Hair City

מיקרו Hair

יש דברים מסוימים שהזמן עושה לנו ואנחנו מתקשים להתמודד איתם, אחד מהם זה השינויים בשיער שלנו. אנחנו היינו רגילים לשיער שופע ומלא, עבור רבים הוא היה סימן לביטחון עצמי גבוה, בדיוק כמו בסיפורו של שמשון הגיבור. אך עם הגיל, השיער נושר ומתדלדל, ואיתו גם התחושה שלנו, אולי נשארנו עם ביטחון עצמי גבוה אך משהו מבפנים בוודאי השתנה.

זו הסיבה שאנחנו מחפשים כל הזמן שיטות ודרכים כיצד להתמודד עם הדלדול בשיער, אנחנו מנסים לחפש שיטות כיצד להשאיר לעצמנו שיער פורה ויפה. אחת הדרכים לעשות את זה היא באמצעות שיטת מיקרו Hair, אשר באה להתמודד עם בעיה של דלדול בשיער.

לפני שנסביר מה זו השיטה הזאת, חשוב להבין למה השיער שלנו מתדלדל. ההסבר העיקרי לכך, כפי שמצאו מומחים במחקרים שונים היא גנטיקה. אופי צמיחת השיער עובר בתורשה ולכן אם אבא שלנו התמודד עם התדלדלות בשיער, אז גם אנחנו, סביר מאוד, נתמודד עם זה. מלבד גנטיקה, הרי שיש הסברים נוספים לתופעה, בראש ובראשונה עצם העובדה שאנחנו מזדקנים אז שורשי השיער נחלשים, בדיוק כמו איבר אחר בגוף. הסברים אחרים הם אקלים, תזונה שאנחנו צורכים ואורח חיים לא בריא.

slider4
מה זו שיטת מיקרו Hair?

שיטה זו מתמודדת עם התדלדלות בשיער בצורה מיוחדת. הרעיון הוא למלא את השיער הדליל וליצור נפח מסוים בשיער. זה מתבצע באמצעות רשת סיבים עדינה ובלתי נראית אשר בנוי מיחידות שיער אותן מחברים לשיער האמיתי בעבודת יד ובכך למעשה יוצרים נפח אמיתי לשיער. חשוב להבהיר, לא מדובר בפאה או השתלה, אלא ברשתות שיער אשר מונחות על הראש ללא דבק וללא צורך בגילוח. השיער מותאם בצורתו ובצבעו לשיער הטבעי שלנו, ולכן הוא יכול להתמזג איתו בצורה מושלמת בלי שיהיה ניתן להבחין שמדובר ביחידות שיער אחרות לגמרי.

שיטה זו היא אחת מיני שיטות רבו שמתמודדות עם מצב של התדלדלות בנפח השיער. שיטה זו, בדיוק כמו שיטות של הדמיית שיער או תוספות, מתאימה גם לגברים וגם לנשים. אך לפני שממהרים לבצע שיטה זו, יש לבחון שמדובר ביחידות שיער איכותיות וחזקות, כאלה אשר מתאימות לשימוש לזמן רב, וכן שהן עשויות מסיבים שאינם גורמים לאלרגיות או תופעות אחרות.

שיטת מיקרו הייר מאגדת בתוכה את התחומים הבאים:

תוספות שיער בלייזר

בעזרת תוספות שיער רבים הופכים את חייהם להרבה יותר יפים וטובים. ניתן להפוך היום שיער דליל במיוחד להרבה יותר מלא ובריא וזאת בעזרת תוספות שיער בלבד. ישנו שפע עצום של תוספות אשר יוכל לעמוד לשירותכם, זאת כאשר תוכלו למצוא מגוון תוספות אשר יהיו מעניינות במיוחד ובצבעים מגוונים. תוספת שיער נכונה יכולה להוסיף המון למראה שלכם, היו בטוחים בכך.

שימור שיער

אם תרצו לדאוג לכך שהשיער שלכם ישאר במצבו הנוכחי ולא ילך לאחור מבחינת בריאותו והמראה שלו אזי תוכלו להיעזר בטכניקות ושיטות שונות אשר נועדו לסייע לכם לשמור על השיער. בעזרת אלה תוכלו להיות בטוחים בכל רגע נתון כי השיער שלכם ישאר אתכם במצבו היפה ביותר ובמשך שנים רבות.

הארכות שיער בהלחמת קראטין

בכדי להאריך את השיער שלכם תוכלו פשוט לעשות שימוש בתוספות שיער אשר יולחמו לכם. בעזרת אלה תוכלו לראות כי השיער יחזור למצבו הטבעי והוא יראה יותר יפה מאי פעם. תוכלו לגלות את שיערכם במיטבו וזאת כאשר תוכלו ליהנות מיופיו במשך שנים רבות. השיער החדש שלכם יוכל להיות חלק מכם לכל זמן שרק תרצו וזאת אם תדעו לבחור בתוספות הנכונת לשם הארכתו.

מילוי שיער דליל נשים/גברים

רוצים למלא את השיער שלכם ולגרום לו להיראות יותר מרשים ומיוחד? בכדי לעשות זאת בצורה מקצועית תהיו חייבים לגשת אל האנשים הנכונים וזאת מכיוון שרק כך יתאפשר לכם להיות במצב בטוח בו תשיגו את מבוקשכם ותראו בדיוק כפי שהייתם רוצים להיראות. ההופעה החיצונית שלכם תדע עלייה משמעותית במיוחד וזאת בעזרת מילוי שיער פשוט.

דלילות שיער ועיבוי שיער לנשים

כדי לכם לטפל בדלילות שיער בעזרתן של תוספות פשוטות. ניתן למצוא תוספות שיער אשר ישמשו בדרך יעילה במיוחד להתמודד עם הדלילות של השיער שלכם. רק שימו לב שאתם ניגשים אל מספרה איכותית אשר תוכל להלחים את התוספות בצורה אמינה ואיכותית ככל הניתן, זאת בכדי שאכן תראו בדיוק כפי שהייתם רוצים.

טריכוטילומניה

זוהי הפרעה נפשית אשר מאופיינת במריטה של שיערות מן הגוף, דבר אשר גורם למראה חסר אחידות. להפרעה זו מלווה טקס אשר יכול לכלול לעיסה של השיערות. אצלנו ברשת הייר סיטי ישנם דרכים רבות לטפל בטריכטולומניה על ידי מילוי והוספת תוספות לשיער.

מוזמנים לבצע טיפול בשיטת מיקרו Hair, וליהנות תוך זמן קצר ובהליך לא כואב, משיער מלא ושופע, כמו שהם היו רגילים שהיה להם בעבר.

תגובות עבור מיקרו Hair
 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: ערן

  כמה זמן נמשך טיפול? והאם עשויה להתפתח אליו אלרגיה?

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: שיר

  וואי, איזו שיטה מגניבה סופסוף!
  אני ממליצה לכולן לנסות, מי שמתאים לה אז השיטה מאוד משתלמת

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: לנה

  אם רוצים שימור שיער, מתי כדאי להתחיל, באיזה גיל?

  • רשת הייר סיטי ישראל
   תגובה / המלצה פורסמה ע"י: רשת הייר סיטי ישראל

   שלום לנה, אין לכך גיל מדוייק. ישנן המון סיבות לנשירת שיער כגון: תזונה לא נכונה, חוסר בברזל אקלים וכו'… אם ישנה נשירת שיער בין 50 ל100 שערות ביום תגובה זאת נורמאלית! אם וכאשר ישנה כמות גדולה מדיי נשמח להעניק לך פתרון לנשירה ושימור השיער.

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: אלה

  לגבי טריכוטילומניה שהוזכר בסוף, השיטה של מיקרו הייר מטפלת גם בנזקים שנגרמו לשיער עקב ההפרעה הזאת?

  • רשת הייר סיטי ישראל
   תגובה / המלצה פורסמה ע"י: רשת הייר סיטי ישראל

   שלום אלה, אכן שיטת מיקרו הייר בהחלט עוזרת למחלת הטרכוטילומניה. רק שבמקרה זה מחכים עד שהשיער יארך לאורך הרצוי ואז אין צורך יותר במיקרו הייר מכיוון שהשיער הטבעי של הלקוחה מוסתר וצומח יפה ולכן הרבה יותר קל להתמודד עם המחלה.

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: דנה

  השיטה הזאת באה במקום תוספות, מילוי והארכת שיער, או שזה משהו שאפשר לעשות בנוסף לטיפולי שיער אחרים?

  • רשת הייר סיטי ישראל
   תגובה / המלצה פורסמה ע"י: רשת הייר סיטי ישראל

   שלום דנה, שיטת מיקרו הייר הינה פתרון למילוי ועיבוי הקרקפת ובין היתר יכולה לשמש גם הארכת שיער. במקרים של דלילות ושיער קצר מאוד ניתן לשלב גם הארכת שיער בהלחמת קראטין על מנת לקבל תוצאה מושלמת למילוי ואורך לשיער.

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: שלמה

  כתוב שהשיטה מטפלת בשיער דליל, גם בקרחת? או שלקרחת מלאה זה לא רלוונטי?

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: ענת

  האם הטיפול – מיקרו הייר כואב, יש בדיקות מיוחדות שכדאי לעשות לפני?

  • רשת הייר סיטי ישראל
   תגובה / המלצה פורסמה ע"י: רשת הייר סיטי ישראל

   היי ענת – המיקרו הייר טיפול לנשים שיש להם בעיות דלילות,נשירה וכו…. הטיפול עצמו עורך 30 ד׳ק בלבד טיפול אינו כואב בכלל. את מוזמנת להגיע לאחד הסניפים שלנו בארץ ולתרשם מהטיפול עצמו לדבר עם לקוחות שעברו טיפולי מיקרו הייר לתיאום פגישה ללא עלות חייגי 2489* בהצלחה !!!

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: תמי

  נראה מעניין
  כמה עולה הטיפול, והאם הוא חד פעמי?
  תודה

  • רשת הייר סיטי ישראל
   תגובה / המלצה פורסמה ע"י: רשת הייר סיטי ישראל

   היי תמי – זו סדרת טיפולים שאת עושה לשיפור שערך לפי בקשתך כל לקוחה בוחרת מתי מתאים לה להפסיק את הטיפול עצמו לפי צמיחה של השיער שפעם בחודש עושים טיפול בשילוב היחידה עצמה !!! לתיאום פגישה ללא לעלות חייגי 2489* בהצלחה

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: יעל

  השיער שלי מודה לכם – הייר סיטי, שיחקתם אותה, אני חייבת לשתף.

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: אבי

  נשמע מעניין,
  השיטה הזו עובדת גם לגברים?

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: לילי

  חייבת לומר שהופתעתי לטובה, די מסכימה עם דניאלה.
  סופסוף אני יכולה להפרד מהפחד מהידלדלות, ועוד ניסיונות שיפוצים לשיער

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: מירב

  מי המציא את השיטה הזאת, מאיפה בעולם זה הגיע, כמה ניסו?

  • רשת הייר סיטי ישראל
   תגובה / המלצה פורסמה ע"י: רשת הייר סיטי ישראל

   היי מירב שיטת המיקרו הייר פותחה ע׳י רשת הייר סיטי בארץ. השיטה עצמה הגיע מהוליווד רוצה להכיר המון לקוחות יפות הגיעי ליעוץ ללא תשלום באחד מסניפי הרשת והתרשמי מהעבודה,יחס,אמינות, חייגי 2489* בהצלחה

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: אושרית שגב

  הלכתי לטיפול הזה עם ספקות בהתחלה, כי לא הכרתי קודם. אבל בהיירסיטי הסבירו לי את הפרטים והפיגו את החששות..
  אז תודה על השירות, אמינות, ומקצועיות, עכשיו אני יכולה להיות רגועה לגבי השיער שלי, שווה את המחיר לדעתי
  תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

הוסף תגובה או המלצה

*

סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי
03-7328383
רח' כצנלסון 7
03-7328282
רח' ביאליק 149