Hair City

הדמיית זקיקי שיער לגברים

הכול על שיטת הדמיית שיער הבטוחה והבלעדית של המרכז להדמיית שיער: הייר סיטי – הדמייה, הארכה או מילוי זקיקי שיער לגברים וכן השוואות עם השיטות האחרות בשוק הישראלי של איפור קבוע בקרקפת (נקודות בקרקפת) לצורך הדמיית שיער.

בין אם הנכם חפצים לבצע הדמיית שיער – מיקרופיגמנטציה, איפור קרקפות קבוע, קעקועי שיער ובין אם ברצונכם ללמוד קורס הדמיית שיער ולהתמקצע ע”י הטובים ביותר בתחום – הגעתם למקום הנכון.

מיקרופיגמנטציה ב – HairCity ללא מגבלות! החברה המובילה בישראל מבטיחה לך שקט נפשי גם במקרה שעבדו עליך “מומחים” במרכז, בצפון או בדרום וביצעו על ראשך נסיון מר עם סימנים וכתמים כחולים/ירוקים.

צוות מוכשר ומנוסה עם יכולות עבודה משופרת כולל הדרכה, יציבות ואמינות שלא תמצא באף חברה מתחרה, אשר יעניק לך טיפול מסור ומקצועי ע”י מפתחי שיער וירטואלי – מדריכים ומטפלים בישראל 2489* מכל נייד.

הפיגמנט שאנו משתמשים בו להדמיית שיער, מילוי והשתלת זקיקים לצורך מראה של שיער טבעי מלא צפוף וקצוץ הוא טבעי לחלוטין ללא שום עיבוד כימיקלי והינו אורגני מצמחים ומינרליים טבעיים.

בשיטה של מומחי הייר סיטי ישראל, לפני טיפולי הדמייה או החדרת הפיגמנט (מיקרו פיגמנטציה) לוקחיםפיגמנטים (גוונים) המותאמים בדיוק לשיער המקורי של הלקוח, מבצעים בדיקת התאמה המתחברת לאותם זקיקי שיער טבעיים של הלקוח על ידי החדרת נוזללעור הקרקפת בחיבור אלקטרוני מיוחד.

הפיגמנט האורגני מועשר בתמציות צמחים אשר נבחרים בהקפדה בעת הקניה. החיבור המתקבל מטשטש את פדחת הגבר (קרחת) השיער והינו עדין מאוד בימיו הראשונים, כך שיש צורך לשמור על רכות הקרקפת ולהשמע להוראות המטפל!

מיקרופיגמנטציה

אזהרה! הטיפול לגברים שנקרא הדמיית שיער מסוכן מאוד! גברים שאיכפת להם מעצמם צריכים להיזהר לא ליפול לידיים הלא נכונות כאשר היום כל מעצב שיער מתיימר ו”מוכר” לגברים כי הינו מומחה.

גבר, אל תיתן לחובבנים שרק עכשיו התחילו לעסוק בתחום הדמיית שיער להתנסות לך על הראש! אתה בטח לא רוצה להיות שפן הניסיונות שלהם.. זכור! גם אם מראים לך תמונות באתר לפני ואחרי טיפולי הדמיית שיער לגברים, יש כאלה שהמומחיות שלהם זה להציג מניפולציות לא אמיתיות עם גלריית שווא, פורום וסרטונים שהמראה עצמו מרשים מאוד אך התוצאה רחוקה מאוד מהמציאות – לתשומת ליבך, השימוש בטופיק (אבקת שיער גרוסה) הוא לצורך מילוי הגלריה שלהם!

הדמיית שיער לגברים וכן איפור קבוע בקרקפת הינם טיפולים שאינם נראים מלאכותיים, עמידים בכל מצב: בקור, בחום ובלחות, כמובן אם הטיפול נעשה אצל מומחה ובעל מקצוע ולא סתם אצל איש שירות קוסמטי נחמד.

חשוב מאוד להדגיש כי שיטה זו (הדמיית שיער) נועדה לגברים עם חוסר שיער בקרקפת או לאלו דלילי השיער אשר מתהלכים עם ראש מגולח שמגיע הזמן לאחר שלושה/שישה ימים ושוב הם מקצצים (תלוי בקצב צמיחת השיער של הלקוח) אנו מחדירים את הפיגמנט בקלות ובפשטות מבלי לפגוע אפילו בשערה אחת של הלקוח.

ניווט השתלת הפיגמנט קרוב לשורשי השיער ומחכה בדיוק את המבנה הקצוץ של השערה כך שהלקוח נהנה ממילוי שיער חדש לגמרי.

הגברים שלנו מרוויחים פער כספי עצום ואין צורך לשלם עוד פעם על תוספת השיער בכל שבועיים או שלושה להבדיל מפעולת הדבקת תוספות שיער (יחידת שיער).

חשוב לציין שאת תהליך הדמיית שיער אפשר לבצע פעם בכמה שנים, היות והעור הטבעי מתקלף ותאי האפידרמיס מתחלפים מהר יחסית וחומרי ההדמייה דוהים עם הזמן (המראה הללי נשאר לאורך שנים אבל דוהה לאט ונעלם.. לכן, צריך טיפול תחזוק בין חצי שנה לשנה וחצי.) שיטת השתלות הפיגמנט שלנו שהיא הבלעדית והמיוחדת ביותר בישראל ואף נותנת יתרונות עצומים ביחס לכל השיטות האחרות והנפוצות.

תעודת אחריות להדמיית זקיקי שיער ל 3,6,9 חודשים ניתן לרכוש בנפרד!

יתרונות הפיגמנט שלנו ביחס לשיטות האחרות בישראל

  • בהזרקה אחת של פיגמנט אורגני שהוא עצמו עדין יותר ומרוכז ואינו מדולל וכן עשוי מצמחים ומנרליים טבעיים ביחס לחומרי פיגמנטים המוצעים בארץ, אין אנו מוסיפים חומרי דילול כמו בשאר המקומות. הוספה ודילול של חומרי פיגמנטציה פוגעת בצורה משמעותית בתוצאה המקורית של הדמיית שיער. הדמייה ואיפור בקרקפת גברים באופן שאינו מדולל משתווה לחוזק פיגמנט השיער אחד לאחד כך שאינו מורגש כלל למראית העין או מגע יד.
  • הטעם שהגבר יהנה מחיסכון של עוגמת נפש ועשרות טיפולים ותיקונים מיותרים, זו אומנות לשמה וכן שירות הוגן. לקראת תום סדרת הטיפולים הדבר יצור תחושה שהדמיית השיער היא כחלק משיער הטבעי של הלקוח, ממש חלק מהשיער הטבעי עד שהגבר ישכח בעצמו שהוא עם הדמיית שיער. מהיתרון הבלעדי הזה ניתן %9

 

אזהרה! לפניכם גלריית תמונות של הדמיית זקיקי שיער ~ מיקרופיגמנטציה לגברים. כל תמונה באתר מוגנת ע”י חוק זכויות יוצרים © המלצה – אין להעתיק תוכן או לשמור תמונות מהאתר ללא אישור בכתב. בהצלחה!

הגב

28 תגובות ב "הדמיית זקיקי שיער לגברים"

קבל התראות
avatar
סינון לפי:   חדשים | שינים | הכי פופולאריים
שי מכאל
Guest

בעשור האחרון חיפשתי בנרות פתרון משביע רצון לבעיית ההתקרחות שלי (קרחת). ביליתי בכל פורום אפשרי בארץ ובמיוחד בעולם במשך מאות אם לא אלפי שעות. אני מדבר על פורומים בנושאים מגוונים: החל מפורום פתרונות תרופתיים (כדוגמת פיינסטריד/מינוקסידיל ותרופות חדשניות יותר), פורום קונסילרים (טופיק, דרמ-מאטצ’ וכו’) פורום פאות (במיוחד בסיס LACEעם שיער אירופאי לקבלת המראה הטבעי ביותר), פורום השתלות שיער (FUE וכו’) ופתרונות עתידיים (כגוןHM ודומיו). אם להיות לא צנוע לרגע, אם הייתה תחרות בינלאומית על ידע בפתרונות התקרחות, הייתי מייצג את ישראל בכבוד רב, ואולי גם מביא איזו מדליה!
התסכול הרב שלי ב- 10 השנים האחרונות של חיפושים, נבע מכך שלמרות שכביכול ישנם הרבה פתרונות בשוק, לא מצאתי עבורי שום פתרון המניח את הדעת חוץ מהטיפול הזה הדמיית שיער! אבל הדמיה מקצועית, לא סתם אצל איזו קוסמטיקאית או ספר שהוכשר לאחרונה.
אני יכול לומר בפה מלא ולא להאריך ע”י המלצות שאחד המטפלים הטובים ביותר עם תיק עבודות יוצא דופן שנתקלתי בהם (והייתי בכל המכונים בישראל) זה אילן רביבו. אולי זה יישמע או ייראה קצת תמוהה בענייכם שאני כותב באתר שלו אך גם לפרגן אני יודע ותאמינו לי מגיע לו כי לא ציפיתי לתוצה מושלמת כזאת

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום שי, ראשית אנו מודים לך על המשוב החם. תמיד כייף לנו לקבל פידבקים.
אכן, הפתרון היחידי כיום המניח את הדעת ואף המוצלח ביותר לבעיות מהסוג שלך זהו הדמיית זקיקי שיער. אנו שמחים שטופלת ברשת הייר סיטי ואוהבים את שיתופך

בני
Guest

אני בוודאות יודע שאתה עשית לזמר אייל גולן הדמיית שיער אבל השאלה למה אתה לא מפרסם תמונה שלו לפני ואחרי?

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שלום בני! מאיפה אתה יודע?

בני
Guest

יודע ! מזה חשוב?

רשת הייר סיטי ישראל
Member

יופי לך! אז אם אתה יודע למה אתה שואל?

בני
Guest

סתם למה אסור לשאול? וואלא יופי

יוחנן
Guest

אין מילים! הכל היה פיקס ואני מרוצה מאוד מרמת הדיוק. כמעט התבלבלתי במקומות אז לשים מאוד לב שרק אילן יעשה את הטיפול ולא מישהו אחר!
גם השירות היה מקצועי ואדיב ןאפילו התקשר על מנת לוודא שאני מרוצה מהתוצאה המוגמרת, ממליץ בחום!

רשת הייר סיטי ישראל
Member

יוחנן, תודה רבה על התגובה ותודה לך שבחרת ברשת הייר סיטי ישראל

seoadmin
Admin

אחי אלי עשה אצלכם מיקרופיגמנציה אצל המומחה הזה רום רביבו עשה לו 2 טיפולים ויצא מה זה טבעי לי יש קרחת יותר גדולה אחי לקח את כל השיער גם לי זה יקח 2 טיפולים? אחי מאוד מרוצה והמליץ לי לבוא אליכם יש מצב שחבר מביא חבר כי אם כן אני יביא מלא חברים?

רשת הייר סיטי ישראל
Member

שמעון תודה לך שבחרת ברשת הייר סיטי ישראל

seoadmin
Admin

הדמיית שיער הפכה אותי לבן אדם שמח וצעיר החזרתם לי את הבטחון העצמי שכבר שנים ירוד. משפחת רביבו המדהימה תודה על הטיפול הנפלא השירות והיחס אתם מקצועיים מאוד שם בירושלים.

רשת הייר סיטי ישראל
Member

אורי תודה לך שבחרת ברשת הייר סיטי ישראל

seoadmin
Admin

עשיתי טיפול בהדמיית זקיקי שיער בהייר סיטי הגעתי לטיפולים כל 10 ימים מחיפה לשלושה טיפולים בלבד והתוצאה משביעה רצון אתם שיניתם לי את החיים ועשיתם אותי מאושר. תודה

רשת הייר סיטי ישראל
Member

אבי תודה לך שבחרת ברשת הייר סיטי ישראל

סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
03-7328383
רח' כצנלסון 7