הייר סיטי

תוספות שיער בהייר סיטי

הארכת שיער נותנת פיתרון למגוון רחב של צרכים שונים ולכן, זהו גם אחד הטיפולים הפופולריים והמבוקשים ביותר בתחום עיצוב שיער. יש מי שמבצע הארכת שיער כדי לחדש מראה, או כהכנה לקראת עיצוב שיער חדש ומיוחד – בעיקר לפני אירוע כמו חתונה, או שמחה אחרת – וישנם מי שנעזרים בתוספות שער כדי להתגבר על בעיות רפואיות שונות כמו נשירה, התקרחות, טריכוטילומניה ועוד.

תוספות שיער, הן בעצם בדיוק כמו השם שלהן, הוספה של שיער שאינו השיער המקורי לשיער הראש הטבעי. בגלל הביקוש הרב לתוספות שיער קיימות בשוק שיטות רבות של הארכת שיער, שעיקר השוני ביניהן הוא באופן חיבור השערות ואיכותו של השיער בו משתמשים לתוספת.

הארכות שיער בהייר סיטי

כדי לקבל תוצאה מושלמת של הארכת שיער וליהנות מהמראה לאורך זמן, חשוב שהטיפול יעשה על ידי מעצב שיער מקצועי, מומחה מיומן ובעל ניסיון רב. במרכז השיער הייר-סיטי, שהוא המרכז המוביל בארץ לתוספות שיער בכלל ותוספות שיער כפתרון לבעיות רפואיות בפרט, עובדים מעצבי שיער שעברו הכשרה מקצועית ספציפית בתחום תוספות שיער ורק הם מבצעים את הטיפולים.

הקו המנחה של מרכז הייר סיטי הינו שכל לקוח ולקוח זכאי לטיפול הטוב ביותר והמקצועי ביותר ורק על ידי אנשים מומחים בתחום. כאשר אנו מבצעים תוספות שיער חשוב להקפיד על מספר דברים: שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת הן מבחינת המראה, הן מבחינת המגע והן מבחינת התחושה והנוחות האישית של המטופל.

למעשה, תוספת שיער מקצועית היא כזאת אשר איש לא יכול להבחין בכך שבוצעה הארכת שיער. בנוסף חשוב שהחיבור יהיה חזק ויציב ויחזיק מעמד לאורך זמן ולא פחות חשוב שהטיפול לא יגביל בפעילויות יומיומיות שונות, כמו חפיפה, רחצה בים או בבריכה, ספורט וכד’.

שיטות של הארכת שיער

מספר הטכניקות לחיבור תוספות שיער הוא גדול מאד והדבר גורם לבלבול רב בקרב מי שמעוניין לבצע הארכת שיער, מכיוון שכל מעצב שיער טוען שהשיטה שלו היא הטובה ביותר. במרכז השיער מבית קליאופטרה סנטר היר-סיטי ניתן לבצע את כל שיטות הארכת השיער כולל תוספות שיער עם סיליקון, תוספות שיער עם קליפסים, תוספות שיער על ידי שזירה, חיבור עם חרוזים ועוד, לכן, מעצבי היר-סיטי מכירים ומנוסים בכל השיטות.

מבין כל השיטות של הארכת שיער, מעצבי המרכז בחרו בשיטת הלחמת שיער באמצעות קראטין כשיטה המומלצת והטובה ביותר לביצוע תוספות שיער. הלחמת שיער באמצעות קארטין הינה שיטה חדשנית ומודרנית המאפשרת שימוש בתוספות שיער 100% טבעי שלא עבר שום עיבוד. בשיטה של חיבור קראטין ניתן לבצע הלחמה קרה באמצעות הלחמת לייזר, או הלחמה חמה באמצעות שיטות שונות וכן שיטת הלחמת אינפרא לייט.

את הטכניקה של ההלחמה קובע מעצב השיער בהתאם לסוג השיער ומצבו ולכן רק איש מקצוע מיומן יכול להמליץ על השיטה המתאימה ביותר.

תוספות שיער על ידי קראטין

הסיבה שבמרכז היר סיטי בחרו בשיטת הקראטין כשיטה המומלצת ביותר לתוספות שיער נובעת מהיתרונות הרבים ששיטה זו מציעה: מצד אחד מדובר בהלחמה חזקה מאד שלא נחלשת כתוצאה ממגע עם מים, שמפו, או כל חומר אחר ולכן, אינה מגבילה שום פעילות ומצד שני, ניתן לשחרר אותה בקלות באמצעות חומר מיוחד שמשחרר את הקראטין ללא שום כאב או משיכות שיער מיותרות.

חיבורי הקראטין הם חיבורים מזעריים שלא מורגשים ואינם מערבים תוספות מלאכותיות כמו בשיטת הקליפסים או החרוזים. בזכות התכונות של הקראטין ניתן לחזור על הטיפול בהתאם לצורך – כאשר השיער הטבעי גדל – ולעשות שימוש באותן תוספות מספר פעמים, כך שנהנים מחיסכון כספי ומשיער איכותי גם יחד.

על מנת להעניק לך את השרות הטוב ביותר, מי שמעוניינת בהארכת שיער מגיעה להייר סיטי לפגישת יעוץ מקדימה ורק לאחר שמעצב השיער בחן את שיערה והמליץ לה על שיטת העבודה הנכונה ביותר עבורה, מבצעים את הטיפול עצמו, בזמן שנקבע מראש. כך זוכה כל מטופל ליחס אישי ומקצועי ולמלוא תשומת הלב של מעצב השער.

תוספות שיער בריאותיות

כאשר יש צורך לבצע תוספת שיער מסיבות בריאותיות, כמו טריכוטילומניה (תלישת שיער כפייתית) או סיבות אחרות, ישנה חשיבות עליונה לבחירה נכונה של שיטת העבודה וכמובן שמירה על דיסקרטיות וכבודו של המטופל. במרכז הייר סיטי מבית קליאופטרה סנטר בירושלים סיטי עובדים מעצבי שיער שעברו התמחות מיוחדת בנושאים של בעיות רפואיות והם מוכשרים לתת את הפתרון המקצועי הטוב ביותר למטופל. במקרה הצורך מתבצעים הטיפולים באופן דיסקרטי וחסוי, כך שהמטופל יכול להרגיש בנוח ומשוחרר.

:סה"כ צפיות 214 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x