הייר סיטי

מיקרופיגמנטציה לקרקפת גברים

טיפול מושלם לשחזור מילוי שיער בהדמית מיקרופיגמנטציה לגבר

המטרה: שחזור מראה של שיער מלא וצפוף ולשחזר את מסגרת השיער הטבעי כפי שהיתה לפני נשירת השיער או ההקרחה. שיטה בלעדית בישראל מבית HairCity השומרת על תנאים אסתטיים ברמה הגבוהה ביותר וקובעת סטנדרטים קוסמטיים חדשים בשוק הישראלי.

טיפולי הדמיה לשיער בשיטת מיקרופיגמנטציה מתבצעים ע”י תהליך מדויק וזהיר תוך החדרת פיגמנטים אורגניים לשכבות האפידרמיס בעור הקרקפת בעבודת יד ובאומנות רבה (להבדיל למשל ממקעקע שיוצר קעקוע מקורי מפרי דמיונו – אין להשוות קעקוע לשיטת הדמיית שיער).

התהליך נעשה באמצעות מכונה אלקטרונית, זעירת מחטים המפעילה רטט בשישה שלבים לצורך ויסות מהירות המחטים הרוטטות מעלה ומטה בעלת מערכת הפעלה בתדירות גבוהה מאד.

קרקפת הראש בנויה בין היתר בשכבות החיצוניות מתאים, הדמיית שיער עם החדרת פיגמנט בשכבת התת-אפידרמיס נותן מראה צפוף של שער טבעי ובאופן קבוע אוגר את גווני הפיגמנט ויכול לקלוט אותם למשך שלוש, ארבע ועד כ – שש שנים ויותר.

טיפול החדרת פיגמנטים אורגניים מיקרופיגמנטציה מצריכים אלחוש (הרדמה קלה) באמצעות מריחת משחות חיצוניות ובנוזלי הרדמה קלים (עד 20% ) הטיפול נעשה לאחר ספיגה של חומר המאלחש ואינו אמור להוות כאב או סבל כלשהו. לעיטים חשים המטופלים עקצוץ קל המלווה בנפיחות סבירה ואדמומיות.

את המרכיב העיקרי של מיקרופיגמנטציה בקרקפת צריך המטפל לעבור כברת דרך ארוכה כדי לגלות את הנקודה ממנה הוא יוצר הדמיית זקיקי שיער באשליה אמיתית, הטכניקה שפותחה על ידי מר רביבו אילן מירושלים היום Vivo כפתרון תחליפי לשיער קצוץ הינה – וירטואל הייר – היא שיטת שיער וירטואלי ויהא הפתרון לאובדן שיער והתקרחות גברית טיפוסית ומשלימה גם עם נשירת שיער. היא גם מכסה צלקות מהשתלת שיער.

הניסיון הוותיק של המרכז מעל ל30 שנות פעילות ממשיך להוביל בישראל וכבר 2 עשורים פועל בשיטת שיער וירטואלי להדמיית שיער. מספר הלקוחות רק הולך וגדל ומרפאות מיקרופיגמנטציה נפתחות ברחבי הארץ בתוך מכוני שיער וקליניקות למינהם. Hair City הנהיגה בדרך ייחודית את פיתוח שיטת מיקרופיגמנטציה לעור הקרקפת ומעבירה קורסים למעצבי שיער בישראל.

מעוניינים לקבל טיפול למילוי שיער דליל באמצעות מיקרופיגמנטציה שיקומית? זכרו – מיקרופיגמנטציה שיקומית על ידי מכונים מורשים תבטיח תוצאות טובות יותר. תמונות מיקרופיגמנטציה לפני ואחרי – מיקרופיגמנטציה לשיער גם אחרי השתלת שיער לקויה או כושלת. טשטוש קרחות בשיער לגברים. תמונות לפני ואחרי מיקרו פיגמנטציה לפני השתלת שיער.

עד 50% הנחה על טיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה! מלא פרטים ונציגנו יחזרו אליך מיד.

כל מה שצריך לדעת על מיקרופיגמנטציה שיקומית בשיער! בשנים האחרונות, ניתן לראות היטב כיצד מיקרופיגמנטציה שיקומית הולכת והופכת נפוצה הן בישראל והן בעולם כולו. הסיבה לכך נעוצה בעובדה על פיה ישנן כמה וכמה שימושים שונים של מיקרופיגמנטציה בישומים, אשר מאפשרים לפתור בקלות, במהירות וביעילות בעיות שעד לאחרונה דרשו טיפול ארוך ומייגע.

כך למשל, עבור גברים, הבחירה בטיפולי מיקרופיגמנטציה שיקומית לשיער יכולה להחליף טיפולים כימיים בהתקרחות הגברית או טיפולים מסובכים אחרים כגון השתלת שיער, הכרוכים בתופעות לוואי בלתי רצויות כמו צלקות וחתכים בראש.

כמו כן, עבור נשים, מיקרופיגמנטציה שיקומית מאפשרת מילוי שיער גבות לצמיתות באופן קל ופשוט וכן מילוי נקודתי של התקרחויות הנובעות בפציעה או ממחלה. בסופו של דבר, מיקרופימנטציה שיקומית מהווה את הפתרון הטוב, היעיל, המתקדם והמשתלם ביותר עבור שיער דליל בצורה קיצונית וכן עבור התקרחויות הנובעות ממגוון נרחב ביותר של סיבות.

מהי השיטה של מיקרופיגמנטציה שיקומית? הטיפול המבוצע בכל פעם ובה בוחרים בטיפולי מיקרופיגמנטציה שיקומית הוא קל ופשוט באופן יחסי ומתבצע בכמה שלבים. בשלב הראשון, מוחזרות לשורש השיערה שאיננה זקיקי צבע חלופיים, היוצרים מראה מלא יותר.

בשלב זה, בכל מיקרופיגמנטציה שיקומית יש להתאים את צבע הזקיק המושתל אל צבע השיערה הקיימת. במרבית המקרים, מתחילים מיקרופיגמנטציה שיקומית בשכבת שיער בצבע שחור ורק לאחריה מבהירים את השיערה בהתאם לצורך וזאת על מנת לצור מראה מלא יותר. המילוי נעשה באמצעות מכונת סיכות דקות וסטריליות אשר מזריקות את זקיקי השיער החדשות אל מקומן. לאחר כמה ימים, ישנה דהייה של השכבה הראשונה והיא מתחילה להתקלף. בשלב הזה, רצוי לבצע עוד כמה טיפולים בהתאם למצב השיער עד ליצירת המראה המושלם.

המומחה הראשון בישראל

טיפולי מיקרו פיגמנטציה מתבצעים בשלבים

  • השלב הראשוני בטיפולי הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה הוא לבדוק ולהתאים את גווני הפיגמנט לשיער שעל קרקפת הראש תוך בדיקה מקיפה ומדויקת בצבעים אורגניים (טבעיים). בדרך כלל טיפולי הדמיית שיער במיקרו פיגמנטים נעשים בין ארבע לשש פגישות עד לסיומם וישנם ראשים המצריכים טיפולים כפולים של כמות הפיגמנטים.
  • מיקרו~פיגמנטציה שיקום וקוסמטיקת שיער: שיקום וקוסמטיקה ע”י תיקון מצבים אסתטיים לצורך הסוואת צלקות, טשטוש קרחות ומפרצים, הדמיית שיער, ודמוי זיפי שיער טבעי נעשים בקפדנות רבה ומחייבים ניסיון עשיר בתחום המיקרו – פיגמנטציה.
  • הדמיית שיער מיקרו- פיגמנטציה לצורך מילוי קרחות ומילוי אזורי שיער דלילים מרשים וטבעי במיוחד אפילו מתאים לאזורי השתלת שיער שלא נתפסו הזקיקים או במקומות שאין שיער כלל.
  • מיקרופיגמנטציה לצלקת

המלצה: אם גם אתה נפגעת מטיפולי הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה במרכז? חייג למס’ טלפון 036206060 ואנו במרכז הישראלי המקורי להדמיית שיער נבצע את התיקון הטוב ביותר במידה ויש אפשרות כזאת – כי לפעמים זה מאוחר מדי…

גולש/ת יקר/ה,
מערכת הטוקבקים/תגובות באתר HairCity מקבלת פניות רבות ע”י הגולשים, אנו שמחים לקבל תלונות, תגובות, המלצות, חוות דעת מקצועית, משובים וכן להשיב לשאלות הנשאלות, אנו משתדלים לענות בכנות על פי רוב הבנתנו הכללית ובהקדם אך לא תמיד זה בזמן. אתכם הסליחה!

:סה"כ צפיות 250 ,  1 

0 0 תצביע
Article Rating
קבל עדכונים
Notify of
guest
5 Comments
הכי חדש
הכי ישן פופולארי
Inline Feedbacks
View all comments
ירדן
ירדן
7 years ago

הדמיית שיער רק אצל האחד והיחיד רום רביבו בראשון לציון

רשת הייר סיטי ישראל

אני התקשרתי להייר-סיטי וקבעתי איתם פגישה ביום שישי בסניף שלהם בירושלים. אני זוכר שהגעתי למקום, נשארתי עוד מספר דקות ברכב וחשבתי עם עצמי האם אני עושה את הצעד הנכון, והאם לא נפלתי על השכל עם כל הפרוצדורה הזו (נקודות בראש). בסופו של דבר אזרתי אומץ ויצאתי, פשוט החלטתי באותו הרגע שנמאס לי לחיות בצורה שאני חי בה, עם דלילות השיער ועם התקרחות מגעילה והגיע הזמן לנסות פתרון דרסטי. היום, לאחר חודשיים אני מרגיש כאדם חדש עם בטחון מלא באופן שלא הרגשתי שנים. אודות הטיפול המדהים הזה, התוצאה והשירות החם. ממליץ מאוד!

רשת הייר סיטי ישראל

הי גולן, אנו שמחים שהצטרפת לרשת הייר סיטי ותודה על המלצתך. ישר כח

רשת הייר סיטי ישראל

לפחות לפי בדיקת אתרי האינטרנט של כל העסקים בארץ, היה ברור מיד שלהייר-סיטי התדמית המקצועית ביותר. יש להם כמות גדולה מאוד של תמונות גדולות וברורות של לקוחות (לפני/אחרי), והתוצאות נראות טובות. היו גם המון תגובות של לקוחות מאוד מרוצים (כמובן לקחתי את התגובות בערבון מוגבל, מכיוון שזה מפורסם באתר העסק). יחד עם זאת, החלטתי לבצע טיפול של מיקרופיגמנטציה בהייר סיטי ואכן לא טעיתי בהחלטתי. אני מרוצה אני שמח והלוואי שיכולתי להעביר את מה שאני מרגיש לאנשים אחרים כדי שיעשו את הבחירה הנכונה כמו שלי. תודה רבה אלופים

רשת הייר סיטי ישראל

שלום אריה, אנו שמחים שהצטרפת לרשת הייר סיטי ותודה על המלצתך

סניפים
02-6426626
רח' פלורנטין קרית יובל
03-6206060
רח' התזמורת ראשון לציון
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x