Hair City

הדמיית שיער לגברים

הדמיית שיער וירטואל הייר® (Virtual Hair) – הדמית שיער וירטואלי

גברים רבים שסובלים מהתקרחות טועים לחשוב כי זוהי גזרה משמיים וכי לא ניתן לעשות דבר לשיפור המצב. התקרחות היא בעיה גברית נפוצה וגברים רבים אשר מתחילים להבחין בתהליך של הדלדלות השיער, מחליטים לעשות קרחת מלאה וכלל לא מעלים על דעתם שקיימת היום בשוק שיטה חדשנית ומודרנית שיכולה לפתור עבורם את הבעיה ולהחזיר להם את מראה השיער המלא. וירטואל הייר – הדמייה טבעית לשיער הינה שיטה יחודית מושלמת בעלת פטנט רשום אשר פותחה במיוחד עבור בעיית ההתקרחות הגברית.

מרכז המומחים בירושלים בראשון לציון בבת ים בבאר שבע ובתל אביב עוסקים בפתרונות לשיער מתמחים בשיטה זו ופועלים כדי לשנות את התפיסה הרווחת אצל גברים רבים ומחזירים את החיוך שאבד מהתקרחות וקבלתה כגזרה משמיים.

טיפול כושל בהדמיית שיער זה קעקוע! לקוחות רבים אינם מודעים מספיק שקיים חוט דק בין הצלחה לכשלון! גברים שעברו הליך של קעקוע בראשם נפגעו מאוד מטיפול חובבני של מעצבי שיער שהתנסו על ראשם ולא למדו כראוי קורס הדמיית שיער.

העלמת צלקות – טשטוש והעלמת צלקות בראש מפציעה או לאחר השתלת שיער. צלקות בראש הן דבר נוראי ומטרידות מאוד את בעליהם שלא באשמתם נוצרו ע"י פציעה, חבלה או השתלת שיער. המומחים למילוי והעלמת צלקות בישראל!

מהי שיטת וירטואלהייר® – מה זה הדמיית שיער?

שיטת ההדמיה Virtual-Hair, מהווה פתרון מהפכני לטיפול בבעיית ההתקרחות והיא מיועדת לתת את המענה המושלם עבור גברים בעלי תספורת קצרה, קצוצה או לחלופין עם קרחת. התקרחות גברית טיפול טבעי לחלוטין עם חומרים טבעיים

הרעיון שמאחורי השיטה של ההדמייה הוא החדרת פיגמנט אורגני מיוחד וטבעי לשכבה תת עורית של הקרקפת (שכבת האפידרמיס התחתונה). באמצעות מכשיר אלקטרוני מיוחד הבנוי ממערכת יחידה של מחט מיוחדת מאד, מחדירים את הפיגמנט לתוך העור. השכבה התת-עורית הינה שכבה יציבה ולכן יכולה להכיל את הפיגמנטים לתקופה של עד חמש שנים. בשונה מהליך קעקועי שיער שבו הנזק חמור ואף בלתי הפיך לעיתים.

התוצאה שמתקבלת היא שילוב מושלם בין השיער האמיתי לסיבי הפיגמנט אשר לא ניתן להבחין בהבדלים ביניהם לא במראה ולא במגע. חשוב להדגיש כי הפיגמנט המוחדר לעור מורכב מחומרים אורגניים, צמחים ומינרלים טבעיים בלבד.

שיטת הדמיה וירטואל היר® למה היא טובה?

שיטת הוירטואל – היר הדמיית הזיפים מיועדת לגברים קרחים בעלי שיער קצוץ או קצר ומיועדת לתת פיתרון לקרחת באיזור הקרקפת והמפרצים וכן נותנת פיתרון מושלם לצלקות בראש, יוצרת טשטוש או העלמת צלקות בהן לא צומח שיער כלל. הטיפול הינו טיפול בטוח ומאושר על ידי משרד הבריאות האמריקאי (ה-FDA) ונמצא בשימוש על ידי מומחי מרכז HairCity כבר מספר שנים. כמו כן רשת הייר סיטי ישראל (היחידה בעולם) מפתחת בימים אלו אפליקציה להדמיית שיער בה ניתן לצלם תמונה אישית ממכשיר ה אייפון ולשלב דוגמאות של הדמיית שיער ~ מיקרופיגמנטציה.

היתרון שלנו מול המתחרים

 • המתחרים שלנו נמצאים במומנטום מצוין אודות גוגל – (קידום מודעות ממומן). למרות זאת, אנו בחברה מבצעים את מחזורינו בנוחות בשלב ההצלחה. כעת לאחר שתקראו מאמר זה הם יצטרכו להתגבר. טוב, לפחות הם מצליחים לגבות מחירים על רישום לקוחות.
 • הייר סיטי® היא למעשה משפחה, משפחת רביבו. כל עובדי החברה כולל כולם עוסקים בתורת השיער למעלה מ 20 שנה. לכן, האכפתיות של כל אחד ואחת מהחברה מביאה אותנו לתת שירות שאין כמותו לעומת המתחרים שהם בסך הכל שכירים.
 • יתרון נוסף של הדמית וירטואלהייר® הוא שמדובר בטיפול מהיר וקל, ללא כאבים (לפני הטיפול מורחים על הראש חומר מאלחש שמטשטש את התחושה וכך נמנעת הרגשת כאב). על הטיפול עצמו יש לחזור מספר פעמים כדי להשיג תוצאה מושלמת. מספר הפעמים תלוי בהיקף ההתקרחות ובדרך כלל נע בין שני טיפולים בלבד לעד ארבעה טיפולים. עם סיום סדרת הטיפולים, מתקבלת תוצאת מילוי קרקפות מושלמת אשר מעניקה לכם הדמיית שיער ראש מלא למשך מספר שנים רב.

בתהליך של הדמיית שיער על צלקות ניתן להתחשב במצב הצלקת איך ומתי היא נוצרה וכתוצאה מזמן הריפוי שלה כפצע עורי. כאשר הצלקת אינה הגלידה באופן תקין היא עלולה לגרום לתסכול רב וסבל של המטופל עקב גירוד, אסתטיקה, כאבי מתיחה ורגישות.

הדמיית שיער – מיקרופיגמנטציה לא אמורה להכאיב לצלקת אלא אם כן השלב הוא מוקדם מדי של טריות הצלקת. כל עוד קיימים תפרים או פצעים פתוחים, אין בשום אופן לבצע הדמיית שיער על צלקת.

מה לגבי טיפולי העלמת צלקות בלייזר?

לייזר בסך הכל יוצר שיוף של העור ומאפשר להחליק את אזור הצלקת בלבד ולא יוצר העלמה מוחלטת. אם מצבה של רקמת הצלקת שטחית מאוד טיפולי לייזר עלולים לעזור במקצת. באופן כללי, רוב הצלקות בראש יכולות להיות מוסוות בצורה יעילה באמצעות Virtual Hair. הטיפול מתאים לצלקות מתאונות שונות וסוגים אחרים של ניתוחי השתלות שיער, כוויות ומחלות עור כגון סבוריאה ואלופציה אראטה .

לפניכם: גלריית תמונות הדמיית שיער לגברים אשר טופלו במרכזי הייר סיטי. כל תמונה מראה שני מצבים – לפני ואחרי כל התמונות באתר מוגנות על פי חוק זכיות יוצרים © אין להעתיק או לשמור תמונות מהאתר ללא אישור בכתב. בהצלחה!

תגובות עבור הדמיית שיער לגברים
 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: דודי

  ערב טוב חבר'ה,
  שמתי לב שלא שאלו או שפספסתי אבל אני כבר שנתיים רואה איך מתדלדל לי השיער בעיקר במפרצים וכל פעם שאני מקבל החלטה לעשות את הדמיית השיער המחשבה שזה יפגע בשיער הקיים מלחיצה אותי ומורידה אותי מזה.
  האם יש סיכוי שזה כן יפגע בשיער הקיים??

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: אנחל

  שלום לכם,
  רציתי לשאול בבקשה מה יהיה סדר גודל מחיר הדמיית שיער לדרגת התקרחות NORWOOD 6 ?

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: רועי אלמליח

  מה חרטה יא גנוב….
  אני מאמין לכל תמונה ותגובה פה באתר רק בגלל דבר אחד – הבגדים!
  תראה בתמונות למעלה שכל מי שעשה הדמיית שיער או קעקוע פה מצולם לפני ואחרי עם בגדים שונים מה שאומר שזה לא חרטה אלה להיפך. הלקוחות חוזרים ומצולמים רק אחרי סוף הטיפול. אמנם ראיתי כמה שיש להם אדמומיות קטנה בקרקפת אבל אני מאמין שזה בגלל פיניש. לא אלי פיניש… כמו הליטוש האחרון.
  מדהים באמת כל הכבוד

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: אמיל

  סתם חרטה

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: אושרי

  לא פחות חשוב מכך שהתוצאה יצאה טבעית, היא יצאה יפה. כמות המחמאות שקיבלתי על המראה שלי בתקופה של החודש לאחר הטיפולים, שווה בערך לכמות המחמאות שקיבלתי בנושא המראה החיצוני ב-10 השנים האחרונות. זה פשוט שיפור ענק לטובה ממה שהיה קודם. זה מצחיק שאנשים שבשבוע הראשון לאחר גילוח הראש נתנו לי תגובה צוננת (לפני שהחל הטיפול), פתאום לאחר מספר טיפולים החמיאו לי כאילו אני איש אחר – איש חדש

  בחיי, אני האמנתי שארגיש כמו שאני מרגיש כיום רק לאחר שיגיע פתרון ה- HM. פשוט לא יאמן כמה שזה טבעי ויפה לי… הדמיית שיער

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: גדי

  כרגע אני מבצע סקר שוק על מחירים של הדמיית שיער ועושה השוואת מחירים בינכם לבין העוסקים בתחום. נראה שאתם בין הטובים בשוק עם תמונות והמלצות אמיתיות. מה המחיר הכי נמוך אצלכם להדמיית שיער?

  • המרכז להדמיית שיער ®
   תגובה / המלצה פורסמה ע"י: המרכז להדמיית שיער ®

   שלום גדי, המלצה חמה אוכל לתת לך על הדמיית שיער – אמנם מחירים הם אכן פרמטר די חשוב בטיפול אך עליך להבין כי הדמיית שיער בזול לפעמים גם עולה ביוקר! אוכל לומר לך שהמחיר הכי זול להדמיית שיער שיצא לנו לגבות מלקוח הוא 300 ש"ח לאיזור קטן. אני מציע לך להגיע לאחד הסניפים שלנו לייעוץ מקצועי ומבטיח שלא תתאכזב!

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: עודד

  המלצה חמה על הדמיית שיער אצל רביבו מהרסיטי האחד והיחיד בראשון לציון

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: אלעד

  הי, קודם כל נהדר שיש למי לפנות. (: תודה
  1. חשבתי לעשות הדמיית שיער. מתלבט בין קעקוע להדמיה (הרבה יותר זול, קעקוע). (הראש עם המון נקודות קטנות, ומחזיק לכל החיים). הבנתי שבהדמיה זה מחט קטנטנה ודורש דיוק מירבי… מה זה המכשיר הזה האם ההדמיה היא לצמיתות או לא (כתוב גם משהו על גילוח וזה גם מפליא שזה לא כל כך זול). האם אתם ממליצים? (ואם כן, האם זה מתאים רק למילוי מפרצים?)
  2. אם אני אחליט לעשות הדמיית שיער האם כדאי לגלח את השיער או אולי להשאיר אותו והאים התהליך יגרום לנזק בזקיקי השיער הקיימים?)
  תודה מקווה שתבינו אותי

  • המרכז להדמיית שיער ®
   תגובה / המלצה פורסמה ע"י: המרכז להדמיית שיער ®

   שלום אלעד ותודה שפנית אלינו.
   1. ראשית, טוב מאוד שאתה מתייעץ לפני שלקחת החלטה אחרת היית נקלע למצב בלתי הפיך כמו שקרה וקורה להמוני גברים בארצנו.
   בתחום שאתה מתעניין בו חוט דק מפריד בין הצלחה לכישלון! הצלחה היא הדמיית שיער וכישלון הוא קעקוע ואפרט:
   בהליך הדמיית שיער מקצועי אנו מגרים את השכבה העליונה של עור הקרקפת ומחדירים בזהירות רבה פיגמנטים היוצרים כעין זיפי שיער קצוצים בעוד שבהליך קעקוע החדירה עמוקה יותר ומגיעה לשכבה השלישית – מה שמונע מהנקודות להישאר "גרגירים". בהליך קעקוע אין אפשרות ליצור נקודת גרגיר ומשום שהחדירה עמוקה יותר ומגיעה לנימי הדם, המפגש הזה בין הפיגמנט לנימי הדם הוא בגדר "קטלני" ונחשב ככישלון מוחלט! נניח שהחלטת לבצע קעקוע שחור לא חשוב אם תפנה למקעקע הטוב בעולם, לאחר מס' חודשים הקעקוע יהפוך לכחול או ירוק! לכן לשאלתך: מומלץ לבצע הדמיית שיער ולא קעקוע. וכן זה מתאים למילוי מפרצים.
   2. בנוגע לשאלתך האם כדאי לגלח את השיער ? בחלק מהמקרים גברים נאלצים לקצץ את השיער לרמה מסויימת ובחלק אחר ניתן להשאיר את האורך. תלוי כמה אחוזי דלילות יש בקרקפת.
   מקווה שעזרתי…

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: סאמר

  שלום רב, עברתי ניתוח בהדסה עין כרם בירושלים ואמרו לי שאת עושים קעקוע רפואי לצלקת. השאלה שלי היא האם התכוונו לתהליך של הדמיית שיער?

  • המרכז הישראלי להדמיית שיער ®
   תגובה / המלצה פורסמה ע"י: המרכז הישראלי להדמיית שיער ®

   שלום סאמר ותודה שפנית להייר סיטי. כמו שנאמר לך בפורום אחר אנו מקבלים המון לקוחות שהגיעו דרך בתי חולים לאחר ניתוחים ועושים באמת קעקועים רפואיים לצלקות במקצוענות רבה. לייעוץ בנושא חייג 2489* מכל טלפון

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: חן ערוסי

  ת'כלס אני אומר שזה אחד הפתרונות הטובים ביותר בשוק העולמי! ניסיתי כבר אין ספור פתרונות לשיער דליל ואין שום פתרון שהביא לי תוצאה מרשימה כזאת פרט להדמיית שיער. תודה לכם על שירות ועבודה מקסימה

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: יריב

  הדמיית שיער מחיר שבהחלט מצדיק את עצמו

  בסופו של דבר, לא היה לי חשוב כלכך המחיר העיקר שהעבודה תצא מצויינת ולכן נוכחתי שהדמיית שיער מקצועית, ללא כל ספק סיפקה את רצוני אם כי ביחס לתוצאה שהתקבלה למראה שנוצר, מדובר על מחיר משתלם במיוחד. הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה אצלכם מהוות את אחת השיטות האמינות ביותר בתחום (ואני אחד שעבר כבר השתלת שיער עם שינוי מאוד מזערי) . תודה על הכל! מומלץ

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: שקד

  אז איך החיים לאחר הטיפולים ? למרות שלקחתי את דבריו של אילן בערבון מוגבל בזמנו, הוא צדק, אכן אני מרגיש סוג של מהפך בחיי. קודם כל השיער לא מטריד אותי יותר, אני לא מתעסק איתו ולא חושב עליו בכלל (יוצא מהמקלחת, מעביר מגבת על הראש, ונגמר הסיפור). רק מי שעבר תהליך נשירה ארוך יבין את תחושת השחרור עליה אני מדבר. לגבי איך נראית התוצאה? –ללא ספק טבעית. ראו אותי עשרות אנשים (משפחה, חברים, עבודה), אף אחד לא חושב שמדובר במשהו לא טבעי, כי זה באמת נראה טבעי. לא סיפרתי לאף אחד שאני עובר את הטיפול, התהליך היה הדרגתי מאוד (ולא התחיל ממצב קרחת מלאה, אלא רק דלילות גבוהה) ואף אחד לא שם לב לכך שהקרקפת שלי באופן איטי מתמלאת בזקיקים מדומים חדשים שהפכו אותי למאושר באדם! תודה לך אילן

  • המרכז להדמיית שיער ®
   תגובה / המלצה פורסמה ע"י: המרכז להדמיית שיער ®

   שלום שקד, תודה ששיתפת את החוויה שלך, אנו שמחים להעניק טיפול ללקוחות מסוגך ושמחים כפליים שהפכת למאושר. תודה לך

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: עופר

  תתחדשו! אתר יפה ומסודר. תמונות הדמיית שיער לפני ואחרי מרשימות מאוד לטעמי ואני סבור כי לא ייקח הרבה זמן ואפקוד את מקומכם לביצוע הדמיה.

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: יאיר

  עשיתי טיפול אצל רום, הדמייה+טשטוש צלקת. באתי בחוסר אמון ויצאתי בתחושה טובה מאוד עם תוצאה משביעת רצון. רום עשה עבודה טובה ויסודית תוך שהוא מעודד ונותן חיזוקים לאורך כל הטיפול. עבודה מהנשמה ולא רק בשביל הכסף. בחור אמין ורציני בלי חארטות. ממליץ למי שמתאים לו.

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: ירון

  נחמד

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: משה

  לדניאלה של רום רציתי להחמיא על ראש מאוד יפה וטבעי בדיוק כמו שרצית תודה לכם זוג נהדר

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: דניאל

  למור רביבו הגאוה של הדמיית שיער את מקסימה , עדינה מאוד בעבודתיך, והכי חשוב שאת כל כך אמינה ורואים אצליך איך תפוח נפל מהעץ שמסתכלים על המשפחה שעומדת אחרייך אני שמח בליבי עד השמיים תודה לך מור !

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: יהודה אלוף

  לא כל יום פוגשים אדם כמוך! תודה רבה על טיפול מסור ואמין

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: ב.ב

  הגעתי לאילן במצב של חריטות בראש בגלל טיפול רשלני שעשיתי אצל מישהו אחר לא הורדתי את הכובע במשך תקופה וחיפשתי לעשות לייזר להסרת קעקועים ואז במקרה הגעתי לאילן אילן קיבל אותי מהיום להיום דאג לתת בטחון שהוא מצליח לסדר לי את המצב הזה ואחריי חודש כבר הסתובבתי בגאווה שאפילו האנשים הכי קרובים לא יודעים שעשיתי הדמייה אני עושה הדמיית שיער כבר בערך 8 שנים עברתי כבר כמה מטפלים אבל אילן לא מטפל הוא קוסם והשרות שלו מדהים אילן תודה רבה על הכל בנאדם זהב עם ידיים מזהב

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: סמי

  עשיתי עבודת מחקר ראיתי את כל האתרים ואת כל התמונות שיש למתחרים להציע אבל באמת באמת לא ראיתי עבודה כמו שאתם עושים ממש אמיתי גם דיברתי עם כמה לקוחות והלקוחות מפרגנים לכם אחד אחד גם חיפשתי עניינים משפטיים אם יש. ואכן בלי עין הרע לא מצאתי כלום רק מחמאות ותשבוחות. ולמה עשיתי את כל התהליך כי אנחנו כמה חברים מתקרחים ומעוניינים להגיע אליכים. ולקבל טיפול כמו שמתואר אהיה בקשר אני כבר החלטתי

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: אלי

  היה לי הרבה מאוד חששות לפני הטיפול ותוך כדי שזה יצא אולי לא טבעי או לא יפה.. והופעתי מאוד לטובה! אני ממליץ בחום לכל החברה שיש להם שיער דליל לא תרגישו הבדל בין השיער הקיים להדמיה וכמובן שגם מי שמסביבכם לא ירגיש בשינוי!!! תודה רבה לאילן התותח על טיפול ושירות אמין תמשיך לשמח אנשים .!

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: טומי

  מור, תודה ענקית שהיבטחת וקיימת! עוד שבוע אני מתחתן והראש שלי נראה נפלא פשוט אין מילים לתאר את ההדמיה אני מעריך אותך מאוד תודה לך מתוקונת!

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: רונן

  ההגעה לאילן בסניף ראשון לציון הייתה מלווה בלבטים רבים. כבן אדם שחשוב לו לקבל החלטה שקולה ונכונה, עלו השאלות: כיצד תיראה התוצאה הסופית? האם אוהב? זה נראה טבעי? מקרוב רואים? לא רואים? מה יגידו? קביעת פגישה וההגעה עשו כבר 50% מהעבודה. בראשי קבעתי שאגיע רק לפגישת ייעוץ ולא יותר. להפתעתי מצאתי את עצמי מתחיל את הטיפול כבר בפגישה הראשונה. התוצאה הסופית מדהימה וטבעית לחלוטין. הביטחון עולה. אומרים לך שאתה נראה טוב יותר אך לא יודעים היכן להניח את הנקודה. אילן הוא סוג של אומן ורואה בך את היצירה שלו. לא יסיים עד שהתוצאה תהיה מושלמת. כיף לקום בבוקר כל יום מחדש. אך יחד על זאת אני מצטער על דבר אחד: שלא עשיתי זאת קודם. מומלץ בחום.

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: פאר

  גולשים יקרים !!! רוצים שירות אמין ? בלי שטיקים !!! גשו להייר סיטי יש להם כמה סניפים כולם מצוינים איכות ושירות ואמינות תאמינו לי אני עשיתי בדק בית גדול נפגשתי עם אנשים שעשו את הטיפולים של הדמיית שיער וראיתי יצירות פאר מהחברה הזאת. בהצלחה!!!

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: רן בן שימול

  שלום לכל הגברים שמתעניינים בתהליך מיקרופיגמנטציה. את השיער שלי התחלתי לאבד בתחילת גיל התיכון. העניין התחיל במיוחד להפריע לי לאחר הצבא, אז דלילות השיער כבר הייתה ממש מורגשת ומוגזמת. עם השנים, ככל שאיבדתי יותר שיער, כך הרגשתי שנפגעו יותר חיי החברה שלי. אין מה לעשות, כשמסתכלים על בנאדם הדבר הראשון שרואים זה הפנים והמצח, ושיער דליל יוצר תדמית מבוגרת ולא אטרקטיבית בעליל. יש אנשים שיודעים להתמודד עם זה טוב, לא אני. פגשתי את איציק זוהר לא מזמן וראיתי משהו שונה אצלו, משהו יפה. לא יכולתי לשים את האצבע דווקא על השיער אבל הבנתי בבירור שהוא עשה משהו בראש. חקרתי והגעתי בדיעבד להייר סיטי החברה המקצועית ביותר בתחום הדמיית שיער בישראל. ללא ספק, תוצאה נדירה! תודה רבה לאילן על ההשקעה וההתמדה. תבורך

  • המרכז להדמיית שיער ®
   תגובה / המלצה פורסמה ע"י: המרכז להדמיית שיער ®

   שלום רן וכן לאמור, תודה רבה על תגובתך אנו שמחים שבחרת ברשת הייר סיטי ישראל

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: אליה

  שלום לכולם, ברצוני להמליץ על חברת היירסיטי! למי שיש לו בעיית נשירת שיער או התקרחות גברית מוזמן להתרשם מכמות הלקוחות שיש כאן באתר.
  אני באופן אישי ממליץ בחום על אילן רביבו שיש לו ישי זהב והוא מטפל בכל אחד ואחד ופותר אתצ הבייעות של דלילות והתקרחות.
  ממש מומלץ תנסו בתור לקוח מרוצה

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: אסף

  שלום רב, שמי אסף ברצוני להמליץ בחום על הדמיית שיער בתחום התקרחות גברית.
  פניתי לאילן רביבו בעקבות המלצות רבות מחברים.
  השרות שקיבלתי:
  1. ייעוץ מקצועי על התהליך של הדמיית שיער ועל פי מצב דרגת התקרחותי.
  2. ניהול וביצוע מהשורה הראשונה תוך קבלת התנאים המיטביים וכמובן תוצאה משביעת רצון מעבר למצופה.
  3. ליווי אישי בכל התהליך כולל הדרכה להמשך הטיפול התחזוקתי.
  4. מחמאות מקיר לקיר מהקרובים.
  מה עוד?:
  ציון 10 בכל הנושא של טיפול בלקוח: אדיבות, זמינות, מקצועיות.
  אשמח להמליץ באופן אישי. אסף

  • המרכז להדמיית שיער ®
   תגובה / המלצה פורסמה ע"י: המרכז להדמיית שיער ®

   אסף, תודה רבה על תגובתך ושמחים שבחרת ברשת הייר סיטי ישראל

 • תגובה / המלצה פורסמה ע"י: שרון

  כשמגיעה המלצה אז מגיעה! וכאן אני חייב לציין שהשירות הוא מקצועי. הגעתי לאילן בראשון לציון והוא בדק את הנקודות שהיו נראים זוועה. לי לא כל כך הפריע הקעקוע אבל התגובות שקיבלתי מאנשים ברחוב הדליקו לי נורה. "מה זה מה עשית בראש קעקוע? תשמע לי לך לאילן רביבו והוא יסדר לך את זה". לי כבר לא הייתה סבלנות שכל יומיים מישהו אחר פונה אלי בבדיקה יסודית (ואני אפילו לא מכיר אותם). בכל מקרה, מישהו מאותם האנשים הנחמדים האלה שלף כרטיס ביקור של אילן והחלטתי להגיע אליו. אילן הסביר לי בסבלנות מה הבעיה והאמת – איך שראיתי את הבחור התאהבתי בו. תוך כדי שהוא מתקן את זה נכנס בחור אחר שאילן תיקן גם לו. הופתעתי ממש לטובה אחרי הטיפול שהיה נראה אחרת לחלוטין! אז ממליץ עם המון אהבה. שרון

  • המרכז להדמיית שיער ®
   תגובה / המלצה פורסמה ע"י: המרכז להדמיית שיער ®

   הי שרון, ותודה רבה על תגובתך. אז מה שנכון נכון ואנו שמחים שקיבלת שירות הגון ותוצאה משביעת רצון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

הוסף תגובה או המלצה

*

סניפים
02-6426626
רח' יפו 70 מרכז העיר
03-6206060
רח' סחרוב 5/אלחנן 10 א.ת חדש
03-6207070
מגדלי עזריאלי
03-7328383
רח' כצנלסון 7
03-7328282
רח' ביאליק 149