אסטטי לתיקון אף שהוא לא ניתוח פלסטי ומשמש לתיקון פגמים קלים באף, אשר נעשה באמצעות זריקות תת עורית של חומרי מילוי ,אך התוצאות עלולות להיות זמניות יחסית, בהשוואה לתוצאות של ניתוח האף.

:סה"כ צפיות 128 ,  4 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x