הייר סיטי

מומחה למיקרופיגמנטציה

כמטפל בעל תעודות הכשרה וניסיון של יותר מ 20 שנה בתחום השיער אומר אילן כמה מילים לגבי הטיפול בטכניקה קבועה של איפור קרקפת – הדמיית שיער. תהליך זה מורכב מאוד ומחייב מהמטפלים אחריות רבה יצירתיות ואמנות לשמה. מומחים שרכשו ידע מקיף על תורת השערה ובית השיערה מביאים איתם ניסיון עשיר במיומנות תחומי איפור הקרקפת.

לאחרונה כמו כל דבר בישראל הבחנו שצצים מכונים כפטריות אחרי הגשם ללא כל ניסיון בתחום, וחשוב לציין שבשנות מלאכתנו באיפור הדמיית שיער לקרקפת נתקלנו לא פעם בעבודות לא מקצועיות אשר בוצעו ע”י חובבני איפור קבוע שגרמו לנזק ממשי לעור הקרקפת ולאכזבה טוטאלית ללקוח!

ישנם מאפרים מקצועיים בעלי שם דבר המאפרים בצורה מדהימה ועושים עבודות נדירות בתחום אך לא כל מאפר מקצועי העוסק באיפור קבוע ידע להתמודד עם איפור קרקפת.

איפור קבוע לקרקפת בכל מני מקומות קוסמטיים רגילים לא מומלץ וכמובן שחומרי איפור קבוע לשפתיים או לגבות אינן מתאימים כלל לאפר קרקפות באופן טבעי משום שרקמת הקרקפת בנויה משלוש שכבות, השכבה האחרונה ביותר בקרקפת עשירה בבלוטות חלב ומפרישה חלב במשך כל היום, החלב מופרש כדי לשמן את עור הקרקפת ולדאוג לקרקפת שתהיה שמנונית ובכדי ליצור גוון מתאים לגוני השיער הטבעי דרושות אלפי שעות עבודה, לימודים וטכניקות מיוחדות שלא יוכל לפרט כי אכן זהו סוד מקצועי.

בין היתר דרושות ידיים טובות לאמנות, חוש צבע ולימודי כימאי. כל אלה הם היסוד החשוב ביותר לכל עבודת קוסמטיקה רפואית לקרקפת, פיגמנטציה תת עורית, הדמיית שיער ואף איפור קבוע מילוי שיקומי אומנותי.

רוצה להציל את המראה שלך? בעזרת ייעוץ אצל מומחה, שייתן לך פתרון, זה אפשרי!

אם בזמן האחרון הפכת לדליל שיער והקרקפת שלך מבצבצת ומבריקה ואתה חש בחוסר בטחון, ולא יכול להמשיך כך וגם לא יודע איך לתקן את המצב אליו נקלעת, זה הרגע להתחיל בטיפול שיהפוך את המראה שלך לגבר אמיתי.

טיפול למראה נכון ויציב

גברים רבים חוששים להתחיל בהליך של שינוי המראה. החששות הגדולים ביותר הם שלא יהיו מסוגלים בכלל לעבור שינוי עצמי והפחד שלא תצליחו לתקן את המראה או שמא לא יתאים להם. גם החשש שבו יבחרו מטפל לא מקצועי עם הכלים הלא מתאימים שפשוט לא יעזור לכם לצאת מן המשבר, ייתכן שמונע מכם לפנות למומחה.

אולם אין צורך לחשוש! הניסיון והוותק הרב שצברתי בעבודתי מול גברים במשבר שהגיעו אלי לייעוץ וטיפול מכל קצוות הארץ והעולם, אפשר לי ולצוות המקצועי בחברה לבנות את המנגנון שעובד על כל הסימפטומים והתופעות שגורמים לגברים להרגיש מתוסכלים ומאוכזבים מהמראה המקריח.

לא כל כך משנה באיזה מצב אתה נמצא כרגע, אני מבטיח לך טיפול מקצועי, שבעזרתו תוכל להרגיש שוב אהוב ורצוי ובעיקר – שלם עם עצמך!

אני מצאתי את הפתרון הנכון לגבר מקריח

הכשרתי בתחום מיקרופיגמנטציה – מילוי הדמיית זקיקי שיער והניסיון הרבשצברתי במשך תקופה ארוכה בעבודתי אל מול גברים צעירים ומבוגרים, נשים ואלו עם דלילות שיער, הנמצאים במשבר באמצע החיים הקשור למראה החיצוני, אפשרו לי לפתח תכנית טיפול קצרת מועד העוזרת לגברים רבים להתמודד עם קשיי ההופעה והחזות.

אני מאמין שאם אני אוהב את המראה שלי זה כוח עצום ומשמעותי ביותר בחיים וחשוב לשמור על הופעה נקייה ומסודרת. ואם ניתנת לי האפשרות לשנות משהו שלא נראה כל כך טוב אז למה לא?

מומחה לצלקות | טשטוש צלקות בראש

הדמיית שיער על צלקת תמונות – כאשר אנחנו רוצים לראות את התוצאות הטובות ביותר כל שיש לעשות הוא לחפש הדמיית שיער על צלקת בתמונות של חברת הייר סיטי, מכון השיער האיכותי והטוב ביותר שיש כיום וכמובן המתקדם ביותר –

צלקות בראש

הנכם כבר עכשיו באתר האינטרנט של הייר סיטי ותוכלו לראות הדמיית שיער גם על צלקות בתמונות רבות. תמונה לפני ולאחר טיפולי כיסוי צלקות בראש של התשלת שיער עבה במיוחד.

הפרמטר החשוב ביותר לתוצאה מוצלחת ומדוייקת להדמיית שיער הינו הניסיון והוותק שישנו, מותר לציין שוב כי ללא לימודי קוסמטיקה רפואית או פרה רפואית ווכמובן תורת מיקרופיגמנטציה לא מומלץ לנסות אפילו טיפול אחד משום שהנזק בדרך כלל הוא בלתי הפיך וקשה מאוד לבצע תיקון אם בכלל.

בכדי ליצור לקרקפת הראש אפקטים המדמים שיער קצוץ, יש צורך בחיפוש מטפל אומנותי ומוכשר, מומחה בתחום המיקרופיגמנטציה / היסטולוגיה – תורת התאים, דבר נוסף וחשוב מאוד שיהיה רגיש בידיו באופן מוחלט! רגישות בידיים עדינות נותנות יתרון עצום לרמת גימור הספציפי לכן חשוב לבצע את הטיפולים אצל אמן מומחה באופן קפדני וסטרילי.

מקצוענות וניסיון להצלחה מובטחת

רביבו אילן – Vivo מומחה להדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לגבר מפקח קורסים לשיקום קרקפת ע”י מיקרופיגמנטציה, טשטוש קרחות תוך הסתרת מפרצים. איפור קרקפת קבוע בטכניקות חדישות והמתקדמות בעולם. שיטה בלעדית לתיקון הדמיות שיער וקעקועים בראש מומחה לבעיות התקרחויות, טיפולים לנשירת שיער ופתרונות חכמים ומתקדמים ביותר לשיקום שיער.

בעבר, ניהל vivo מרכז בראשון לציון העוסק בשיטות שונות לטיפול בתחום נשירת שיער תוך הדבקות תוספות השלמות והשתלות שיער.

כמו כן למד וסיים בביה”ס תיכון ללימודי תורת השיער בירושלים. ובעקבות חזרתו לירושלים התמקד בנושא וסיים לימודי מיקרופיגמנטציה רפואית ופרה רפואית ועם הניסיון הרב שצבר החליט באופן עצמאי להקים מחלקה בתוך המרכז להדמיית שיער לצורך טיפולי מיקרופיגמנטציה לגבר קירח השתלת פיגמנטים – הדמיית שיער.

אילן הינו שמאלי בידיו וכידוע לכם רוב השמאליים מוכשרים מאוד בכל הנוגע לאמנות. אילן מומחה להדמיית שיער במיקרופיגמנטציה רפואית אורגנית תוך התאמה מושלמת לגווני השיער הטבעיים של הלקוח.

טיפולי התיקון קעקוע\הדמיית זקיקי השיער של אילן הם בשיטה בלעדית ומובילה בישראל ובעולם כולו! הפתרון המושלם לקרחים ודלילי שיער – סגירה והשלמת מפרצים, טיפולי דלילות השיער, פתרון מוכח לצורך טשטוש צלקות גם לאחר השתלות שיער שלא נקלטו או בין השתלת השיער.

התקרחות גברית לשיער שיבה לפני טיפול טשטוש קרחות לשיער שיבא לגברים

תאי העור מייצרים פיגמנטים הנרקאים מלנין (Melanin) מן צבע כהה המשתרעים באפידרמיס המופרשים ממולקולות מלנוציטים עם מערכות קשרים ארוכי גלים. המלנין סופג ומחביא קרינה בתאיו ומגן על הגוף, בחשיפה מוגברת לשמש המלנוציטים מפרישים יותר מלנין ועור האדם הופך לגוון כהה יותר (שיזוף) פיגמנט המלנין לא נמצא רק בשכבות העור אלה גם בעיניים ובשיער.

שיער בהיר בגוון בלונד מראה על רמה נמוכה של מלנין וכמו כן כנ”ל במקרה של עיניים ירוקות או כחולות. כתמי עור כהים ונמשים על העור יכולית להראות שהריכוז של המלנין גבוה וכן גם בעיניים ושיער כהה. בשיער ג’ינג’י למשל מלנין השולט הינו פאומלנין (pheomelanin) שגווניו צהבהב אדמוני לעומת אומלנין שגווניו כהים חום שחור.

אזהרה! לא מומלץ להתפתות ולאפשר לכל מטפל אשר טוען כי הינו מומחה במיקרופיגמנטציה לטפל בראשך לצורך הדמיית שיער! ראשך הוא דבר חשוב ואם לא תצא מרוצה – תתאכזב מאוד.

כיום יש פתרונות רבים ומגוונים בכדי שהשיער שעל ראשינו יראה טוב לפחות אם אין שיער אז בהדמיה. אחד מהפתרונות המקובלים והיעילים כיום הוא פתרון של השתלת שיער, ישנם מספר לא קטן של מכונים שעוסקים בתחום של השתלות שיער, הם מכירים היטב את החומרים השונים ואת סוגי הקרקפות ואיך כל אדם צריך להתמודד עם השתלה זו.

השתלת שיער היא אינה תהליך מסובך אך חשוב מאוד לדאוג ולטפל כמו שצריך בהשתלה ולעזור לה להיקלט על הקרקפת, את כל הידע הדרוש לכם על השתלות שיער תוכלו לקבל מאתרי האינטרנט השונים העוסקים בנושא ודרך אתרי אינטרנט אלו תוכלו להתייעץ עם מומחים ועם אנשים שיכולים להמליץ לכם על הטיפולים השונים . להלן תמונות של גברים לפני ואחרי הדמיית שערות על הראש.

מיקרו vivo – מילוי זיפים בהדמיה אומנותית.

עיצוב שיער הוא תחום אשר נוגע בכולנו, גברים ונשים כאחד, השיער שלו גדל בקצב מסוים מיום שאנו נולדים ולכן חשוב להתייחס לשיער ברצינות ולטפח אותו. עיצוב בוא תחום שנכנס בשנים האחרונות לתאוצה וכיום ישנם גם מומחים בתחום, תחום זה מתפתח מהר וכבר קיימים בו ענפים רבים כמו שיער מדומה, זקיקי שיער לטלוויזיה ולקולנוע, עיצוב לתיאטרון ולכל תחום אחר אשר אנשים צריכים להיראות ייצוגים ומסודרים.

רב הספרים במספרות יודעים לעשות עיצוב שיער, מכיוון שהם מאוד אוהבים להתעסק עם השיער הם נמשכים לחידושים בנושא ויודעים לתת הרבה טיפים לשמירה נכונה על ההדמיית שיער, ולעזור לכם להראות את הצדדים היפים שלה. להלן תמונות לפני ואחרי טיפול

מילוי שיער במפרצים לגברים בהייר סיטי יעניק גם לכם את החוויה המושלמת של טיפולי שיער מתקדמים ואיכותיים במחיר הטוב ביותר, מילוי שיער במפרצים לגבר רק בהייר סיטי. מילוי שיער לגבר למפרצים – מידע – מילוי שיער לגבר או לאישה הוא מאוד נפוץ כיום ועם התפתחות טיפולי האסתטיקה גם בתחום השיער אנשים רבים הבינו כי הם לא חייבים לחיות עם משהו שגורם להם להרגיש לא טוב לגבי ההופעה החיצונית שלהם ויש מה לעשות גם באשר לתופעות של שיער דליל – הדמיית שיער במפרצים.

היום לשיער שלכם אין ספק כי כניסה אל הייר סיטי תביא אתכם לקבלת השירות והשימוש במוצרים הטובים והאיכותיים ביותר בשוק כמו גם טיפול על ידי צוות מיומן ומוכשר אשר יעניק לכם את מגוון הטיפולים הטובים והאיכותיים ביותר שקיימים.

המלצה – ליעוץ הדמיית שיער עם מומחה נא מלא פרטים בתחתית העמוד ונציגנו יחזרו אליך בהקדם.

צלקות שיער

:סה"כ צפיות 288 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x