הייר סיטי

תוספות שיער באמצעות חרוזים

טכניקת תוספות שיער, או הארכת שיער, מאפשרת מגוון רחב של אפשרויות עיצוב שיער ועל ידי כך מעניקה לך אפשרות להתחדש ולרענן מראה באופן קבוע או באופן זמני. למשל כהכנה לקראת תסרוקת כלה וחתונה, או תסרוקת ערב, או מכל סיבה אחרת שמתאימה לך.

בשוק קיימות מספר דרכים לבצע תוספת שיער, שהיא בעצם חיבור של שיער חיצוני לשיער הראש, וכדאי לדעת מה הם ההבדלים בין הדרכים השונות, לפני שמחליטים לבצע את הארכת השיער בפועל.

מומחי עיצוב השיער של הייר סיטי מסבירים שההבדלים בין השיטות השונות נובעים מטכניקות שהתפתחו ושופרו במהלך השנים וכיום הטכניקה המוצלחת והעדיפה ביותר הינה הלחמת שיער טבעי באמצעות קארטין. יחד עם זאת, כאמור, חשוב להכיר גם את השיטות האחרות ומאמר זה יתמקד בתוספות שיער על ידי חרוזים.

תוספות שיער חרוזים, מה זה?

כאמור, הארכת שיער מתבצעת על ידי חיבור של שיער שאינו שלך לשיער הראש, ההבדל הוא באופן החיבור ובמגבלות שחיבור זה יוצר עבורך.

כאשר מבצעים תוספות שיער עם חרוזים, משתמשים בחרוזי מתכת מיוחדים ועדינים אשר באמצעותם מחברים בין קבוצות השיער. מעצב השיער מחלק את שיער הראש לקבוצות קטנות של שערות ועליהן משחיל את החרוז המיוחד.

את קבוצת השיער שמוסיפים, מחבר המעצב קרוב לשורש השערה, כמה שיותר קרוב לקרקפת ולבסוף מהדק את החרוז בכוח כדי שתוספת השיער לא תברח. בתוך החרוז יש חומר הדבקה מסיליקון אשר מדביק את השיער ומונע ממנו להשתחרר. בדומה לטכניקות אחרות של הארכת שיער, ניתן להשאיר את התוספת במשך מספר חודשים, עד שצומח שיער ראש חדש ואז יש לבצע חידוש שכולל התרה של החיבורים הישנים וחיבור מחדש סמוך לשורש השערה.

תוספות שיער חרוזים – יתרונות וחסרונות

היתרון הגדול של תוספות שיער באמצעות חרוזים, הוא בכך שטכניקה זו לא עושה שימוש בחומרים כימיקלים כלל ובכך שומרת על מבנה השערה. כמו כן, החרוזים הינם עדינים ולא אמורים להפריע לסרוק או חפיפה. יחד עם זאת מדובר בהכנסת חומר מתכתי זר לתוך הראש ובעיה חמורה יותר עלולה להיווצר כאשר עושים שימוש בחרוזים לא איכותיים, אשר עלולים לצבור לכלוך, או לעבור תהליך של חמצון במגע עם מים, שיוצר חלודה ואף חלילה להיסדק ולהישבר.

לאחר הארכת שיער עם חרוזים, אסור להשתמש בחומרים סיליקוניים לשיער, מחשש לפגיעה בחומר שנמצא בתוך החרוזים.

כדאי גם לשים לב לסוג התוספת של השיער שבוחרים. ישנו מגוון מאד גדול של תוספות שיער שמגיעות ממקומות שונים בעולם וברמות עיבוד שונות. הכי מומלץ הוא שיער אירופאי טבעי, שלא עבר שום תהליך של עיבוד, שיער מהסוג הזה מגיע ארוז בחבילה כמו קוקו. מהצד השני ישנו את השיער הסינטטי לחלוטין שנראה כך גם במראה ובמיוחד בהרגשה.

הקושי היותר גדול הוא להבחין בשיער שטוענים שהוא טבעי, אבל עבר תהליכי עיבוד שונים עד שכבר השיער עצמו שכח שפעם הוא היה לא טבעי.

לכן, בין אם בחרת לבצע הארכת שיער עם חרוזים או בשיטה אחרת, תמיד תקפידי על הכלל של מומחי הייר סיטי: מעצב השיער שלך חייב להיות איש מקצוע ואיש שרות. אף פעם אל תתפתי לבצע טיפול בכלל, והארכת שיער פרט, אצל מעצב שלא עבר הכשרה מקצועית בתחום והכוונה לא רק להכשרה בתחום של תוספות שיער, אלה בטכניקה הספציפית בה בחרת וכמובן שיתן לך את השרות הטוב ביותר.

:סה"כ צפיות 224 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x