1 5 0 גולשים כרגע באתר: 3 8 1 8 1 0 7 סה"כ כניסות באתר:
תוספות שיער | החלקה יפנית
חייגו מכל טל' 2489*
המרכז הישראלי להדמיית זקיקי שיער® | י-ם 02-6426626, ראשל"צ 03-6206060, ת"א 03-6207070, גבעתיים 03-7328383, ב"ש 03-732828

סקר שבועי

מומחה מטפל בהדמיית שיער - אילן רביבו ~ מדריך קורס מיקרופיגמנטציה

הדמיית שיער לפני ואחרי כמטפל בעל תעודות הכשרה וניסיון של יותר מ 20 שנה בתחום השיער אומר אילן כמה מילים לגבי הטיפול בטכניקה קבועה של איפור קרקפת – הדמיית שיער. תהליך זה מורכב מאוד ומחייב מהמטפלים אחריות רבה יצירתיות ואמנות לשמה. מומחים שרכשו ידע מקיף על תורת השערה ובית השיערה מביאים איתם ניסיון עשיר במיומנות תחומי איפור הקרקפת.
לאחרונה כמו כל דבר בישראל הבחנו שצצים מכונים כפטריות אחרי הגשם ללא כל ניסיון בתחום, וחשוב לציין שבשנות מלאכתנו באיפור הדמיית שיער לקרקפת נתקלנו לא פעם בעבודות לא מקצועיות אשר בוצעו ע"י חובבני איפור קבוע שגרמו לנזק ממשי לעור הקרקפת ולאכזבה טוטאלית ללקוח!
ישנם מאפרים מקצועיים בעלי שם דבר המאפרים בצורה מדהימה ועושים עבודות נדירות בתחום אך לא כל מאפר מקצועי העוסק באיפור קבוע ידע להתמודד עם איפור קרקפת. איפור קבוע לקרקפת בכל מני מקומות קוסמטיים רגילים לא מומלץ וכמובן שחומרי איפור קבוע לשפתיים או לגבות אינן מתאימים כלל לאפר קרקפות באופן טבעי משום שרקמת הקרקפת בנויה משלוש שכבות, השכבה האחרונה ביותר בקרקפת עשירה בבלוטות חלב ומפרישה חלב במשך כל היום, החלב מופרש כדי לשמן את עור הקרקפת ולדאוג לקרקפת שתהיה שמנונית ובכדי ליצור גוון מתאים לגוני השיער הטבעי דרושות אלפי שעות עבודה, לימודים וטכניקות מיוחדות שלא יוכל לפרט כי אכן זהו סוד מקצועי. בין היתר דרושות ידיים טובות לאמנות, חוש צבע ולימודי כימאי. כל אלה הם היסוד החשוב ביותר לכל עבודת קוסמטיקה רפואית לקרקפת, פיגמנטציה תת עורית, הדמיית שיער ואף איפור קבוע שיקומי אומנותי.

רוצה להציל את המראה שלך?

בעזרת ייעוץ אצל מומחה, שייתן לך פתרון,  זה אפשרי!

אם בזמן האחרון הפכת לדליל שיער והקרקפת שלך מבצבצת ומבריקה ואתה חש בחוסר בטחון, ולא יכול להמשיך כך וגם לא יודע איך לתקן את המצב אליו נקלעת, זה הרגע להתחיל בטיפול שיהפוך את המראה שלך לגבר אמיתי.


 

תמונות של הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לפני ואחרי 

תמונות הדמיית שיער
תמונה השלמת מפרצים לשיער דליל מילוי ושימור שיער תמונות אחרי הדמיית מיקרופיגמנטציה

תמונה הדמיית שיער
תמונת מילוי ועיבוי שיער ייחודית לגברים שימור זקיקי השיער ע"י מיקרופיגמנטיה במפרצים

תמונות הדמיית שיער
תמונות טשטוש קרחות וטיפולים להצמחת ושימור שיער לגברים מיועד לאחר נשירת שיער

תמונה הדמיית זקיקי שיער
תמונה עיבוי והצמחת השיער לגברים, שימור זקיקים והצמחתם לאחר נשירת שיער אצל גברים

תמונה הדמיית שיער שימור מפרצים
תמונה במרכז הישראלי לשימור השיער תוך מילוי מפרצים לגברים במיקרופיגמנטציה

תמונות שימור הדמיית זקיקי שיער
תמונות שימור הדמיית זקיקי שיער


 

 
הדמיית שיער הוא הפתרון הטוב ביותר עבורך!  כבר לאחר הפגישה הראשונה תוכל לראות תוצאות מוכחות. אין צורן להתמודד עם זה לבד. בעזרת יד מכוונת ומקצועית, בעזרת סדרת מפגשים קצרים לאחר יעוץ מקצועי ותמיכה לאורך כל הדרך תפגוש את עצמך עם מראה חדש.

אני מציע לך ייעוץ וטיפול מקצועי שעובד. טיפול שיעניק לך את המתכון שאתה באמת רוצה. מראה שימשיך לעבוד גם אחרי שתפסיק להגיע אלינו. 


טיפול למראה נכון ויציב
גברים רבים חוששים להתחיל בהליך של שינוי המראה. החששות הגדולים ביותר הם שלא יהיו מסוגלים בכלל לעבור שינוי עצמי והפחד שלא תצליחו לתקן את המראה או שמא לא יתאים להם.  גם החשש שבו יבחרו מטפל לא מקצועי עם הכלים הלא מתאימים שפשוט לא יעזור לכם לצאת מן המשבר, ייתכן שמונע מכם לפנות למומחה. אולם אין צורך לחשוש! הניסיון והוותק הרב שצברתי בעבודתי מול גברים במשבר שהגיעו אלי לייעוץ וטיפול מכל קצוות הארץ והעולם, אפשר לי ולצוות המקצועי בחברה לבנות את המנגנון שעובד על כל הסימפטומים והתופעות שגורמים לגברים להרגיש מתוסכלים ומאוכזבים מהמראה המקריח.

לא כל כך משנה באיזה מצב אתה נמצא כרגע, אני מבטיח לך טיפול מקצועי, שבעזרתו תוכל להרגיש שוב אהוב ורצוי ובעיקר - שלם עם עצמך!


אני מצאתי את הפתרון הנכון לגבר מקריח
הכשרתי בתחום מיקרופיגמנטציה – הדמיית זקיקי שיער והניסיון הרבשצברתי במשך תקופה ארוכה בעבודתי אל מול גברים צעירים ומבוגרים, נשים ואלו עם דלילות שיער, הנמצאים במשבר באמצע החיים הקשור למראה החיצוני, אפשרו לי לפתח תכנית טיפול קצרת מועד העוזרת לגברים רבים להתמודד עם קשיי ההופעה והחזות. אני מאמין שאם אני אוהב את המראה שלי זה כוח עצום ומשמעותי ביותר בחיים וחשוב לשמור על הופעה נקייה ומסודרת. ואם ניתנת לי האפשרות לשנות משהו שלא נראה כל כך טוב אז למה לא?


 

תמונות שימור הדמיית זקיקי שיער
תמונות לפתרונות מילוי השיער הדליל, הפסקת נשירת שיער שימור והצמחת זקיקי שיער בקעקוע


תמונת מילוי מפרצים לגברים עיבוי שיער דליל אחרי נשירת שיער במפרצים


תמונות של תיקון הדמיה לא מקצועית - תיקון קעקוע בראש ע"י צוות מומחים


תמונה של איפור קבוע בקרקפת וטיפולי קעקועי ראש במרכז הישראלי המקורי להדמיית שיער


מילוי שימור והצמחת השיער הדליל לגברים אשר סובלים מדלילות שיער חלקי או בכל הראש


מילוי מפרצים לגברים דלילי שיער


 אתה מוזמן להתקשר אלי עוד היום ובעזרת מספר קצר של מפגשים תוכל למצוא את הפתרון המתאים ביותר עבורך

לעולם לא מאוחר. שיחת הטלפון איתי זה הצעד הראשון שלך לשינוי אמיתי ואף להבנה כי המראה שלך יכול להיראות אחרת.


"שמי אלמוג ואני מתגורר באילת. הגעתי לטיפול במרכז בירושלים לאחר שיחות עם מלא מכונים בארץ ולפני חודש וחצי הגעתי לטיפול הראשון ויכול לומר בפה מלא שהטיפול לא יאומן ומרשים מאוד מבחינת המראה ומבחינת המרגש... אני ראיתי את תוצאות כבר אחרי הטיפול הראשון והקרקפת שלי הגיבה מהר מאוד תוך תקופה קצרצרה של חודש וחצי אני נראה ממש אחרת (יש לי כאן תמונה למעלה). אני יכול רק להצטער שלא הגעתי קודם לכן לבצע את הטיפול. עוד תגיעו רחוק"   


תמונות  של טשטוש צלקות לאחר ניתוחי השתלות שיער במרכז - הייר סיטי


טשטוש צלקות בראש


חיפוי צלקות במיקרופיגמנטציה - המומחים למילוי צלקות


תמונה לפני ולאחר טיפולי כיסוי צלקות בראש של התשלת שיער עבה במיוחדהפרמטר החשוב ביותר לתוצאה מוצלחת ומדוייקת להדמיית שיער הינו הניסיון והוותק שישנו, מותר לציין שוב כי ללא לימודי קוסמטיקה רפואית או פרה רפואית ווכמובן תורת מיקרופיגמנטציה לא מומלץ לנסות אפילו טיפול אחד משום שהנזק בדרך כלל הוא בלתי הפיך וקשה מאוד לבצע תיקון אם בכלל.
בכדי ליצור לקרקפת הראש אפקטים המדמים שיער קצוץ, יש צורך בחיפוש מטפל אומנותי ומוכשר, מומחה בתחום המיקרופיגמנטציה / היסטולוגיה – תורת התאים, דבר נוסף וחשוב מאוד שיהיה רגיש בידיו באופן מוחלט! רגישות בידיים עדינות נותנות יתרון עצום לרמת גימור הספציפי לכן חשוב לבצע את הטיפולים אצל אמן מומחה באופן קפדני וסטרילי.


 

 
   

מקצוענות וניסיון להצלחה מובטחת

רביבו אילן - מומחה להדמיית שיער מיקרופיגמנטציה לגבר מפקח קורסים לשיקום קרקפת ע"י מיקרופיגמנטציה, טשטוש קרחות תוך הסתרת מפרצים. איפור קרקפת קבוע בטכניקות חדישות והמתקדמות בעולם. שיטה בלעדית בירושלים לבעיות התקרחויות, טיפולים לנשירת שיער ופתרונות חכמים ומתקדמים ביותר לשיקום שיער.

בעבר!!! ניהל אילן מרכז בראשון לציון העוסק בשיטות שונות לטיפול בתחום נשירת שיער תוך הדבקות תוספות השלמות והשתלות שיער. כמו כן למד וסיים בביה"ס תיכון ללימודי תורת השיער בירושלים. ובעקבות חזרתו לירושלים התמקד בנושא וסיים לימודי מיקרופיגמנטציה רפואית ופרה רפואית ועם הניסיון הרב שצבר החליט באופן עצמאי להקים מחלקה בתוך המרכז לשיקום שיער לצורך טיפולי מיקרופיגמנטציה לגבר קירח השתלת פיגמנטים – הדמיית שיער.

אילן הינו שמאלי בידיו וכידוע לכם רוב השמאליים מוכשרים מאוד בכל הנוגע לאמנות. אילן מומחה להדמיית שיער במיקרופיגמנטציה רפואית אורגנית תוך התאמה מושלמת לגווני השיער הטבעיים של הלקוח. טיפולי הדמיית זקיקי השיער בשיטה המובילה בישראל ובעולם כולו! הפתרון המושלם לקרחים ודלילי שיער – סגירה והשלמת מפרצים, טיפולי דלילות השיער, פתרון מוכח לצורך טשטוש צלקות גם לאחר השתלות שיער שלא נקלטו או בין השתלת השיער.

מדריך מיקרופיגמנטציה ~ HairCity ~ מילוי שיער דליל לנשים ~ מילוי שיער לגברים קורס מיקרופיגמנטציה ~ HairCity ~ מילוי שיער לנשים ~ מילוי שיער דליל לגברים
לפני איפור קבוע בקרקפת - Permanent makeup scalp תמונות לאחר איפור קבוע בקרקפת > טיפול 3 - Permanent makeup Photo scalp
תמונה לפני הדמיית מיקרופיגמנטציה לגברים תמונה לאחר טיפולי מיקרו-פיגמנטציה לגבר
לפני טיפולי שיער דליל וקרחות בראש לאחר טיפולי הדמיית שיער מקצועית טשטוש קרחת לשיער דליל
התקרחות גברית לשיער שיבה לפני טיפול טשטוש קרחות לשיער שיבא לגברים
   
   
תאי העור מייצרים פיגמנטים הנרקאים מלנין (Melanin) מן צבע כהה המשתרעים באפידרמיס המופרשים ממולקולות מלנוציטים עם מערכות קשרים ארוכי גלים.
המלנין סופג ומחביא קרינה בתאיו ומגן על הגוף, בחשיפה מוגברת לשמש המלנוציטים מפרישים יותר מלנין ועור האדם הופך לגוון כהה יותר (שיזוף) פיגמנט המלנין לא נמצא רק בשכבות העור אלה גם בעיניים ובשיער.
שיער בהיר בגוון בלונד מראה על רמה נמוכה של מלנין וכמו כן כנ"ל במקרה של עיניים ירוקות או כחולות. כתמי עור כהים ונמשים על העור יכולית להראות שהריכוז של המלנין גבוה וכן גם בעיניים ושיער כהה.
בשיער ג'ינג'י למשל מלנין השולט הינו פאומלנין (pheomelanin) שגווניו צהבהב אדמוני לעומת אומלנין שגווניו כהים חום שחור.

אזהרה! לא מומלץ להתפתות ולאפשר לכל מטפל אשר טוען כי הינו מומחה במיקרופיגמנטציה לטפל בראשך לצורך הדמיית שיער! ראשך הוא דבר חשוב ואם לא תצא מרוצה – תתאכזב מאוד. 


תמונות שימור הדמיית זקיקי שיער


תמונות של גברים לפני ואחרי הדמיית שערות על הראש


מיקרוסיטי - מילוי זיפים בהדמיה אומנותית 


תמונות לפני ואחרי טיפול במרכז הישראלי להדמיית שיער®- הייר סיטי המקורי !תמונות טיפול מילוי שיער במפרצים לגבר בשיטת מיקרו פיגמנטציה - לפני ואחרי


תמונות השלמת מפרצים לשיער דליל לפני ואחרי, תמונות אחרי הדמיית שיער במרכז היר סיטי®


שרון בתמונות לפני ואחרי טכניקת הדמיית שיער בסניף ראשון לציון של הייר סיטי


תמונות של גבר לפני ואחרי טיפוליי הדמיית שיער במרכז הגדול

תמונה
תמונה של יוני -  מקריח
? סקפטי ? הדמיית שיער ברשת הייר סיטי זה הפתרון !


גם אני עשיתי הדמיה-הדמיית זקיקי שיער בסניף ראשון לציון ברשת הייר סיטיישראל ®

 

שיכפול זקיקי השיער בהדמיה זו עבודה מורכבת ומצריכה מיומנות נדירה וכן חומרים, תכשירים ומכונות יקרי ערך. לכן, לפני שתפקיר ראשך אצל כל מומחה, בדוק – ובקש לפגוש אנשים שכבר עברו את הטיפול ואל תסתפק בתמונות!

מאת: אילן רביבו

בהצלחה...


 

קישורים דומים: מיקרופיגמנטציה  איפור קרקפת  טשטוש קרחות


תגובות הגולשים (28)
נושא כינוי תאריך ושעה
השינוי הכי טוב שקרה לי סולי שירן 11/2/2014 07:33
אין לי מילים! אבי 25/9/2013 09:22
החלקה יפנית אורטל 3/9/2013 09:41
לך שיראו אותך אורי יעקובי 22/5/2013 11:08
רשלנות בהדמיית שיער עופר 22/1/2013 14:21
לעדי לאון יש הדמיית שיער? שרביט 31/12/2012 12:39
ראיתם? גפן 11/12/2012 23:13
שבוע טוב יקירי מאיר בוטביקה 30/6/2012 23:31
תשובה עדי 7/5/2012 08:54
שאלה חשובה פרדי 27/4/2012 19:19
המלצה על מיקרופיגמנטציה מוטי 26/3/2012 09:15
שלום רב דודו כהן 11/2/2012 10:32
ממני ומאבא דודו... עלמה 5/2/2012 21:07
אחלה מדריך יוסי עזר 5/2/2012 17:51
נזכרתי שראיתי ולא התפתתי!!! אליהו 5/2/2012 14:57
ברכות... יוחנן כהן 27/1/2012 13:10
תקשיב אילן אתה מתפוצץ מצחוק יניב מזרחי 26/1/2012 13:37
בן 22 יתיר 24/1/2012 08:41
ישמישו שמדבר על חיים רביבו שעשה גם... מיכה 23/1/2012 17:48
תגובה כוללת אילן - Hair City 17/1/2012 14:41
מעלף קותי 7/1/2012 22:47
לאילן רביבו דורון 5/1/2012 00:14
היום הראשון אבי בן יהודה 29/12/2011 12:35
אחלה עבודה יוסי ישראלי 15/12/2011 10:49
המלצה לאילן דני 29/11/2011 09:05
לא לחשוב פעמיים! שלומי יהושוע 28/11/2011 16:18
תשובה לזחלאוי אלירן משולם 24/11/2011 23:57
בסדר!!! זחלאוי 24/3/2011 17:14
אין להעתיק את תוכן האמור באתר או חלק ממנו ללא אישור בכתב © כל הזכויות שמורות! הפורטל הוקם ומתוחזק ע"י רביבו אילן HairCity.co.il פורטל שיער הישראלי להחלקה יפנית ותוספות שיער - הדמיית שיער
הדמיית שיער