הייר סיטי

המרכז לשיקום שיער | תיקון וטיפוח צלקות קרקפת

המרכז לשיקום שיער בירושלים, ת”א ראשון לציון.

הייר סיטי סקאלפ שמחה לצעוד כמובילה טכנולוגית בתחום החדשני לשיקום וטיפוח השיער בישראל. המרכז הישראלי לשיקום שיער מבית Hair City Skalp ישראל השיקה סניף חדש בראשון לציון ברחוב התזמורת 60, לידיעתכם – אנו במרכז מקבלים מטופלים מכל רחבי ישראל מהדרום ותל אביב, בראשון לציון או מהצפון!

במרכז ל-שיקום השיער הייר סקאלפ קיימים מומחים לתוספות שיער ומבצעים גם החלקה אורגנית עם השיטות הטובות ביותר בתחום טיפוח השיער והקרקפת, ניתן לבצע במרכז הלחמה קרה בלייזר עם חיבורי קראטין לשיער הקטנים ביותר בעולם רק ב2,489₪.

המבצע מוגבל ל – 75 נקודות הלחמה זעירות אשר מולחמות צמוד לשורש השיער באורכים  של- 60 ,50 ,40, 80, סנטימטרים שניתנות להרמה וחידוש נוסף עם אותן יחידות שיער – *אין כפל מבצעים.

תוספות השיער במרכז ובירושלים מתאימות לצורך שיקום שיער בכל רמה, גם פגום מאוד, יבש, צבוע ומובהר.

מילוי שיער דליל מצריך מלאכה עדינה ביותר ויכול לשלב בתוכו גם טיפולי מיקרופיגמנטציה סקאלפ. כמו כן השיער המוסף לשיער הטבעי מתבקש להשתוות לאותו מרקם של הלקוח/ה המרכיב/ה בעדינות רבה על שורשי השיער הקיים. השיטה הטובה והיעילה ביותר לשיער דליל הינה מעטפת קראטין בהלחמה, ללא דבק וכמיקלים.

לחברת HairCityScslp ישראל מלחם בלעדי למילוי תוספות שיער ולהארכה טבעית של “גרייט לנגטס” עם חיבורי קרטין טבעי המיוצר בבית החרושת באיטליה. הקראטין בנוי מפולימר מיוחד המכיל בתוכו מולקולות המחקות את מרקם השיער, צפורניים ושכבת העור העליונה ובכך שומר על השיער עטוף במרקם אשר מונע חדירת חומרים מזיקים בעת חפיפות ומריחת שומנים על השיער.

טיפולים במחלת הטריכוטילומניה ותלישות שיער כרונית נעשים במרכז בירושלים והתוצאות פשוט מרשימות כל לב ועין, לקוחות מכל קצוות הארץ פוקדות מידי יום את מרכז סיטי סקאלפ לצורך השלמת שיער טבעי, מחלת הטריכוטילומניה נובעת מלחץ נפשי בין היתר והדחף לתלוש שיער גובר על הלקוח/ה שלעיטים אינו/ה חש/ה כי מאבדים חלק נכבד מכלל השיער בראש.

טיפולי טריכוטילומניה במרכז נעשות ע”י הלחמת שיער קרה או חמה ויכולים להשתלת עם הדמיית שיער בקרקפת סקאלפ ואף טיפולי מילוי שיער לפוני אשר נחתך או נשבר מהחלקת שיער כושלת בקדמת הראש.

בטיפול אחד לשיקום שיער אפשר כבר להבחין בשינוי ולעיטים גם לשיער שרוף הפתרון עוזר, תלוי עד כמה השיער ניזוק.

בשיער פגום או יבש הידע והנסיון מחייבים רקורד (נסיון) מוכח! תחום השיער מורכב מאוד ולא כל מעצב שיער ידע לבצע שיקום שיער או מיקרופיגמנטציה. במרכז לשיקום שיער בראשון לציון ישנם אמצעים ומכשירים ואף חומרי גלם טבעיים ואורגניים אשר מעדנים כל שיער בקרקפת באשר הוא ומשנים את אופיו לחלוטין.

היום, כדי להיות מדריך משקם שיער יש צורך בלימודי תורת השיער – “טריקולוגיה” (Trichology). הענף של רפואת שיער אלטרנטיבית מחייב מהמטפל ידע נרחב ונסיון מועשר בתחקירים על בריאות השיער ועור הקרקפת.
המרכז הישראלי לשיקום שיער והדמיה בירושלים מחזיק במכונות ובתכשירים בלעדיים לצורך טיפוח ושיקום שיער טבעי, צבוע ויבש.

במרכז בירושלים ובראשון לציון נמצאים מומחים לתיקונים לרוב סוגי השיער בישראל, שיער פגום מהחלקות ומהבהרות, טיפולים בגזירה לא נכונה וכן שיקום התפצלות הקצוות ע”י סגירה ואטימה אינטנסיבית. הדמיית שיער לאלופציה אראטה ומילוי חורים בקרקפת מהשתלות שיער.

שיקום השיער עם טיפולי החלקה ברזילאית אינו מומלץ במרכז אך טיפולי שיקום שיער בשיטה אורגנית בלעדית המצפה בשכבת קראטין Keratin את השיער יכולה לעזור בסתימה וסילוק סדקים בסיבי השיער, תיקון זה מורגש מיד לאחר הטיפול ברגע שבהחלקה האורגנית הקארטין חודר לרעפי השיער, יוצר מן ציפוי עדין (למינציה) שכבת קרטין עדינה המשקמת שיער פגום.

בטיפול האורגני הנ”ל מבנה השערה מצופה ע”י חומר מותז, ממתינים שיספג, ולאחר מכן מגהצים ומחליקים קווצות שיער קטנות כמו בהחלקה יפנית עד שהשער הופך לישר מבריק וגולש. הטיפול לשיקום שיער פגום במרכז מותיר את השיער עם מראה בריא במיוחד, מבריק וזוהר לחלוטין וחשוב לדעת שלא לעולם תישאר כך השערה, מומלץ מאוד להשתמש עם שמפו ללא מלחים משום שמלח פוצע את בה הציפוי האורגנית ומותיר אותה עם סדקים ומפצל אותה בחזרה.

בנוסף, איבחון השיער לפני תחילת הטיפול חשוב מאוד משום שיש להערך לחומרים אורגנים המתאימים לשיקום שיער טבעי או צבוע פגום או יבש ובפרט שרוף. התהליך לשיקום שיער קצר יחסית ואינו מצריך זמני השהייה כמו בהחלקות שיער אחרות משום שהפעולה עוטפת ואינה מתערבת בבסיס השערה.

הזמן המשוער בתהליך זה נע בין שעה לשעתיים בHairCity-Scalp וכאמור חפיפות בשמפו לאחר הטיפול יצטרכו לא להכיל סודיום כלואוריד (מלח) כדי לשמור על מרקם אחיד ולא לפגוע בציפוי החדש, כמו כן יש להשתמש במסכת הזנה אחרי כל חפיפה והשימוש בסרום מותר.

שיער או קרקפת שעברו טיפול במרכז ושוקמו, ההתנהלות עם הקרקפת והשיער הם חופשית ואין צורך לתחזוקה יום יומית מיחדת, לחות מיותרת או הרטבה במשך יומיים שלאחר הטיפול אסורה ואם נרטב או הזיע, ניתן לייבש עם רוח של פן או מחליק שיער עד לתוצאה יבשה לחלוטין.

טיפול שיקומי תוך תיקון סיבי השיער מעניק תוצאה טבעית שאינה נראית מלאכותית כלל ומעניק גם סוג קל של החלקה זמנית המטפחת את השיער ומתאימה גם לשיער פגום, לשיער שרוף, ולשיער יבש ומפוצל בקצוות.

הפעולה מרפאה את אותו מקום ספציפי זמנית ולא לצמיתות כמו החלקה יפנית וטיפולים כימים כמו צבע הבהרות או פסים בשיער יצרו סדקים חדשים בסיבי השיער, בנוסף לכך התיקון משפיע על השיער ומתקן אותו למשך שלושה עד שישה חודשים והצורך לבצע חידוש מתבקש בשנית.

מחירים לטיפולי שיקום שיער פגום נעים בין אלף ש”ח לשלושת אלפים ש”ח, המחיר תלוי באורך השיער ובנפחו. בהצלחה!

ניתן להתרשם פה על שיקום צלקות קרקפת

 

:סה"כ צפיות 173 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x