Hair City

רשת קליניקות הייר סיטי

המרכז להדמיית שיער מתמחה בפתרונות לגברים ונשים כאחד, בהייר סיטי מטפלים בכל סוגי השיער מרכז הייר סיטי קיים כבר למעלה מ- 8 שנים והייחוד במרכז הוא שאינו מספרה רגילה אלא רשת קליניקות לטיפולי מיקרופיגמנטציה – הדמיית שיער, להחלקות יפניות, תוספות שיער, שיקום וריפוי שיער.

הייר סיטי מבית היוצר של קליאופטרה סנטר הינם הראשונים בישראל בתחום החלקות יפניות, תוספות שיער, החלקת קליאופטרה/סברה, שיקום שיער, וכמובן מפתחי הדמיית שיער בישראל.
צוות הייר סיטי עברו ומעבירים קורסים והשתלמויות לספרים מכל קצוות הארץ והינם מהראשונים שפיתחו את השיטה לשיער וירטואלי, שיקום שיער לאחר החלקה יפנית כושלת ממעצבי שיער בלתי מנוסים. ניסיונם עשיר מאוד ואין סוג שיער שלא טיפלו בו. אם בתוספות שיער בהלחמת קראטין ואם בהחלקה יפנית בישראל.

החלקה יפנית תפסה תאוצה וכל אישה וגבר רוצים להנות היום ממראה שיער חלק בריא ורך כמשי. חומרי ותכשירי ההחלקה היפנית הינם עשויים ממרכיבים כימים החודרים לעומק רעפי השערה ולכן גורמים לשיער לשנות את אופיו.

שיקום שיער הינו חומר אשר בונה ומשקם את השיער וטיפול זה מתאים לנשים וגברים אשר שיערם יבש, פגום שרוף ומובהר. טיפולים לשיקום שיער אינם מחליקים לחלוטין את השיער אלא רק מצפים אותו בשכבת מגן בחומר הקראטין. הקרטין נמוג מהשיער כאשר השיער עובר תהליכים כימים קשים או שמחליקים את השיער מדי יום במחליק קרמי.

תוספות שיער בהלחמת קראטין
גם השיטה של תוספות שיער בהלחמת קראטין תפסה תאוצה וכמעט כל ילדה או אישה בישראל כיום מאריכה את שיערה. הלחמת שיער בקראטין הינה השיטה הטובה והבטוחה ביותר על מנת להאריך את השיער ללא כל נזק לשיער הטבעי הקיים.

הלחמת שיער
מילוי ועיבוי שיער בהלחמה קרה היא שיטה נפוצה מאוד לבעלות שיער דליל אשר יחידות התוספות ממלאות את החללים הריקים שנוצרו עקב נשירה או דלילות שיער. ישנם שני סוגים של הלחמת שיער: הלחמה קרה, הלחמה חמה. בפגישת יעוץ אצל המומחים של הייר סיטי לאחר שיאבחנו את שיערך תקבלי הכוונה מתאימה הקשורה לסוג שיערך אם בהוספת שיער לשיער הקיים בהלחמה קרה ואם במילוי ועיבוי לשיער בהלחמה חמה.

טריכוטילומניה – תלישת שיער כרונית.
צוות הייר סיטי מעניק טיפול לנשים אשר חולות במחלת הטריכוטילומניה התולשות את שיערן אם במודע או שלא במודע. הייר סיטי מעניקה ללקוחה מראה של שיער ארוך מלא ושופע ע”י חיבורי קראטין במכונת הלייזר והאינפרא לייט.

הדמיית שיער
שיטת וירטואל הייר פותחה ע”י מומחי צוות הייר סיטי כפתרון לגברים קרחים או עם חוסר שיער חלקי. טיפולי הדמיית שיער – וירטואל הייר הינם סדרת טיפולים המעניקים תוצאה מושלמת תוך איפור קבוע בקרקפת או בביוטי מיקרופיגמנטציה. החדרת פיגמנט המדמה את זקיקי השערה.

החלקה יפנית
ישנן כיום מספר שיטות על מנת להחליק את השיער וכמו כן ישנן כמה חברות נחשבות שמשווקים את ההחלקה היפנית כגון: החלקה יפנית קוואנטום , החלקה יפנית יוקו סיסטם, החלקה יפנית Q8 ,החלקה יפנית רזיסטיב וכו’. מכון הנחשב כמוסמך להחלקה יפנית צריך ואמור להזיק ולעבוד עם כל החברות על מנת לתת פתרון לכל לקוחה אשר חפצה לבצע החלקה יפנית. כל לקוחה וסוג השיער שלה ואין דומה לו – השיער הוא כמו העין ותביעת האצבע ולכן לכל סוג שיער צריך לדעת איזה חומר כימי הוא הנכון לטיפול כדי להגיע לתוצאה המושלמת ביותר.

אצלנו במרכז הייר סיטי, בפגישת היעוץ וכמובן שהיא ללא תשלום על כוס קפה, המומחים לשיער יקבלו את מבוקשך, ושיערך יעבור אבחנה מדויקת על מנת שבעתיד תיהני משיער בריא ארוך ומלא. בואי להייר סיטי לעבור חוויה מפנקת לשיער והצטרפי לאלפי לקוחות מרוצות אשר נהנות מצוות המטפלים של הייר סיטי ש יטפלו בך באופן אישי מתחילתו ועד סופו.

את מוזמנת להגשים חלום ולהיווכח בעצמך בתוצאות הנפלאות. צוות הייר סיטי מעניק לך תעודת אחריות מלאה לכל טיפול. צוות הייר סיטי נותן מענה גם לכלות אשר רוצות להתפנק עד הסוף ביום חתונתן בין שירותי רשת הייר סיטי ישנן הלחמת ריסים, שמלות כלה וערב, תסרוקות כלה וערב, ליווי לאולם להחלפת תסרוקת. איפור כלה וערב, צוות הייר סיטי מגיע לכל הארץ על מנת לאפשר לכלה / בעלת אירוע את שיא הנוחות.

הגב

תהיה ראשון

קבל התראות
avatar
סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי - משרדים
03-7328383
רח' כצנלסון 7