הייר סיטי

החלקת שיער יפנית – הבדלים וטיפים

נשים בישראל המחפשות מידע אמיתי ואינפורמציה אמינה בנושא טיפולים של החלקת שיער יפנית או אורגנית לא פעם פוגשות מעצבי שיער גזלנים ונקלעות לעיתים קרובות למבוכה אשר מראש היה אפשרי להיחלץ ממנה. בארצינו קיימות כמה סוגי החלקות שער ואת שמותיהם השונים ניתן ללמוד כאן ברשת הלינקות של עיר השיער.

השאלה הכי נפוצה היום בקרב לקוחות החפצות לבצע החלקה יפנית היא – במה שונה החלקה יפנית לשיער עם ערכת קוואנטום מהחלקה יפנית רגילה? זו כמובן שאלה שעלולה לבלבל בין המושגים, החלקה יפנית בשיטת קוואנטום היא אכן החלקה בשיטה יפנית, החברה שמייצרת את החומר המחליק בו משתמשים בהחלקה יפנית נקראת אף היא QUANTUM. החלקה יפנית לשיער בעזרת ערכה יפנית של קוואנטום היא אכן החלקת שיער יפנית אשר הומצאה ביפן.

החלקת שיער יפנית של חברת זוטוס

החלקת שיער יפנית של חברת זוטוס עם הערכה היפנית של קוואנטום אכן בנויה על פי מוצריה של חברת קוואנטום, המוצרים אשר פותחו במיוחד למטרה להחליק שיער מתולתל או גלי. לפני ביצוע החלקת שיער יפנית לשיער בשיטת קוואנטום מעצב השיער מחוייב לאבחן את סוג השיער ומצב ובריאותו: האם השיער רגיל, או יבש, אולי פגום, שרוף בצורה שאי אפשר לבצע את ההחלקה, מובהר עם פסים וגוונים, טבעי או צבוע, מפוצל או נשבר.

כל זאת לאחר אבחנה מדוייקת הדורשת כמובן מומחיות, ואולי גם יבחין מעצב השיער אם יש ספקות לגבי השיער שהוא לא טבעי או עבר איזה שהוא תהליך כימי כזה או אחר (לעיטים לקוחה מגיעה למספרה אחרי “שברון לב” ממעצב שיער שביצע טעויות על חשבון אותה לקוחה, ולא תמיד מספרת הלקוחה על התהליכים שביצע אותו מעצב שיער, לעיטים גם לא יודעת מה עשו לה בראש) תגובתו של השיער לחומרי החלקת שיער יפנית לשיער אפילו בשעת ה”טסט”, במטרה לבחור את סוג החומר המתאים, או מסדרת קוואנטום החלקת שיער יפנית או החלקה יפנית אחרת המתאימה לאותו שיער.

החלקת שיער יפנית – התאמה לסוג השיער

החלקת שיער יפנית בראשון לציון לעיצוב שיער שמתאים בדיוק לסוג השיער הזה או אחר, מצריך ומחייב ידע ואף נסיון עשיר, לכן יש לבצע החלקת שיער יפנית בערכה של קוואנטום לשיער טבעי או צבוע אך ורק אצל מעצבי שיער או מכונים ומספרות שהוסמכו כראוי כולל תעודות המעידות על השתלמיות עשירות לבצוע החלקות שיער כאלה.

את החומרים של החלקת שיער יפנית והחלקות שיער כמו אורגנית יפנית לשיער של קוואנטום תכננו יוצרי ההחלקה היטב בסטנדרט גבוהה במיוחד במטרה לספק ביצוע של החלקה אורגנית  לתוצאות מצוינות לרוב סוגי השיער.

רוב מעצבי השיער נמנעים מלגעת (לעשות החלקה אחרת כמי החלקה משקמת או החלקה אורגנית) בשיער שעבר החלקה טבעית מסוג החלקת קליאופטרה או סברה, ועוד יותר, לא מוכנים לבצע החלקה יפנית מכל סוג על שיער שיש בו החלקה טבעית מצמחים או מנרליים טבעיים, גם על שיער מובהר במידה מסויימת אינם מוכנים לבצע החלקת שיער יפנית המוצרים של ההחלקה היפנית לשיער בשיטת קוואנטום מאפשרים לנו ליצור החלקה כמעט לכל שיער ולבצע החלקה יפנית קוואנטום כמעט בכל סוגי השיער, וכמתואר במאמר זה, רק, ואך ורק לאחר אבחנה מקצועית.

החלקה שיער  יפנית – אין תחליף למקצוענות וניסיון

אין מקום לטעויות בביצוע החלקה יפנית לשיער, החלקת שיער יפנית מוצלחת נובעת מכשרון וידע של הנלמד, השתלמיות והסמכות לביצוע החלקה בשיטה יפנית קוואנטום לא תמיד נותנים את המענה האמיתי, לכן חובה לבצע החלקות שיער יפניות לרוב סוגי השיער (כמה מאות אם לא יותר) כדי ללמוד ולהתעשר בידע ונסיון (תמיד יצוץ סוג שיער שלא היה לך קודם..)  על ידי מומחים להחלקת שיער יפאנית ומעצבי שיער מקצועיים ומנוסים מעניקים טיפול ברמה גבוהה.

המכון הראשון בישראל לטיפולי החלקות שיער טבעיות אורגניות ויפניות המתגאה בצוות המומחים שלו, תלמידים וחניכים שיצאו ופתחו מכונים ענקיים, למדו ועברו השתלמויות מיוחדות בנושא החלקת שיער יפנית, החלקת שיער יפנית משתלמת בארץ ישראל ובעולם כולו. הייר סיטי סקאלפ עיר השיער HairCity skalp בניהולו של Vivo מומחה מוסמך לבצע ואף ללמד ולהכשיר חניכים לטיפולים של החלקת שיער יפנית מסוג קוואנטום, יוקו ו Q8. מומחה לאבחנה מקצועית לטיפוח שיקום ועיצוב שיער. מומחה להחלקה יפנית/ארגנית בראשון לציון

:סה"כ צפיות 384 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x