Hair City

הדמיית זקיקי שיער – הפיתרון המושלם לקרחים

גברים רבים שסובלים מהתקרחות טועים לחשוב כי זוהי גזרה משמיים וכי לא ניתן לעשות דבר לשיפור המצב. התקרחות היא בעיה גברית נפוצה וגברים רבים אשר מתחילים להבחין בתהליך של התדלדלות שער, מחליטים לעשות קרחת מלאה וכלל לא מעלים על דעתם שקיימת היום בשוק שיטה חדישה ומודרנית שיכולה לפתור עבורםאת הבעיה ולהחזיר להם את מראה השיער המלא.

וירטואל הייר הינה שיטה יחודית מושלמת בעלת פטנט רשום אשר פותחה במיוחד עבור בעיית ההתקרחות הגברית, קרחת נקודתית בראש או קרחת אזורית. מרכז המומחים בירושלים תל אביב בת ים ראשון לציון ובאר שבע מבצעים פתרונות לשיער, מתמחים בשיטה זו ופועלים כדי לשנות את התפיסה הרווחת אצל גברים רבים לגבי התקרחות וקבלתה כגזרה משמיים.

חברת הייר סיטי מספקת פתרון מוקסם בבעיית שיער לגברים ומשחזרת להם את המראה של שיער קצוץ ומלא, מכסה התקרחות נקודתית בראש, מעלימה ומטשטשת צלקות ומוסיפה להן צפיפות ומרקם כשיער קיים באמצעות הסימולציה (הדמייה). סימן המסחר המקורי בטכניקה האמנותית נקרא “שיער וירטואלי”. הטיפול הקוסמטי המקצועי שלנו חורט על דיגלו והגיע לייחודיות בישראל! בנוסף, אנו מעניקים שירותים ומקצועיות בדיוק רב לכל גווני השיער.

ליישם את הטכניקה המיוחדת הזו, לא מספיק רק ידע אלא ידע מעמיקבשיער ובכדי להשיג תוצאות פנטסטיות ישנו צורך לעבור כברת דרך לא קטנה. אמני קעקועים מוכשרים ביותר ניסו לבצע טיפולי הדמיית שיער ואלו יצרו נזקים חמורים במקום עבודת אמנות. בחברה מבצעים נטו אמנות לכל חסר שיער וכן עוסקים בתיקונים של קעקועי שיער. התיקון והטיפול המסור בזקיקי השיער יוצרים מראה מחדש בראש כאילו זה טבעי. צורות הראש שונות מלקוח ללקוח אנו בחברה מומחים ביצור קווי שיער משוחזרים ומתאימים לצורך שלך סגנון מחודש. להלן תמונות של תיקון

 

מהי שיטת וירטואל-הייר® – שיער וירטואלי

שיטת וירטואל-היר, מהווה פתרון מהפכני לטיפול בבעיית ההתקרחות והיא מיועדת לתת את המענה המושלם עבור גברים בעלי תספורת קצרה או קצוצה. הרעיון שמאחורי השיטה הוא החדרת פיגמנט אורגני מיוחד וטבעי לשכבה תת עורית של הקרקפת (שכבת האפידרמיס התחתונה).

באמצעות מכשיר אלקטרוני מיוחד הבנוי ממערכת של מחטים זעירות ועדינות מאד, מחדירים את הפיגמנט לתוך העור. השכבה התת-עורית הינה שכבה יציבה ולכן יכולה להכיל את הפיגמנטים לתקופה של ארבע שנים ויותר.

התוצאה שמתקבלת היא שילוב מושלם בין השיער האמיתי לסיבי הפיגמנט אשר לא ניתן להבחין בהבדלים ביניהם לא במראה ולא במגע. חשוב להדגיש כי הפיגמנט המוחדר לעור מורכב מחומרים אורגניים ומינרלים טבעיים בלבד.

MicroPigmentation לקרקפת, הידוע גם בשמו כשכפול שיער, הוא תהליך של יישום, עם פיגמנטים מיוחדים ומחטים, מלאכה זעירה ורשמית -אשר דומים לזקיק שיער, או במקרה שלנו 3D בתהליכי גימור-הדמיית שיער בפועל. יישום מיוחד ואמנותי זה יוצר אשליה של צפיפות זקיקים מלאה, גם באזורים של נשירת שיער ביעילות הסוואה כל כך מדוייקת תיראה גם במצב של אובדן שיער מוחלט.

המצלה: בחיפוש אחר הדמיית שיער בגוגל, יפיעו בדרך כלל שלוש תוצאות ראשונות הצבועות בגוון ירוק (מודעה)! האמנם הן מקודמות ע”י קישור ממומן ונראה ללקוח כי הם הראשונים, אך המקום הראשון האמיתי ממוקם מתחת לשלושת ההעסקים המופיעים שמשלמים על כל לחיצה…  לא במקרה בחר מנוע החיפוש של גוגל למקם את הייר סיטי – המרכז להדמיית שיער במקום הראשון בתוצאות החיפוש, HairCity הינה הרשת הגדולה והוותיקה ביותר בישראל בכל הנוגע להדמיית שיער – עובדה!

שיטת וירטואל היר, למה היא טובה?

 • שיטת הוירטואל-היר מיועדת לגברים קרחים בעלי שיער קצוץ או קצר ומיועדת לתת פיתרון להתקרחות באיזור הקרקפת והמפרצים וכן נותנת פיתרון מושלם לצלקות בראש בהן לא צומח שיער כלל. הטיפול הינו טיפול בטוח ומאושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי (ה-FDA) ונמצא בשימוש על ידי מומחי מרכז HairCity כבר מספר שנים.
 • היתרון הגדול של שיטה זו הוא בכך שהיא אינה מגבילה שום פעילות שהיא. לאחר הטיפול ניתן להמשיך ולעסוק בכל מה שעסקתם בו לפני כן מבלי כל חשש שהוא. המראה הוא מושלם ואיש לא יוכל להבחין שעברתם טיפול כלשהו, גם לא במגע או הסתכלות מקרוב.
 • יתרון נוסף של וירטואלהייר הוא שמדובר בטיפול מהיר וקל, ללא כאבים (לפני הטיפול מורחים על הראש חומר מאלחששמטשטש את התחושה וכך נמנעת הרגשת כאב). על הטיפול עצמו יש לחזור מספר פעמים כדי להשיג תוצאה מושלמת. מספר הפעמים תלוי בהיקף ההתקרחות ובדרך כלל נע בין שני טיפולים בלבד לעד ארבעה טיפולים. עם סיום סדרת הטיפולים, מתקבלת תוצאה מושלמת אשר מעניקה לכם הדמיית שיער ראש מלא למשך מספר שנים רב. אך לגברים שחילוף החומרים שלו מהיר ישנה דהייה לאחר כמה חודשים. לכן, טיפול הדמיית שער מצריך תחזוק אחת ל חצי שנה ועד שנה וחצי.
 • תעודת אחריות להדמיית שיער ל 3,6,9 חודשים ניתן לרכוש בנפרד!
 • השלמת שיער טבעי לסובלים מאלופציה. השלמת שיער ומילוי שיער אחרי אלופציה. אלופציה אראטה טיפולי השלמה ע”י הדמיית שיער טבעי לכיסוי קרחות.

הייר סיטי הינה החברה מובילה בישראל בנושא הדמיית שיער המעניקה להתקרחות הגברית פתרון מושלם פתרונות לשיער דליל לגברים. לכן, הגיעו כתבי הערוץ למר אילן רביבו מפתח שיטת וירטואל הייר מומחה לטיפולי שיער מתקדמים במטרה לסקר בהרחבה על קרחת בישראל ואיך מצאו את הפתרון לגברים קרחים, דלילי שיער או מפרצים, גברים לאחר השתלות שיער, טשטוש צלקות, אלופציה וגזזת.

הוראות לאחר טיפולי מיקרו-פיגמנטציה!

 • לדאוג שאזור הטיפול יישאר לח לאחר כשבוע/עשרה ימים.
 • מומלץ לא לגעת או לשפשף באמצעות האצבעות והציפורניים את האזורים שעברו תהליך גירוי של מיקרו – פיגמנטציה.
 • מומלץ למרוח משחת קרם טריפלדרם לאחר טיפול מיקרופיגמנט על האזורים שעברו גירוי.
 • אסור בהחלט להשתמש בשום חומרי איפור כל שהן לאחר הטיפול על אזור הקרקפת באופן קבוע.
 • אסורה בהחלט החשיפה לשיזוף בשמש עד לחודש מסיום הטיפול (חודשיים עדיף)
 • בסיום טיפולי מיקרופיגמנטציה יש לחזור לביקורת לליטוש סופי לאחר כחודש מיום הטיפול האחרון.
 • אסור בהחלט לגרד, לקלף או לשפשף את האזור באופן מסיבי.
 • יש להימנע להיכנס לבריכה עם כלור כחודש ימים לאחר הטיפול.

גולש/ת, לקוח/ה יקר/ה – באפשרותך לתת המלצה או תגובה על טיפולי מיקרו פיגמנטציה בקרקפת לגברים ואף משוב חם על מספרה או מכון קוסמטי באזור מגורך, להמליץ על מעצב שיער או מומחה אשר ביצע עבודה מקצועית עבורך. אנא מכם – זו לא הבמה להכפיש כאן ספרים! המליצו המלצות אמיתיות בלבד. לתשומת ליבך – התגובות באתר יופיעו לאחר יום עסקים אחד. תודה – HairCity

גבר! לפניך גלריית תמונות של הדמיית זקיקי שיער ~ מיקרופיגמנטציה לגברים. כל תמונה באתר מוגנת ע”י חוק זכויות יוצרים © אין להעתיק או לשמור תמונות מהאתר ללא אישור בכתב. בהצלחה!

הגב

19 תגובות ב "הדמיית זקיקי שיער – הפיתרון המושלם לקרחים"

קבל התראות
avatar
סינון לפי:   חדשים | שינים | הכי פופולאריים
סוסו
Guest

שלום לכם השאלה שלי כמה זמן צריך לחכות בין טיפול ראשון וטיפול שני ובין שאר כל הטיפולים

יוני
Guest

לי יצא מושלםםםםם!
על פי המלצות הגעתי למומחים הכי נחשבים בתחום ונוכחתי לדעת אחרי הטיפול הראשון כמה צוות הייר סיטי באמת אומנים בחסד עליון. חייב לציין שלא רק בעשיית הדמיית שיער הם ענקים אלא גם בשירות, תאום ציפיות ואינטרקציה מול הלקוח
תודה רבה על התייחסות נדירה ואישית. שמח מאוד בבחירה שלי לגבי הטיפול אצלכם. ממליץ מאוד מאוד

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שמחים מאוד תודה רבה יוני

רוני אטיאס
Guest

לאחר המון בירורים מצאתי (באופן לא מפתיע) שהיירסיטי הם הכי ותיקים בארץ בתחום, ולהם לעומת המתחרים שלהם אין בכלל תביעות! מה שמסביר את הכמות הלא מבוטלת של תמונות הלפני ואחרי שמציגים באתר ואת התגובות המומלצות (יש להם 12 שנות ניסיון, טוב משחשבתי, אך עדיין לא 15 שנים כמו של HISHiarClinc) הראשונים בעולם מלונדון. הבנתי גם שהיירסיטי הכי יקרים, אבל בנושא הזה אני מרגיש חובה לצמצם את הסיכונים למינימום, ולכן לא היה לי בכלל ספק שאם אני שוקל את האופציה הזו ולעשות הדמיית שיער, זה רק אצל מי שיש לו הכי הרבה ניסיון בארץ. בקיצור, לא התאכזבתי אף לא לרגע אחד! שירות נהדר ותוצאה מושלמת.

רשת הייר סיטי ישראל
Member

תודה רבה רבה רוני

ברנדון
Guest

שלום.
אני מחפש עו”ד בתחום נזקי הגוף וראיתי שאתם עוסקים בהדמיית שיער ברצוני להגיש תביעה לרשלנות רפואית אז אודה להמלצה.
בקצרה, באפריל 2010 עשיתי הדמיית שיער אצל ספר מרשת מספרות אחרת ולא אצלכם! שלכאורה זה היה אמור להראות כמו שיער במקומות שאין לי אך במקום זאת ראשי התמלא בנקודות ירוקות וכתמים שבמשך שלושת השנים האחרונות אני בטיפולים על מנת לטשטש עד כמה שניתן את הנזק הנוראי שנגרם לי בראשי.
זהו תמצית הסיפור, לפי הדברים הנ”ל אשמח מאוד אם תוכלו להמליץ לי על עו”ד לנזיקין אשר יוכל לטפל לי בתביעה ולקבל פיצויים בחזרה.
אגב, אני עובד כנגר בבית מלאכה בתל אביב והגיל שלי 22.
תודה רבה. ברנדון

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום ברנדון ותודה על השיתוף שלך.
לצערנו, אנו לא עוסקים בהמלצות בתחום נזקי גוף ורשלנות רפואית.
על פי חיפוש מורחב במערכת סניפי הייר סיטי אינך מופיע ברשימת התיקונים אשר מגיעים אלינו ממקומות אחרים. לצערנו ישנם המון אנשים שחוו על בשרם טיפול מר וכושל כמו שציינת אך בחלק גדול מהמקרים הצלחנו לבצע תיקונים בעלי משמעות גבוהה. לדוגמא: כמו כאן

תיקון קעקוע שיער

כמו כן, רק אם תרצה – הדרך היחידה לעזור לך היא במתן חוות דעת מקצועית אשר תשמש לך כעדות.
בהצלחה!

ראול
Guest

תמונת נדירות! כל הדמיית שיער בצבע.. חחחחחחח

רשת הייר סיטי ישראל
Member

תודה ראול, זה נכון!

סאמר
Guest

סלאם עליקום, עשיתי ניתוח בהדסה עין כרם בירושלים ואמרו לי שאתם היחידים שעושים קעקוע רפואי לצלקת. השאלה שלי היא האם התכוונו לתהליך של הדמיית שיער?

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום סאמר ותודה שפנית אלינו. אנו מקבלים המון לקוחות שהגיעו דרך בתי חולים לאחר ניתוחים ואכן מבצעים “קעקוע רפואי לצלקת

רמי
Guest

שמעתי ממישהו פעם שאייל גולן עשה את הטיפול הזה אצלכם זה נכון?

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום רמי, אנו לא מספקים מידע אדות הלקוחות שלנו. אך יחד עם זאת אם יוצא לך לפגוש את אייל גולן תוכל לשאול אותו בעצמך היכן עשה את הטיפול. בהצלחה!

אברהם חיים
Guest

לי היה חשוב מאוד לראות ולהתרשם מתיקי עבודות ותמונות של הדמיית שיער שנעשו על ידיכם כדי לבצע השוואה ולבחור את המטפל האחד עם הסגנון הייחודי שלו והמתאים לי ביותר. בדקתי את האפשרות לראות על אמת ולא הסתפקץי בתמונות של קעקועים שעשו כאן באתר.
אבל יחד עם זאת, ראיתי במו עיני אצל אילן רביבו בסניף ראשון לציון לקוח עם אפקט תלת מימדי נדיר, חלק ובעל קווי מתאר רכים במיוחד ומדויקים מאוד! וזו הייתה הדוגמא הטובה ביותר לבחינת טיב העבודה והמקצועיות של המטפל שלי ולכן החלטתי על אילן.
תודה רבה מלך אני מרצה מאוד ומקווה שהמלצתי תעניק לך רק טוב כמו שעשית לי

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום אברהם ותודה רבה על התגובה המדהימה שלך. אנו שמחים שהצטרפת למשפחת הייר סיטי

דוד
Guest

לכל מי שרוצה קעקוע שיער המלצה שלי~רק אצל רום רביבו. רום הוא אומן ומקעקע מוכשר ויצירתי. הוא ישב אתכם בסבלנות רבה ויהפוך למציאות את הפנטזיה של זיקיקעקוע בשיער שניתן לדמיין כהדמיה. העבודות שלו ייחודיות ומיוחדות. לא מתעסק עם שבלונות משעממות שבהם משתמשים רוב המעצבים ומקעקעים אחרים! אל תחשבו פעמיים ותתקשרו להזמין פגישת יעוץ. רום מקבל בת”א בראשון ובירושלים והמחירים שלו סבבה לגמרי.

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום דוד, ותודה ששיתפת את המלצתך 👍

עמרי
Guest

המלצה מעמרי
אני חייב לציין שבתור קעקוע של הדמיית שיער בפעם הראשונה, הגעתי לחוץ קצת ועם חששות לגבי התוצאה, אבל באמת שאין לי מילים כמה יצאתי מרוצה. התוצאה הסופית הייתה אפילו מעבר למצופה, פשוט חוויה ותענוג. רום! תודה רבה על היחס והשירות והקעקוע – פשוט כיף
אני בטוח שעוד נתראה!

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום עמרי, ותודה על התגובה החמה . 👌
רק לצורך דיוק: הטיפול שנעשה לך אינו קעקוע! אלא הדמיית שיער.

סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
03-7328383
רח' כצנלסון 7