Hair City

המרכז לשיקום שיער

המרכז לשיקום שיער בירושלים מוכרח להזהיר אתכם/ן לקוחות נכבדים.

ראשית, חברת הייר סיטי שמחה לצעוד כמובילה טכנולוגית בתחום החדשני לשיקום וטיפוח שיער בישראל המרכז הישראלי המקורי לשיקום שיער מבית Hair City ישראל השיקה סניף חדש בראשון לציון ברחוב סחרוב 5, לידיעתכם – אנו לא קשורים בשום קשר למרכז שמציג קשר דם אלינו ברחבי ישראל בתל אביב, בראשון לציון או בצפון בחיפה”!

לתשומות לבכם קהל יקר, מדי יום ביומו מערכת ליצירת קשרים באתר HairCity מקבלת פניות רבות על נסיון הטעיה מצד גוף הטוען כי הוא המרכז לשיקום שיער ומפרסם באדיקות רבה בכל האמצעים התקשורתיים וכן פוגע בשמנו הטוב.

חברת הייר סיטי ערכה בדיקה מקיפה בנושא ומצאה כי אכן מדובר בהתחזות מציקה ומטרידה מצד גוף שהיה בעבר קשור למערכת המנסה לגנוב את הקרדית בכל כוחו אך אינו יצליח לעולם משום ששמו של המרכז לשיקום שיער רשום ברשם סימני המסחר בישראל בבעלות הייר סיטי, וכמו כן להלן הדומיין שנרכש בשנת 2006 -com.המרכזלשיקוםשיער אף הוא בבעלותה.

מסתבר, שלא קל לאנשים מסויימים עם הצלחה של אנשים אחרים שעשו להם רק טוב – שמה של חברת הייר סיטי הומצאה ע”י רביבו אילן אשר במהלך שנת 2006 עמל כדי לפתח חברה העוסקת בתחום שיקום השיער ביחד עם מרכז הקליאופטרה בירושלים.

כעת הינכם מבקרים בדף מתוך רשת הקליניקות הייר סיטי המציין אזהרה חשובה כדי שלא תיפלו לידיים הלא נכונות בטעות. במרכז לשיקום שיער קיימים מבצעים לתוספות שיער ומבצעים להחלקה יפנית עם השיטות הטובות ביותר בתחום הטיפוח, הלחמה קרה בלייזר עם חיבורי קראטין לשיער הקטנים ביותר בעולם רק 2,489 ש”ח.

המבצע יוגבל ל – 75 נקודות הלחמה זעירות אשר מולחמות צמוד לשורש השיער באורכים  של- 60 ,50 ,40, 80, סנטימטרים שניתנות להרמה וחידוש נוסף עם אותן יחידות שיער – אין כפל מבצעים.

תוספות השיער במרכז בירושלים מתאימות לצורך שיקום שיער בכל רמה, גם פגום מאוד, יבש, צבוע ומובהר.

מילוי שיער דליל מצריך מלאכה עדינה ביותר וכמו כן השיער המוסף לשיער הטבעי מתבקש להשתוות לאותו מרקם של הלקוח/ה המרכיב/ה בעדינות רבה על שורשי השיער הקיים. השיטה הטובה והיעילה ביותר לשיער דליל הינה מעטפת קראטין בהלחמה, ללא דבק וכמיקלים.

לחברת HairCity ישראל מלחם בלעדי למילוי תוספות שיער ולהארכה טבעית של “גרייט לנגטס” עם חיבורי קרטין טבעי המיוצר בבית החרושת באיטליה. הקראטין בנוי מפולימר מיוחד המכיל בתוכו מולקולות המחקות את מרקם השיער, צפורניים ושכבת העור העליונה ובכך שומר על השיער עטוף במרקם אשר מונע חדירת חומרים מזיקים בעת חפיפות ומריחת שומנים על השיער.

טיפולי טריכוטילומניה ותלישת שיער כרונית נעשים במרכז בירושלים והתוצאות פשוט מרשימות כל לב ועין, לקוחות מכל קצוות הארץ פוקדות מידי יום את המרכז לצורך השלמת שיער טבעי, מחלת הטריכוטילומניה נובעת מלחץ נפשי בין היתר והדחף לתלוש שיער גובר על הלקוח/ה שלעיטים אינו/ה חש/ה כי מאבדים חלק נכבד מכלל השיער בראש.

טיפולי טריכוטילומניה במרכז נעשות ע”י הלחמת שיער קרה או חמה ואף טיפולי מילוי שיער לפוני אשר נחתך או נשבר מהחלקת שיער כושלת בקדמת הראש.

בטיפול אחד לשיקום שיער אפשר כבר להבחין בשינוי ולעיטים גם לשיער שרוף הפתרון עוזר, תלוי עד כמה השיער ניזוק.

בשיער פגום או יבש הידע והנסיון מחייבים רקורד מוכח! תחום השיער מורכב מאוד ולא כל מעצב שיער ידע לבצע שיקום שיער.   במרכז לשיקום שיער בירושלים ישנם אמצעים ומכשירים ואף חומרי גלם טבעיים וקונבנציונאלים אשר מעדנים כל שיער באשר הוא ומשנים את אופיו לחלוטין.

היום, כדי להיות מדריך משקם שיער יש צורך בלימודי תורת השיער – “טריקולוגיה” (Trichology). הענף של רפואת שיער אלטרנטיבית מחייב מהמטפל ידע נרחב ונסיון מועשר בתחקירים על בריאות השיער ועור הקרקפת.
המרכז הישראלי לשיקום שיער בירושלים מחזיק במכונות ובתכשירים בלעדיים לצורך טיפוח ושיקום שיער טבעי, צבוע ויבש.

במרכז ירושלים ובראשון לציון מבצעים מומחים תיקונים לרוב סוגי השיער בישראל, שיער פגום מהחלקות ומהבהרות, טיפולים בגזירה לא נכונה וכן שיקום התפצלות הקצוות ע”י סגירה ואטימה אינטנסיבית.

שיקום השיער עם טיפולי החלקה ברזילאית אינו מומלץ במרכז אך טיפולי שיקום בקרטין בשיטה בלעדית המצפה בשכבת קראטין Keratin את השיער יכולה לעזור בסתימה וסילוק סדקים בסיבי השיער, תיקון זה מורגש מיד לאחר הטיפול ברגע שהקארטין חודר לרעפי השיער, יוצר מן ציפוי עדין (למינציה) שכבת קרטין עדינה המשקמת שיער פגום.

בטיפול הנ”ל מבנה השערה מצופה ע”י חומר מותז, ממתינים שיספג, ולאחר מכן מגהצים ומחליקים קווצות שיער קטנות כמו בהחלקה יפנית עד שהשיער הופך לישר מבריק וגולש. הטיפול לשיקום שיער פגום במרכז מותיר את השיער עם מראה בריא במיוחד, מבריק וזוהר לחלוטין וחשוב לדעת שלא לעולם ישאר כך ומומלץ מאוד להשתמש עם שמפו ללא מלחים משום שמלח פוצע את הציפוי ומותיר אותו עם סדקים ומפצל אותו בחזרה.

בנוסף, איבחון השיער לפני תחילת הטיפול חשוב מאוד משום שיש להערך לחומרים המתאימים לשיקום שיער טבעי או צבוע פגום או יבש ובפרט שרוף. התהליך לשיקום קצר יחסית ואינו מצריך זמני שהייה כמו בהחלקות שיער משום שהפעולה עוטפת ואינה מתערבת בבסיס השערה.

הזמן המשוער בתהליך זה נע בין שעה לשעתיים בHairCity וכאמור חפיפות בשמפו לאחר הטיפול יצטרכו לא להכיל סודיום כלואוריד (מלח) כדי לשמור על מרקם אחיד ולא לפגוע בציפוי החדש, כמו כן יש להשתמש במסכת הזנה אחרי כל חפיפה והשימוש בסרום מותר.

שיער שעבר טיפול במרכז ושוקם, ההתנהלות עימו חופשית ואין צורך לתחזוקה מיחדת, לחות מיותרת או הרטבה במשך יומיים שלאחר הטיפול אסורה ואם נרטב או הזיע, מיידית לייבשו עם פן או מחליק שיער עד לתוצאה יבשה לחלוטין.

טיפול שיקומי תוך תיקון סיבי השיער מעניק תוצאה טבעית שאינה נראית מלאכותית כלל ומעניק גם סוג קל של החלקה זמנית המטפחת את השיער ומתאימה גם לשיערפגום, לשיער שרוף, ולשיער יבש ומפוצל בקצוות.

הפעולה מרפאה את אותו מקום ספציפי זמנית ולא לצמיתות כמו החלקה יפנית וטיפולים כימים כמו צבע הבהרות או פסים בשיער יצרו סדקים חדשים בסיבי השיער, בנוסף לכך התיקון משפיע על השיער ומתקן אותו למשך שלושה עד שישה חודשים והצורך לבצע חידוש מתבקש בשנית.

מחירים לטיפולי שיקום שיער פגום נעים בין אלף ש”ח לשלושת אלפים ש”ח, המחיר תלוי באורך השיער ובנפחו. בהצלחה!

הגב

תהיה ראשון

קבל התראות
avatar
סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
03-7328383
רח' כצנלסון 7